Forum
Heej ime mi je Merliah. prijatelji me kličejo liah. imam mlajšo sestrico keylo. stara je 1 mesec.Moji mami je ime fellen očetu pa alaric. Moja najboljša prijateljica je Zaily. obe sva stari 16 let.

Jaz:

Zaily:

17. julij 2012
Danez zvečer sem se počutila zelo slabo. vse me je bolelo zato sem šla ven na sprehod bilo je 11.00 zvečer. Hodila sem ob gozdu naenkrat p me je nekaj ugriznilo v vrat. Zbuila sem se doma. nisem mogla na sonce in zaželela sem si kri. stekla sem v krvno banko in ukradla 4 vrečke krvi. ko sem jih popilam sem se super počutila. Šla sem nazaj domov kaj se doaja bila sem zelo hitra. Zaklenila sem se v kopalnico in se pogledala v ogledalo! moje oči so bile rdeče bolele so me dlesni in žile na obrazu so mi izstopile. Kaaaaaj se dogaja z mano??????!!!!! Jola sem 3 ure.
17. julij 2012
u73962
u73962
next
17. julij 2012
u84501
u84501
neeeext
17. julij 2012
bi blo dobrodošli aki komentarji, mnenje, kritike, pohvale... P lahka proosim povete še drugim*******************

Nisem imela več solz kaj naj naredim? pozanimala se bom. šla sem v kavarnico kjer se srečala zaily. Povedala sem ji vse in ker je ona vedela kaj se dogaja mi je vse razložila zdelo se mi je zelo čudno od kod use to ve a ona mi je samo rekla da ni važno. Čez nekaj dni sem izvedela za vampirsko šolo. seveda an normalni šoli nisem več mogla ostat. naslednji teden grem tja ker so vpisi. to sem morala povedati zaily. Od nje sem izvedela da gre tudi ona tja* tudi ona je vampirka zdaj mi je jasno odkod je vse to vedela. Odločili sva se da greva preed šolo še v šoping. Kupila sem si res kul obleke tu je nekaj slik:

Supeer
17. julij 2012
u73962
u73962
next,dobro pišeš
17. julij 2012
Hvala*
17. julij 2012
u73962
u73962
17. julij 2012
u84501
u84501
neext full dobr!
17. julij 2012
u89913
u89913
next
17. julij 2012
Ko sm prišla domow iz šopinga sem vse razpakirala(obleke) in še malo pospravila po sobi. bilo mi je ajsno kaj se dogaja z mano čeprav sem bila še vedno zelo osupla. A kaj si morem. Ne morem na sonce kaj zdaj.? že veem! ŠLa bom k bonnie. moji prijateljici ki ej čarovnica ona mi bo že pomagala. In res oblekla sem se in šla k njej.
Ko sem prišla tja mi ej bonnie povedala da mi bo dala prstan ki ga bo uročila in da ga moram ves čas noisiti z njim bom lahko hodila po soncu. Ko mi ga je dala sem šla nazaj domov in ker ej bilo že pozno sem šla naravnost v posteljo.
17. julij 2012
sory kr je kratek... otla sm dat dalšga pa še slike pa mi jih ni hotlo dat* sory
17. julij 2012
Zju3 ko sem se zbudila sem šla najprej na zajtrk. Potem sem šla v gozd. Bil je zelo mračen in bilo mi ej všeč. Tekala sem in bila semzelo hitra. sj veste vampirji so zelo hitri. zdaj sem se že malo privadila na to da sem kar sem. v gozdu sem našla votlino v njej je bilo polnooo zlata , nakitaa in vsega lepega.... juuupi zdaj sajne bom lačna...hihi

