Forum
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zgodba bo govorila o punci po imenu Sophia in o njenem vampirskem življenju. Sophia je stara 300let samo zgleda kot normalna sedemnajstletnica. Hodi tudi v šolo vender zamenja svoj dom na vsaki dve leti. Ali pa si njena družina naredi ležen umor ker se zavedajo da jih ljudje nikoli ne bi sprejeli v njihov svet.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Če vas zgodba zanima bi vas vsaj prosila za pet nextov da vidim če je komu res všeč.
12. junij 2017
Next
12. junij 2017
Sem Sophia in imam 300let samo mama pravi da naj rečem da jih imam sedemnajst ker pač ljudje ne bi znali sprejeti tega. Trenutno je jutro po človeško. Zjutraj se moram vedno cela obleči ker bi ljudje takoj ugotovili da ni normalno da se mi sveti koža. Imam tudi tri mlajše brate John, Sezimi in Sabastian. To je taprva stvar ki jo vidim vsako jutro moje tri brate kako se kregajo. Že tristo let jih gledam in vsako jutro je enako. Tudi če je moja družina stara tristo let to še nepomeni da živimo kot da smo v srednjem veku. Živimo v modernih hišah čeprav je mojima staršema teško hoditi za prihodnost. Odkar sm js na svetu se je že ogromno zgodilo. Zdele trenutno vstopam v novo šolo in držim pesti da me bodo novi sošolci lepo sprejali. Drgač to ni nič čudnega zamenjala sem že enih 140 šol.
Se nadeljuje......
13. junij 2017
Next + zeloo dobro pišeš
13. junij 2017
V novi šoli sem. Vse zgleda normalno še vedno se ljudje rezporedujejo po skupinah kot so piflarji, popularni fntje/punce, gikerji, bralci stripov in potem še ljudje ki ne spadajo v nobeno skupino s takimi se jas rada družim. Učetelj mi je rekel naj se usedem k tretji mizi tam čisto na desni strani. Potem so začeli klicat učence po imenih in pregledovali njihovo prisotnost. Manjkau naj bi samo eden fant po imenu Alex ki bi moral sedeti zraven mene. Čez kake pou ure skozi vrata z vso brzino pridrvi fant z prelepimi blond lasmi in z po moje z najboljšo postavo v tem razredu in začuda se usede zraven mene. No zdej vsaj vemo kdo je Alex (sem si mislila). Čudno me je pogledal nato se mi pa zasmejal. Tega čudnega občutka nisem začutila že dvesto let ko se je moja bivša ljubezen Albert poročila z mojo nasprotnico (ki pa kot že vste po mojem ni več živa).
Se nadaljuje......
14. junij 2017
Next
29. junij 2017
Next
29. junij 2017
Trenutno je kemija. Alex se je pri kemiji usedel za mano ker tam sedi nejegov najboljši prijatelj. Jas sem se pa pač usedla k eni punci po imenu sam malo da pomislim kako ji je ime aja ime ji je Lily. Danes smo pri kemiji imeli za znat formule (zame je itak čisto lahko ker enako furmulo gledam vsako tretje leto). Trenutno še noben ni znal ene formule razložit ki jo je učitelj narisal na tablo. Razen jas in Alex. Malo se mi je zdelo čudno. Končno malica malo odmora. Ko je bila malica sem iskala po učilnici Alexsa vendar ga nikjer ni bilo na spregled. Čez nekaj minut sem zavohala kri vender to ni bila majhna količina krvi ker če bi bila majhna količina me ne bi niti zanimalo. Ampak nekaj ni bilo uredu v razredu ni noben krvavel ali kaj podobnega. Sledila sem vonju krvi ki me je pripeljala do šolskega podstrešja tam sem videla...
se nadaljuje....
29. junij 2017
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttttt!!!!!!!!!
30. junij 2017
Next ( nova bralka )ful napeto
30. junij 2017
Tam sem videla vrečke krvi. Samo te vrečke so bile samo za vampirje. Kar naenkrat sem od vzadaj zagledala Alexsa. Njegove oči so se v svetlobi ki je lihkar pogledla skozi špranjo v steni zasvetile živo rdeče barve. Kar zgrozilo me je. Kar naenkrat me je nekaj zadelo v glavo. Zbudila sem se v bolnici. Mama mi je rekla da so me najdli ležati na hodniku. Nisem hotela iti v šolo pa tudi mama me ni silila. Razmišljala sem o Alexsu in o tistih vrečkah krvi. Naslednji dan sem se v šolo odločila iti peš. Mela sem čudn občutek kot da mi nekdo sledi. Ampak ker nisem tok star vampir niama še tako dobro razvitih vseh čutov. Končno nekaj sem zaznala. Zaznala sem nekaj zelo močnega in sulovitega. Pred mano se je prikazal Alex. Zdej mi je bilo jasno on je bil vampir samo problem je to da nekaj ni bilo vse uredu na tem nekaj je bilo drugače na njemu kot pri normalnih vampirjih.
Se nadaljuje.....
30. junij 2017
Next!!!!!!!!!!!!!!!!
30. junij 2017
Me prav zanima po čem se razlikuje od drugih vampirjev
Next
30. junij 2017
Next!!
30. junij 2017
Next
full dobra zgodba
30. junij 2017
Alex se mi je globoko zazreu v oči kar naenkrat se nisem mogla več premikat. Na ves glas sem se drla na pomoč sam me noben ni slišal.Začela sem se zavedat da bo mogoče konec z mano. Kar naenkrat pa je iz njegovih ust prišeu glasen smeh. Alex se mi je začeu smejat. Tarat sem ga vprašala zakaj se smeji njegov odgovor je bil "Ker se nemoreš niti hipnotizaciji upreti,,. Sam pri njemu sem opazila to da za razliko od normalnih vamprjav ima on krila. In zopet kar naenkrat je izginil . Moje roke so se tresle zelo me je tole prestrašilo. Ko sem prišla v šolo ga tam ni bilo.
Se nadaljuje......
13. julij 2017
Next
13. julij 2017
Next
13. julij 2017
Next
13. julij 2017
Next
13. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike