Forum
wolf13
wolf13
To je moja 2 zgodbica in upam da vam bo ušeč, še posebej tistimi ki obožujujo volkove. Ja, moja zgodbica bo govorila o volčjem krdelu in use informacije, ki jih boste tukaj izvedeli so resnične (npr. položaji repa...)
---------------
Moja temno rjava dlaka na vratu je zaplapolala med Samovimi zobmi, ki so mi trgali meso, kot nož.
Izvijem se in ga ugriznem v spodnji del vratu. S tacami se me hoče otresti a se kot ukopana na njem, ne premaknem. Njegovo belo dlako poardeči kri, ki lije iz vratu.
Njegovo cviljenje in rep med nogami mi pove, da se je predal. S težavo odlepim zobe iz njegovega vrata. Ko odskočim stran, z nisko sklonečo glavo in ušesi napovem grožnjo, ki je namenjena le njemu. Rep zravnam vodoravno s hrbtenico, in noge raširim, kar se da. Dvignem zgorno ustnico, da se iz mojega krvavega gobca izvleče renčeč glas.
Sam se pobere in začne hoditi ritmično, njegovi ušesi sta spuščeni in rep med nogami, z ciličim zvokom se odpravi stran od mene. Skoraj se zaleti v Bello, ki z hitrim gibom pove da ji ni ušeč, da se je v njo skoraj zaletel. Njena rdečkasta dlaka na hrbtu se naježi in njeni čekani se zasvetijo v grožnjo, da pri nas ni več dobrodošel od drugega leta naprej, od takrat ko je spolno dozorel.
Sam odskoči in se uleže na tla.
Usi se odmaknejo stran od njega, ko pred njega stopi Victor, alfa samec. Z dvignjenim repom in glavo pove, da mu ni ušeč. Pokaže njegove čekane in začne renčati, ob tem se usi umaknemo.
------
Upam da vam je ušeč.
10. avgust 2014
Next
10. avgust 2014
next!
10. avgust 2014
u151962
u151962
Next
10. avgust 2014
next
11. avgust 2014
Next
11. avgust 2014
Next
11. avgust 2014
u163692
u163692
next
13. avgust 2014
nexxttt
15. avgust 2014
wolf13
wolf13
Sam zacvili, se nahitro obrne in zbeži iz našega teritorija.
Uležem se zravn Anne, ki je sestra od Sama in ima prav tako belo dlako. Njene modre oči se zastrmijo v moje, a hitro odmaknem pogled, saj nočem da bi z tem obračunali zdaj. Glavo dam počivati med tace in zaprem oči. Po repu mi začneta skakoti Jack in Bill, Victorjeva in Bellina mladička. Mečeta se drug po drugem in se grizeta, spotoma pa še moj rep. Njujina kožuščka se svetlikata od mesečine, ki jo odaja ogromna luna. Iz mene se prekotalita na Anno ki ju strpno gleda.
Bill se odloči, da bo v sredini spopada z njegovim bratcem zaspal in Jacka pustil samega. Jack še vedno skače po Billu, a je Bill neumorn. Potem Jack odneha in se prilepi na Annin vrat. Grize ga in se z njim igra, ga stačkami odriva, vanj brca. Zagrabi ga z zobmi in začne vleči, da Anni jé živce. Opozorilno zarenči nanj, a ne odneha. Ko ga grize in žveči Anni poči film. Ustane in globoko zarenči, stem mu da vedeti, kdo je tu glavni.
Bill obleži na tleh, Anna pa se premakne k rjavi gmoti kožuha, ki ji je ime Zana. Njene različne otenke rjave prekrije Annin bel kožuh ko se zruši zraven nje.
Viki in Mia se lovita po travniku in njune rjavo bele dlake plapolajo v vetru. Ustanem in se odpravim proti nima. Stečem proti Viki, ki nevedoče lovi Mio. Zaletim se vanjo in z mehkim ugrizom uščipnem v uho. Vrne mi ugriz, a ona me ugrizne na blazinice v sprednjih tacah.
Tako se igrava še nekaj časa, a kmalu hitro odskočim in ji zbežim, in ona me začne loviti.
18. avgust 2014
next
18. avgust 2014
u151962
u151962
Next!
Btw, če že pišeš z resničnimi dejstvi, potem upoštevaj, da odrasel volk ne more imeti modrih oči.
18. avgust 2014
wolf13
wolf13
sori. tm sem se zasrala. prosim ne upoštevajte tega
18. avgust 2014
u151962
u151962
Se zgodi. Ljudje velikokrat pripisujejo volkovom modre oči. Lahko pa rečeš, da je mešanec med huskyjem
18. avgust 2014
wolf13
wolf13
Viktor ustane, z gobčkom dregne v Bello, da jo spodbudi. Tudi ona ustane, nato vsi vsatanejo in se odpravijo. Z Viki prenehava igro in jima slediva.
Poženemo se v počasni tek. Viktor seveda teče prvi, za njim pa ostali volkovi, midve za Viki se drživa odzadaj, deloma zato, ker se spotoma igrava, delno pa zato, ker nisva tako visokega položaja, da bi bile ospredaj.
Viktor se nahitro ustavi in povoha zrak. Še ostali mu sledimo, in šlel zdaj vem, da smo prišli lovit.
Po nekaj 5km teka, Viktor preveri smer vetra, saj če piha proti nam, nas jelenjad ne bo zavohala.
Sklonimo se, ter opazujemo srne, kako se pasejo na travniku. Nenadoma se poženemo, jih presenetimo.
Vse se poženejo v beg. Mi tečemo poleg njih, in čakamo, katera bo najprej zaostala.
Razpolredimo se v zadni del črede.
V naravi preživijo le najmočnejš. Šibki hitro umrejo saj postanejo lahek plen. Tokrat smo imeli srečo, da se nam niso jeleni postavili po robu, saj so njihovi rogovi smrtonosni. Mojo sestro, Sophie so ubili. Imajo tudi močna kopita. Vedno moramo teči dovol odaljeno od nih, saj drugače bi dobilo kakšen brc naravnost v glavo.
Naenkrat so se usi ustavali, z njimi tudi jaz, saj sta Bella in Zana ujeli zadnega, starega jelena. Ta se je obupno oglašal za čredo, oni pa niso slišali njegovega klica na pomoč.
Bella in Anna sta bili že na njem, Zana pa ga je vlekla za stegen. Le uprašanje časa je, kdaj bo jelen padel in se udal zadnjemu ugrizu smrti.
Viktor ga zagrabi za vrat in ga vleče k tlom. Viki skoči nanj in jelen pod težo volkov pade na bok in to pomeni, da se je vdal.
Viktor ga stiska, in jelen izkusi zadenj udih.
Konec.
Mrtev je. Tragičen konec za jelena, srečen konec za volkove.
Prva se ga loti Bella, sledi ji Viktor. Potem še nekaj volkulj, ki imajo višji položaj.
Hranjenje je najnevarnejši del življenja. Saj neveš kdaj bo kdo napadel ali ščitil hrano.
Zana se drzno približa hrani in zagrabi vanjo. Najbolj nespametno dejanje saj začne Emma, črna volkulja renčari nanjo, ona je ena izmed tistih, ki imajo višji položaj. Zana je preveč lačna, da bi se ji uprla in naprej je.
Emma jo napade, skoči nanjo in se začneta ravsati.
Emma meri naravnost v vrat, Zana pa se le brani. Tako se kotalita in ravsata, ampak to ni igra, to je zares. Emma, jo lahko ubije, če se Zana ne preda.
Emma jo zagrabi za vrat, jo vrže na tla, a Zana jo neubuglivo grize in se poskuša rešiti njenega prijema.
Emma jo še vedno vleče po travi in renči nanjo. Zana se je odločila za predajo in se ne premika več. Obrnila se je na hrbet in pokaže Emmi krvav vrat. Tace dvigne v zrak in zacvili. Znak za predajo.
Emma jo počasi spusti prijem in gre nazaj k jelenu.
Zdaj so vsi zelo razdražljivi in ni pametno težiti. Zato se uležem in opazujem kako se močnejši volkovi hranejo.
23. avgust 2014
u151962
u151962
Next
23. avgust 2014
next
24. avgust 2014
nnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttt!!!!!!!!!!!! na kratko next
24. avgust 2014
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttthttp://sketchtoy.com/62731837
24. avgust 2014
wolf13
wolf13
Ko se najejo, pridejo na vrsto šibkejši člani. Hitro ustanem ter zagrabim stegn jelena. Vlečem in trga meso, saj moji zobje niso narejeni za to, da lahko odgriznem meso. Morem ga trgati, kar pa ni tako preprosto.
Hitro se mi pridružijo še ostali vokovi.
Anna in Viki nestrpno renčita druga na drugo, se grbeta katera bo imela boljši kos mesa. Ne zmenim se zanju in še vedno goutam kose mesa. Če v naravi nisi prvi, ki uzame željeno stvar, jo ne dobiš več. Tako je tudi pri hrani.
Naenkrat name zgrmita Viki in Anna, ki se v spopadu kotalita in me dobesedno povozita. Zagrabim Anno, ki je na meni, medtem ko jo Viki grize v trebuh, jo vržem s sebe in se nazaj vrnem k hrani.
Ampak Anna noče, da jo bom takole lepo odnesla. Z Viki zaključi borbo, da se lahko posveti meni.
Anna je najbolj trdoživa članica krdela. Tako je trmasta, da se upre Viktorju, kar ima svoje posledice. Viktorju si ne upa upreti niti Bella, ki je alfa samica. Zato ima Anna resne poškodbe.
Zapodi se vame, me vrže z jelena, in mi podočnike zarije naravnost v goltanec.
Ampak, ona ne vidi posledic. Ona ne zna oceniti položaj.
Vrnem ji ugrz pustim ji da se lahko izvije iz mojega prijem in ko skoči proti meni, se umaknem in z obprtimi usti prileti naravnost v Viktorjou vrat.
Kot sem že rekla, ne zna oceniti položaja.
Viktor je razdražljiv, še posebej zdaj in razjarjeno plane nanjo in... Usa dejanja imajo svoje posledice. Tokrat jo je na bojišču izgubila več kot polovico njenega lepega belega kožuha. Hočem se vrniti po hrano, ko ugotovim, da je ni več. Le še mrhovia. Dobro, da sem prej kaj dala v želodec, saj v primerjavi z Anno, ki nima nič, in to samo zaradi njene trdoživnosti. In zato bo zadje nekaj dni še posebaj napadalna. In nebo imela dovolj energije, da bi obnovila celoten kožuh. Ima srečo, da je jesen in bo dobila nov zimski kožuh. Če bi bilo poletje ali zima, bi brez kožuha ostala celoten letni čas.
Ampak, če nimaš svojega vonja, ki ti ga nosi lastna dlaka... Izgubiš ponos, dostojastvo in nekater tudi krdelo, saj te ne prepoznajo več.
Ko tečemo domov, usi skoraj napol invalidi, se nimamo časa igrat, zato le strpno tečem poleg Viki, in ji ne posvečam velike pozornosti.
Mia pa zaigrana leta okoli Zane, ji teži tako, da se ji nastavla, da pade, ji grize ušesa in jo v igri napada.
Zana je najbolj lenobna, hkrati pa najbolj igriva volkulja kar jih poznam. Vedno je rasposajena, a hkrari se lahko obnaša lenobno in po dneve ne ustaja. Njen rjav kožuh se veliko razlikuje mojega temno rjavega, ki se pri trebuhu posvetli. Ona je zelo svetlo rjava, da nebo pomote ni bež, ampak se njen kožuh svetlika v jutranjem soncu. Njen plapojoči rep se niti ko spi ne umiri. Vedno je vesela. Le malokdaj napade, večinoma se le brani.