vse sem kakor hitro se je dalo odnesla v hišo. skria sem ga v kriti prostor ki sem ga imela e od malega. Teden je hitro minil in bil je čas za odhod na šolo. umes sem izvedla kako se tja pride, in vse... se že veselim 2 dni prej sem vse spakirala seveda nisem pozabila na zaklad... in prišel je čas odhoda....
17. julij 2012
u73962
u73962
next
17. julij 2012
u89913
u89913
next
18. julij 2012
ŠLa sem na avtobusno postajo in se odpeljala nekam. Vozili smo se po temni poti, gozdu... bilo je akr malo grozjivo. Prispeli smo do enke skale in voznik je z palico udaril po njej skala se je odprla in mi smo vstopili avtobus pa je odpeljal. Naprej smo šli z vlakom in ko smo prispeli do šole. bila je zelo grozljiva ampak sobe so bile kul. Tudi zaily je šla na to šolo in v sobi sva bili skupaj še z 2 puncama Katie In Sarah. bili sta prijazni. use smo bile vampirke.
naaše stanovanje je bilo luštno! imele smo kopalnico mi2 z Zaily sva bili v isti sobi. Kuhinjo smo tudi imele in ap dnevno sobbo. KUL.
18. julij 2012
u73962
u73962
next
18. julij 2012
Takojsmo se azkomotle in razpakirale stvari. Imele smo veeeeeliko omaro. danes smo imeli prosi daan pouk se začne ju3. super. se lahko še amlo razgledam po šoli odšla sem na kratek sprehod. ne vem bilo je še kar u redu. učilnice so bile urejene. imele so lepo ohranjene mize, stole in celo vrsto kulskih pripomočkov. uau na hodniku sem se zaletela v nekega fanta. oz. vampirja. jooooj bil ej tako srčkan
18. julij 2012
u73962
u73962
next
18. julij 2012
u97794
u97794
prosim da nehaš oglaševati na moji zgodbici,ker sem že 4-krat napisala da ne dovolim oglaševanja.
18. julij 2012
u99504
u99504
next
19. julij 2012
Ime mu je bilo Tyler. Povabil me je k sebi. in šla sem z niim. imeli so lepo urejeno. stene so bile belo ijolične barve. Imeli so moderno kuhinjo in na sredi mize je stala košarica s sadjem. Njegova soba je bila pa res kul!
Nekaj čaa sem ležala na njegovi postelji on ap je urejal zvezke in stvari za pouk. me prau zanima o čem se bomo učili. pogovarjala sva se o vsem mogočem. Aja pozabila sem omeniti da imam nasledni teden rojstni dan ! uhuuuu. u našem stanovanju bomo imele zabavo! pilow fight. Super bo. komaj čakam. KAsneje sva šal na sprehod . hodila svapo gozdu in ob reki bilo je tako čarobno...
19. julij 2012
u73962
u73962
next
19. julij 2012
Priel je 1. šolski dan. oz. dan pouka. Imela sem torbo za na eno ramo. Na urniko so bili 4. predmeti. Strašljiva ekonomija, 2 uri gospodinjstva, grozljiva Umetnost in Športna vzgoja.
Moja torba:

Pri predmetih sem sedela z zaily, Taylorjem, Sarah in Katie. Ves pouk smo se smejali in zbavali vmes smo si še kaj malega zapisali. pri športni vzgoji so nam razložili kaj bomo delali in to. Naša razredničarka ej bila Ga. Isabella Sallamin. Bila je proferocia biologije... in Klicali smo jo bakerija. drugače je bila zelo prijazna. ni preveč težil in dovolila je da sediš s komer pa hočeš. ampak imeli smo 3 butaste sošolke. bile so zelo nesramne. Mislile so dA SO NAJ bolše in okol so hodile kot missice. Kravee haha Z zaily, katie in sarah smo jim na stole prilepile žvečilke. Ui so se smejali one pa so kot barbike stekle ven. niso nas dobili in bilo ej zelo smeeno. Popoldne smo šle s puncami še u mesto v šoping in to... Sicer smo kupile samo 1 zapestnico in uhane pa smo šle še na ogled in v kavarno. vso popoldne smo bili v mestu. Saj veste... ko smo prišle vse izčrpane nazj v šolo kjer smo se stuširale in preoblekle v pižamo. Počile smo se vsaka na svojo posteljo in zaspale....
20. julij 2012
u84501
u84501
nexttttttt
20. julij 2012
ves teden je bilo približno tako. končno je prišel moj rojstni dan s puncami smo okradsile stanovanje, kupile torto, napihnile balone...
torta:

Odločila sem se da bom s taylerjem praznovala kdaj drugič... in tako smo bile samo 4 punce super je bilo. Ampak so one krave (butaste sošolke) in so nam že prej ko na sni bilo v wc nastavile žabe ko sem šla na wc so skakale iz wcja. Šle smo po fanta od katie ime mu ej bilo Brandon in ga prosile če bi prestrašil one 3. skril se je v njihovo stanovanje v popolni temi in ko so prišle tja jih je ustrašil ahahah. No mi smo pa naprej praznovale. Imele smo pilow fight in vse je bilo od perja hahah. sreča da smo imeli snažilko. torta je bila supeeer. Praznovanje je bilo seveda zvečer in žurale smo do 5 zju3 . Na srečo je bil vikend in drug dan ni bilo pouka. noben ni opazu da mamo žur ker so ble stene zvočno izolirane. Kul zu3 smo vse zaspale na tleh in kavču. Zbudil me je tyler. In šla sva na sprehod rekel je da ima nekaj zame. no tam je bilo tako vsak je imel imeli so živali ki so bile kar precej nenavadne... In tyler mi je podaril samoroga!!! imel je krila kul. Bila sem ga zelo vesela. Oz. je bila je samica in dala sem ji ime midnight. Kul je bloo bila sem ji všeč in takoj sva se navezali. Prebivala je v gozdu v čarobnem gozdu. In ko sem želela da pride sem samo zažvižgala z posebno piščalko ki jo je slišala samo midnight.
21. julij 2012
Midnight:

21. julij 2012
Amm. če ma kdo kake pripombe, ideje ki bi jih lahko uključli... Mi Povejte...
21. julij 2012
u84501
u84501
no nevem ampak bom vseno probala hehehe: ane da je en zloben goblin ki zacara tylerje da ti uzame midnight in ti ugotovis da je zloben ( ker ga je urocil) in pol moras za pomoc uprasat une tri ki so vam dale zabe ker so one edine , ki poznajo to solo dobro in ti mores najti napoj da njega pozdravis in ta napoj moras dati tudi goblinu da izgine za vedno hehehe kai pravis???? soory k nism dajala vejice
23. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg