Forum
Heii
Sem nova članica Baloon
Rada bi povedala da je moje največje veselje pisanje kriminalk in grozljivih zgodb ;S
Pred kratkim sem začela pisati knjigo , ki bo najverjetneje izdana v 20 izvodih. ( za enkrat ) Naslov knjige je senca. Govori o običajni najstnici , ki je imela popolno življenje. Imela je vse. Ko pa so se ji začede goditi težave v šoli in doma. Mama jo je zapustila zato je ostala sama z očetom.
V njeno življenje so se začele vtikati temačne nadnaravne sile, ki so ji skozi njeno senco sporočale da mora oditi iz tega sveta. Stvari , ki so se ji dogajale so iz dneva v dan postajale bolj grozne. Če bo hotela preživeti se bo morala soočiti z duhovi , ki jo vsak dan zasledujejo in ji šepetajo....

No približno veste zakaj se gre? No če si zgodbo želite prebrati napišite v komentar. Če si bo to želelo vsaj nekaj ljudi jo bom objavila ko o končana. ( P.S. knjiga ima do 100 strani )

Hvalaaaa že u naprej :*

Ali si želiš knjigo prebrati?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. september 2011
u59711
u59711
Heeii!! Sošolka! Mogoče neweš kdo sm. Tista ku ti je povedla za to stran! Plisss preber še mojo zgodbo Rdeča senca!!! Js bom brala tvojo... Zato kr povem mnenje! To je tista o kateri si govorila v šoli ane?? No, NEXTI!!!
13. september 2011
O lejo Ej bom prebrala ok ;D
13. september 2011
P.S. ZGODBA BO OBJAVLJENA JANUARJA 2011 KER ŠE DOLGO NE BO GOTOVA
13. september 2011
next!
13. september 2011
No .... če že hočete bom objavila začetek moje knjige, več pa vam izdam čez par mesecev ;D

Vedno vemo če je kdo z nami, če greš tja ali tja vedno veš da si varen in se ničesar ne bojiš. Zgodba o kateri vam bom pripovedovala je zgodba o ljubezni, izgubi in največjem strahu mojega življenja. Vsi govorijo da se ne moreš bati lastne sence, a tokrat bo to izjema…

Vedno sem bila živahna in popularna najstnica. Nič drugačna od vseh drugih okoli mene. Moje življenje je bilo popolno . Imela sem goro prijateljev, bogate starše, najlepša oblačila … A nisem bila važna ali kakor koli takšnega.. 6.30 zjutraj zazvoni budilka. Šolska torba me že čaka poleg moje postelje. Povlečem odejo iz sebe in stopim pred ogledalo . Kakšna pošast sem izgledala z čisto razkuštranimi lasmi in bledim obrazom ,takšnega kot imam zjutraj.
13. september 2011
u59711
u59711
NEXT! Pa hit! Pa mislš da lahk čakam do januarja?! Ph! Nikakor! Zato N-E-X-T!!!!!!!
13. september 2011
ja ja sj veem
Pač bom po delčkih objavljala pa bo a ne? ;D
13. september 2011
u59711
u59711
jap
13. september 2011
no tuki je 2. del

V moji glavi je bilo le to kako bom danes pisala fiziko , ko pa še oči držim težko odprte. Pograbila sem krtačo in si počesala lase . Lase sem si hitro spela in se oblekla v kratke hlače in čipkasto majico. ( ta mi prinaša srečo ) Po glavi mi je švigalo :
Fizika,fizika,fizika,fizika,fizika,fizika,fizika……..
»O-M-G« Pa ne že spet no!!!!''' Zakaj zmeraj zamudim avtobus?!!? To se vedno mora narediti ravno meni. Zaradi zamude avtobusa me je moral v šolo peljati moj oče . Skozi okno našega hrošča sem videla da se približujemo moji 2. Nočni mori. Biološki Srednji šoli v katero pač moram hoditi . Takoj ko sem stopila iz avta sem bila obkrožena z skupino čudakov, ki vsak dan buljijo vame.
14. september 2011
u59711
u59711
NEXT!
14. september 2011
next
15. september 2011
nov delček za vas:

Proti meni je prihajala Ana in mi v roko potisnila
nov urnik:
-Ponedeljek: mat, slo, fiz, fiz, , geo
Torek: lvz ,zgo ,zgo ,nar, lvz,lvz.
Sreda: mat,mat, slo , fiz,fiz
Četrtek: švz,lvz, gvz, fiz, geo
Petek: Naravoslovni dan
» O-M-G 2.!!!« Na teden imam 5 ur fizike?! Začela sem kleti . Iz mene so kar letele kletvice , manjkalo mi je samo še tega da ne bom mogla plonkati testa iz fizike . Zazvonil je zvonec in učitelj G. Lorec (učitelj fizike) je stopil v razred in z svojimi mračnimi očmi pogledal naravnost vame . Kadar te on pogleda te RES zmrazi. V rokah je imel teste iz fizike . Sama pri sebi sem molila » ljubi bog naj me da sedeti zraven Maje da bom lahko prepisovala, Ljubi bog daj me….«
18. september 2011
u59711
u59711
NEXT!!
18. september 2011
u20423
u20423
next
18. september 2011
u59711
u59711
Next pliiiiiiiiissss!