Forum
hahaha
27. oktober 2014
zdaj saj vem kje si vzela tisto čist te prvo sliko na drugi strani.
28. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. november 2014
u163794
u163794
tko volovi v resnic lovijo:
20. november 2014
res so dobri in kr uskaljeni
21. november 2014
u163794
u163794
3 MESECE POZNEJE
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
Že več mesecev živim v tem živalskem vrtu. Vse moje mišico so mi začele odmirati, saj se skorajda ne gibljem več. Ločili so med od krdela, ki nima hierhije.
Hranijo me vsak dan, večinoma z mrtvimi prepelicami, ki so odvratne.
Živim v stekleni celici, ki ima majhno odprto okno.
Velikokrat molim glavo ven. Severni veter mi prinaša vonjave, večinoma ostalih živalih, ki so tukaj. Ampak enkrat sem zavohala moje kdelo.
Nekega dne bom pobegnila.
In ta dan je danes.
02. februar 2015
OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wolf13 daj hitr NNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! drugač se me pazi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. februar 2015
next
05. februar 2015
OMG!!!!!!!!!!!!!!!!! TI JE POPOLNO!!!!!!!!!! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT +NOVA BRALKA!
22. maj 2015
kje je next?
30. maj 2015
u193093
u193093
OMG TO JE THE BEST TOP,........... ZGODBA EVER (poleg mesečina) NE MOREM NEHAT ŽIVCIRAT ZARAD NEXTA
12. september 2015
u193093
u193093
sam res kje je n e x t e k
13. september 2015
u199774
u199774
nova bralka+ neext!!!
23. oktober 2015
Omg zakon !
Morš nextat ženska
Nujno!!
+nova bralka in NEEEEEEEEEEEEEXTTTTTT!
17. januar 2016
A tegale ne bo več naprej?
17. januar 2016
u163794
u163794
noup
22. januar 2016
zakaj ne?
22. januar 2016
hej ženska kje je Next? kak misliš da tegane bo več? ne moreš kr sred zgodbe končat! to je najhujše kar lahko narediš!
17. februar 2016
u163794
u163794
ETO NEXTA
Znočilo se je. Zdaj samo počakam da gredo ljudje stran. Moje krdelu je na severu, že nekaj časa se niso selili. To lahko pomeni samo eno. Emma je povrgla mladiče.
Sem vedela da je breja.
Pogleda skozi okence. Nikjer ni nobenega človeka. Začnem se reševati iz te celice. Z tacami se odrinem od sten in.... Nisem več v celici. Obrnem se proti zunanji ograji, ki sem jo v teh mesecih preštudirala. Najdem tisti del, ki je poškodovan. Vzamem zalet, ko me naenkrat nekaj zmoti. Nekdo zmoti.
Pogledam tistega volka v ograji, ki me veselo gleda. Zarenčim, vendar on samo zamaha z repom. Popolnoma so mu oprali možgane.
Nebom pustila, da bodo sramotili volčjo vrsto. Preskočim njihovo ograjo ter še bolj zarenčim. Hehehe kako dolgo sem si že to želela.

20 min kasneje

Spustim ga in ta pade po tleh. To je bil zadnji izdajalec naše vrste. Pogledam svojo umetnino. Vsi ležijo na tleh čisto krvavi. Nekatere sem zadušile drugim odtrgala glave... Ah saj je vseeno. Svobodna sem. Preskočim še tisto zadnjo oviro, ki me ločuje od krdela.

4 dni kasneje
Vidim jih. Voham jih. Slišim jih.
Veselo pritečem blizu. Vendar me gledajo kot neznanko. Ne prepoznajo me. Vidim Viki, ki me ljubeznivo gleda vendar ne upa do mene. Kaj je narobe? To ji ni podobno.
Viktor vstane. Nikoli ga nisem videla tako jeznega... Tako razjarjenega.
spustim ušesa in rep dam med noge. Iz mojega gobca se zasliši cviljenje. Kaj je narobe?
Preden se zavem že začutim Annine čekane v mojem vratu. Zdaj ne morem nič narediti. Konec je z mano.
Kaj sem naredila? Vrnila sem se domov. Še ubijala sem, da bi zagotovila dobro prihodnost krdelu in zdaj me bodo ubili.
Pred očmi se mi temni in čisto ohlapnem.
Anna me spusti vendar nekaj ji ostane v gobcu.
Z zadnjimi močmi pogledam kaj ima v gobcu. Kri mi zamrzne... V gobcu ima ovratnico... Mojo ovratnico.
In na njej sledilec.
POGUBILA SEM LASTNO KRDELO.
Zdaj ljudje vedo kje smo in nikamor ne moremo, ker ima Emma mladiče.
KAJ SEM NAREDILA.....
Vse kar čutim je bolečina, tema in.... Krivda...... kaj sem naredila... Še zadnjič izdihnem in zaprem oči.
Tadam in klele je konc
18. julij 2016
u163794
u163794
KAK SE VM JE ZDELA TALE ZGODBICA. PA BODTE ISKRENI PLISSS
18. julij 2016
Oki WOW! Tega p nisem pricakovala. Wow. Cestitam. Konc me je zlo presenetu. Bravo. In zakaj si ze koncala? Se tolk vprasanj imam. Kaj se je zgodl z krdelom? So jih samo spremljal in jih preuceval? Al so jih ulovil in zaprl al so vse pobil?
18. julij 2016
u163794
u163794
Se mi je zdel da bos mela uprasanja. No kaj se zgodi z krdelom pa prepuščam tvoji domišljiji.
(NAMIG: V ŽIVALSKEM VRTU NI VEČ VOUKCOU........)
No zj pa pogruntite kaj sm misla (ja vem ucasih sm zlo nadležna (muhahaha))
19. julij 2016
O ne. Bogi volkovi.
Saj ves da nisi tak fejst nadlezne, ne? Men sploh nisi nadlezna
19. julij 2016
Next
05. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg