Forum
u20188
u20188
končn je pršu petk po dougm času ....
Po šoli sem Anico (best frendica, kličem jo amy) prepričala da je prišla k men za prespat .
Usakič ko pride petk se noro zabavava. In anyway – jutr je sobota in tut dan k bo Anita praznovala brzdej .. po dougm času ugotoviva da nobena od naju nima pametne oblekce in tko greva mal u trgovinco . že takoj k sva pršle vn skos vrata sm se ustaula in tm je biu edn najlepših fantou kar sm jih kadarkol vidla!!!!
»kaj pa tako gledaš?« me je amy uprašala ko je vidla da sm nekje gor u nebesih
»oh najlepši fnt na svetu!!« sm rekla in s prstom pokazala na fanta, ki je z isto starim fantom igrau nogomet .

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. september 2010
u20188
u20188
to je pred unim k sm že napisala ups
Heii . moje ime je ema in učasih si želim da bi živela nekje drugje .. nekje na čisto drugem svetu .. zakaj? No zto k imam nemogoče sošolce in sošolke , no starša sta še najbolš in bratca k mi nenehno hodi u sobo in mi uzema stvari . no , praujo da bomo ju3 dubil enga nouga sošolca in upam da bo usaj on uredu.. imam pa še najbolšo prijateljico ki pa je eno leto starejša ampak še zmeri se zlo dobr ujameva .. no in tko se use začne
12. september 2010
u6488
u6488
next!!!
12. september 2010
u20188
u20188
»ulala . to pa ni kr tko« se je amy pošalila in počasi sva se odpravili k autu .
»oh šment . puzabla sm torbico« je rekla amy in hitro stekla notr po torbico jst sm pa stopila vn iz auta in poslušala mp3 .. kr naenkrat je na cesto zletela žoga , podobna nogometni žogi in že sm jo hotla brcnt nazaj lastniku k sm vidla da gre neki najlepšga prot men (sj veste .. un fnt k je tok kjut!!) hitro sm si začela popraulat frizurco in se obrnila stran da me nebi ogovoril .
A ravno to je naredu :
» hej . am . mislm da je to moja žoga« je reku in se nasmeju .
»oh ja , oprosti » sem rekla in mu jo brcnila .
»huala . kako ti je pa ime?« me je uprašu in tkrt sm po moje tok zardela k kuhan rak .
»ema, pa teb?« sm rekla in se ozrla če bo amy kdaj sploh mislila nazaj vn pridt.
»anže« je reku in prijel mojo roko in nanjo napisu njegovo telefonsko . pogledala sm ga :
»hej , kaj pa delaš?!!« sem ga uprašala a nism dubla odgovora . »pokliči me« je reku .
»ja na kero šolo pa hodš?« sm ga še uprašala .
»hh . na isto k ti« je reku in mi pomežiknil ter se odpravil nazaj domou .
12. september 2010
u20188
u20188
next?
12. september 2010
u20188
u20188
next?
12. september 2010
hudooo..next!!!!!!!!!!!!!!!!!1
12. september 2010
neeeeeeeext.!!
13. september 2010
u6488
u6488
next!!!
13. september 2010
u20705
u20705
next!
13. september 2010
u24232
u24232
next
13. september 2010
u20188
u20188
»evo me« je amy rekla in me debelo pogledala kaj tok bulm u mojo roko.
»5 minutk me ni ti si pa že obkoljena s fanti a?« je rekla in pridi pejva u auto in prepričala te bom da mi boš povedala use podrobnosti . no in tko sva šlee počas u šoping.
24. september 2010
u19580
u19580
next plz.
ful kul
25. september 2010
u20188
u20188
kuple sva si eno zlo lepo majčko, in to itak da isto ker čene ni fore da sva sploh šle u šoping,kjut hlače in uhančke n.n
"a! poglej tja" je rekla amy in me za rokav povlekla pod ograjo, da se naju ni vidl ..
"au! kaj delaš? zakaj se skrivava?!" sem rekla in amy je samo pokazala naj bom tiho in rekla,naj pogledam čez ograjo ..in to sm seveda nardila =D ..
"oh seveda srečam ga doma, tuki samo še u sanjah ga morm potem se pa resno preselim na Antarktiko" sem rekla in se zahihitala in lahko si mislite kaj sm vidla tm
27. september 2010
u20188
u20188
next? (:
10. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg