Forum
u150784
u150784
Zgodba se gre o Emely, ki je stara 9 let in hodi v 4. razred osnovne šole. Zaljubi se v 3 letastarejšega fanta, ki hodi v 7. razred in je star 12 let. Več izveste v zgodbi...
___________________________________________________________________________________________
Hej!
Sem Emely in kličejo me Em. Hodim v 4. razred in stara sem 9 let. Mam BFF Sarah. Ona je starejša od mene in je 7. razred. Stara je pa 12. Oh in zaljubljena sm v Alexsa ki je sošolec z Sarah. Sarah je mnenja da je kreten, jz pa vem da je ful lcuite♥♥♥. In če mislite ,,zakaj tko govorim? Sej sm še otrok!'', vm povem da NISM OTROK! Dejansko zgledam stara 11. In če sm vm pozbla pokazat kako zgledm sm to jz Emely

In to je Sarah

In oh to je Alex♥♥♥

Zdej veste zakaj mi je všeč?
_________________________________________________________________________________________

Nexšt?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. januar 2014
kira beda
24. januar 2014
u150784
u150784
Glae sorry, sam če ti ni ušeč bejži z te teme takoj!!!
In ti pač nimaš smisla bit prjavljena!!! Ker si dozdj sodelevala na eni sami temi!!! Na tej!!!
24. januar 2014
u152390
u152390
neeeeeeeeeeeeext
24. januar 2014
u150784
u150784
ok tleleje next

__________________________________________________________________________________
Bil je ponedeljek in ura je bila 08:13. Bila sem že oblečena v uniformo

in odpravila sem se od doma. Do šele sem imela praktično nekaj metrov, zato sem počakala Sarah. Ko je prišla je bila ura 08:29 in pouk se začne ob 08:30.

Sarah ni bila sama in ni bila v uniformi
oblečeno je imela tole

Poleg nje pa je stal Alex ki tudi ni imel uiforme, oblečen je bil v tole

In v kar se je moj pogled zaletel je bio to da sta SE DRAŽALA ZA ROKE!!!

In takoj sem stekla v šolo in planila v jok. Sarah je imela na obrrazu pogled ki ga še kako poznam

In alex je imel tak poged

In to pomeni le eno...
.
.
.
..
.
.
.
..
BILA STA ZALJUBJENA DRUG V DRUGEGA!!!

Sarah me še opazila ni. In ko sem prišla v razred je do mene stopil pflar Jonny

In mi rekel

Jonny: Am, Emely. Bi nocol prespala pri meni?
Jaz (mislila sem si kako si drzne tovprašati ampak rekla sem mu le): Am, no lahko ampak moram uprašat mami in očija. Jonny pa je skomignil z rameni in sedel za svojo klop.
In učiteljuca je na tablo napisala sedežni red(kje kdo sedi) in jaz sem bila z JONNY-JEM!!! To je najhujša mora, kar se mi lahko zgodi!!! BFF je z mojo ljubeznjo in sedim z ogabnim fantom!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Ali je spllhlahko huje?!!!

24. januar 2014
u157990
u157990
nexttt
25. januar 2014
neeeeeeext
25. januar 2014
Nexxt
26. januar 2014
hej oprosti za tit moj komentar zle gledam pod obvestila pa vidm no tega vrjetn nism jst objavla kr se mi tema ne zdi bedna no pač tega nism jst objavla
08. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext
08. november 2014
u150784
u150784
Zakaj sem rekla, če je lahko huje, seveda je lahko!
Po koncu pouka je Jonny prišel do mene in mi težil, da moram vpašati starše, če lahko prespim pri njemu. in ker je bil preveč siten, sem šla do mami in keer sem vedela, da mi med tednom nebi dovolila prespati pri nekom, sem bila mirna. A ni bilo tako! Ko sem prišla do mami, sem jo vprašala in seveda je rekla NE! Ampak potem je pristopil oči n potegnil mami na stran, ko je prišla nazaj je rekla da lahko grem k Jonniyu in tako sem bila prisiljena iti k Jonnyju.
25. januar 2015
neeeeeeext
25. januar 2015
next
23. marec 2015
next
04. april 2015
neexc
x
04. april 2015
u193060
u193060