Znan vonj mi prepoji gobec in takoj, ko se ustavimo se zrušim koleg Viki, svojo glavo položim na njen bok, malo počakam da se mi hrana poleže in tako zaspim.
Prebudi me je Viktojevo renčanje, zato močno odskočim in pogledam kaj se dogaja.
Nato zaslišim.
25. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. avgust 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!
ful hudo!!!!!
25. avgust 2014
u163692
u163692
nneeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. avgust 2014
wolf13
wolf13
In... A je ta zgodbica sploh zanimiva? Next?
25. avgust 2014
jjjjjjaaaaaaaaa jjjjjjjjeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!
25. avgust 2014
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fulllllll je zanimivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
25. avgust 2014
wolf13
wolf13
Nato zaslišim.
Mlado krdelo.
Številčno krdelo.
Sovražno krdelo.
Njihovo lajanje zveni srhljivo blizu, le nekaj deset klilometrov stran, od začeka našega teritorija. Od našega lovišča.
V lajanji in tuljenju, lahko zaznaš, koliko volkov je v njej in katerega spola so. In v temu krdelu, se ne držijo zakona. To niso volkovi. Če bi se držali zakona, bi moral biti v krdelu samo eden odrasel samec. Tu jih je več kot pet. In v krdelu je preveč člano, tu jih je okoli dvajset članov. V krdelu je od šesnajst do sedem članov. In če sem iskrena, to ni bil volčji lajež.
Viktor jim takoj odgovori, ampak z tuljenjem. Hitro se mu pridružijo. Saj hočemo zvečati številčnost. Hočemo, da se nasprotno krdelo volkov oz. kar koli že je, prestraši.
Našemu zavijanju se pridružita se mladička, ki bolj cvilita, kot tulita. Njune glasilke niso še pripravljene za tako ravn tona.
Vikin prelep glas zahrešči, ker se naslonim nanjo in ji stisnem levo stran glasilk.
Potihnem, se nadiham zraka in ponovno, nagnem glavo nazaj, ušesa pritisnem k vraru, trebuh potegnem noter in sprostim grlo. Nato izdihnem in izpustim tuljenje, ki se je v meni zadržalo že nekaj dni in si dam duška. Zaprem oči in sprostim mišice na vratu.
Usedem se poleg Viki in kmalu utihnemo, saj čakamo odviz nsprotinkov.
Ampak... Ga preprosto ni.
Nobenega laježa ali tuljenja v odgovor. Nobenega zaznavanja vonjav.
Viktor dvigne rep, da se razširi njegov vonj in ušesa nagne nizko k vratu. Njegov, ponavbi miren obraz se spremeni v spačene gube ki se množijo in njegovi čekani se svetijo v njegovi slini. Ampak, ne pokaže samo zobe, saj odpre gobec in sline ne požira več. Njegovo zenice se tako zožijo, da so samo še črna pika v njegovih zpletenih, neverjetno svetlih rjavih oči za volka. Njegov črno siv kožuh je tako nasršen, da bi lahko rekli, da ga je stresla elektrika, saj tako stoji pokonci.
Nikoli ga nisem videla tako razjarjenega.
Nikoli ga nisem videla, da ni mogel zadržati svojega besa.
Nikoli ga nisem videla tako srhlivo vznemirjeno.
Ušesa se mi povesijo, čeprav ne renči name.
Za spremembo se je Anna tako prestrašila, da je dala rep med noge in naširoko odprla oči. Njeni ponavadi napadalni čekani se zdaj tresejo in ušesa jo ne ubogajo več. Njeno celotno telo se trese, prav tako moje.
Začnem cvilit in kolena mi začnejo klecati.
Bella se je neverjetno hitro odmaknila od njega in mladiča odmaknila stran od njihovega očeta.
Viktor se požene v tek in ostali mu previdno sledimo, nato spoznamo zakaj se je tako razburil.
26. avgust 2014
wolf13
wolf13
Tm ka piše "uznemirjeno" sem misla "uznemirjenega"
26. avgust 2014
ful svetovn!!! nneeeeexxxxttttt!!! next! next! next! next!...
26. avgust 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg