Forum
To je moja druga zgodbica. Prva, ki jo pišem je Lepotica v mestu, ki jo lahko berete, če vam je dolgčas. No to je moja druga in upam, da vam bo všeč. Govorila bo o punci, ki jo v šoli zasmehujejo in čeprav ima dobre ocene je niti učitelji preveč ne marajo, čeprav je zelo lepa.
13. avgust 2012
Sem tarča posmehovanja, 1. del

Živijo, sem Nely Rockan in prihajam iz Miamija. Stara sem 14 let in hodim v 9 razred. Rada se učim šole pa ne maram preveč, ker me tam vsi zasmehujejo in me tudi učitelji sovražijo. Resno sem razmišljala o tem, da bi se vpisala na drugo šolo a mi mama in oče ne pustita.

Jaz:

Vsak drugi fant, ki ni iz naše šole mi na cesti reče, da sem zelo lepa. Tisti, ki so iz naše šole mi raje rečejo. Spravi se mi spoti piflarka. In tako me dražijo že od trenutka, ko sem prvič stopila skozi šolska vrata te šole. Sem smo se preselili ko sem bila stara 12 let. Prvi šolski dan na tej šoli je bil, ko sem bila v sedmem razredu in od takrat se ne morem otresti svojega vzdevka: Piflarka.

Imam sestro Elizabeth, ki je eno leto mlajša od mene. Je zelo prijazna in podobna meni. Edina razlika v najini podobnosti je ta, danje v šoli na zasmehujejo. Vendar ji to privoščim. Ne bi prenesla, če bi bila tudi ona tarča zasmehovanja.

Elizabeth:

Imam tudi starejšega brata Harryja. Je zelo prijazen in lep. Moram pa reči, da imamo v hiši skoraj vsak dan drugo punco. Harry hodi v drugi letnik gimnazije. Ima dobre ocene in vsi ga imajo radi.

Harry:

Naša družina je precej bogata in si lahko privoščimo vse, ker si želimo, a denar mi nažalost ne more dati priljubljenosti. V naši hiši vsi živimo na komot in se ne stiskamo. Pričakujemo še enega otroka, ki ga bomo dali v sobo, pa imamo vseeno še 3 sobe proste.

No zdaj pa dovolj o predstavitvi naj vam povem zakaj je moja zgodbica dobila ta naslov.

Drin, drin. O, ne. Budilka zvoni. In oznanja mojo vsakodnevno nočno moro. Šolo. Z godrnjanjem sem vstala in se oblekla za v šolo:

In še to: https://stylecenter.si/sites/default/files/products/250040%20%C5%BEenska%20majica%20top_0.jpg

In s solznimi očmi odšla. Šole sem se bala bolj kot česa drugega. Najprej, ko sem za sabo zaprla vhodna vrata sem slišala. O, piflarka, kako smo. In taka je moja mora dan za dnem...
13. avgust 2012
Super zgodba obožujem take si prava pisateljica!!!!
15. avgust 2012
Sem tarča posmehovanja, 2. del

Vse skupaj sem poskušala preslišati in odditi naprej in to mi je skoraj uspelo. Korakala sem naprej in prišla do šole. Pohitela sem do moje klopi, ko je do mene prišla moja največja sovražnica Marry s svojima priliznjenkama. Pomenljivo me je pogledala in se zlobno zasmejala potem pa odšla naprej. Pripravila sem zvezke za matematiko in se delala kot, da ni nič.
Marry: http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebrity_img/thorne1o510.jpg
18. avgust 2012
Sorry za kratek next ampak nisem mela časa
18. avgust 2012
Porsim nextaj in ne doovli da ti ga gdo zbriše!!
20. oktober 2012
Ner ta ej bnaj nočem drugih pa daj potem to zgodbo oglašuj po teh treh eno se bom zbrala če boš tut tuki psala
20. oktober 2012
ok bom
20. oktober 2012
O tenx < 3
21. oktober 2012
next plis kre je full napetooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. oktober 2012
Potem je v razred prišla učiteljica in je rekla, da bomo danes imeli kratek preizkus znanja za oceno. WTW? Razdelila nam je teste in rekla naj začnemo. Začela sem pisati, potem pa, ko sem prebrala videla, da je to snov drugega letnika, to pač vem, če je Harry moj brat. Sicer sem jih rešila, ampak sem bila prepričana, da niso rešene pravilno. Po desetih minutah jih je pobrala WTF? in jih pregledala, Čez deset minut popolne tišine razen hihitanja Marry in njenih priliznjenk je učiteljica rekla: ''Zelo sem razočarana. Pisali ste tako: Ena trojka in 23 cvekov. In edina, ki je oisala 3 je bila Nely Rockan.'' Zakaj vedno jaz, zakaj vedno istopam. Razdelila nam je teste in videla sem, od šestih nalog sem imela 4 prov rešene. Zaradi trojke se nisem sekirala. Ampak..... Ni važno, čez pet minut je zvonilo. Vzela sem torbo in šla do učilnice za angleščino. Hahahaha. Angleščina je mačji kašelj. Pa vedno mene doleti nesreča.
Vprašala me je in dobila sem 5, kaj pa drugega ampak seveda s ploho zbadljivk. Potem sem vzela torbo in jo na veliko popisala. Haha, pa ne,da bi bilo to kaj posebej posebno ampak nekaj me je primlo in začutila sem neustavljivo potrebo, da popišem torbo. Na veliko sem jo popisala samo z: 1D, One direction, Harry Styles, Louis Tomlinson, Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne. To sem počela do konca ure potem je zvonilo.
23. oktober 2012
neext !
24. oktober 2012
Nexttt
24. oktober 2012
u18680
u18680
Next!!
29. oktober 2012
u108932
u108932
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxt
29. oktober 2012
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttt
Ker super pišeš prosim nadaljuj
Ta zgodba je ful življenska.
31. oktober 2012
Nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
31. oktober 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/do-you-love-me-%28ft.-one-direction%29/46931/1

Tega ne bom več pisala. Sorry. Tuki mate link od nove zgodbice.
22. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg