Forum
u25689
u25689
Moje ime je Brokelle. Včasih premišljujem kako lepo je biti popoln,jaz nikoli nisem bila popolna,ampak to sem si vedno želela biti. Nimam prijateljic,nimam fanta ničesar nimam.
Jaz sem samo neko navadno dekle,ki nikoli ni bila popolna.Moja največja želja je bila,da bi postala popolna. Nato sem zaspala. Ko sem se zbudila sem se odločila da grem v mesto.Kot ponavadi ni nihče šel z mano saj nimam prijateljev. Šla sem mimo parka in tam sem videla Matica in Lily,bila sta zelo srečna.Smejala sta se,objemala...Tam sem samo stala in ju opazovala.Nisem prenesla Lily,nekdaj je bila moja najboljša prijateljica.Vzela mi je vse,čist vse:Matica,prijatelje...Vsi so jo poznali in imeli radi.Nato me je opazila in samo stekla sem domov,bilo mi je zelo hudo.

Next?
26. februar 2011
u25689
u25689
Brokelle

Lilly

Matic

26. februar 2011
u13175
u13175
jAaAaA...NexT. KonČNo eNa reALnA zGOdBIca...

NextNextNextNextNextNextNextNextNext!
26. februar 2011
u25689
u25689
Zakaj je Lilly tako popolna?Vsi jo imajo radi.Vse mi je uzela.Nalednji dan u šoli se spet ni nihče zmenil zame.Vsi sam Lilly,Lilly,Lilly joj kok mi gre na živce.Razmišljala sem kako bi bilo če bi jaz spremenila stil in vsi bi me poznali nato je moje razmišljanje prekinil šolski zvonec.Ko smo prišli v učilnico nam je učiteljica predstavila novega učenca. Ime mu je bilo Žan in bil je ful luštkan skor tko kot Matic,ampak ker nikjer ni bilo prostega mesta se je moral usesti k meni.Nato me je ogovoril.

Next?
26. februar 2011
u25689
u25689
Žan

26. februar 2011
nexnext!!!!!!
26. februar 2011
u13175
u13175
Next..*
01. marec 2011
nnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttx!!!!!!!!!!
13. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg