Forum
sem hana in stara sem 16 let.na šoli moram bit glavna!imam fanta Lana ki vedn osvajaeno drugo.Ena piflarka Nuša je men rekla da sm važička.in Lan vedn njo osvaja.nekega dne sem videla nušo in lana skupaj kako sta se lupčkala.a nič nisem naredila.drugič sem sem v lanovo sobo skrila kamero ki ni vedel.videla sem med njima spolne odnose?Vse to sem res videla, tudi na wc-ju sem slišala glasove''ljubica nuška'' in poljubljanje.enkrat pa sem se odločila da se to konča kopalnici sem uzela ven ključ.Potem sta šla not in delala spolne.šla sem not in ju videla kako to delaata.''varal si me p**sec?'' usi na šoli so izvedeli kšn je res p****! buuuuu. spoznala sem novega fanta leona.poljubila sva se.
nušaaaaaaa sovražm te

21. junij 2014
next
21. junij 2014
next
21. junij 2014
next ! haha nova ;*
21. junij 2014
bommmm
22. junij 2014
u155047
u155047
next
23. junij 2014
z mojo najboljšo prijatlco Tayo sma odšle u gozd.zaslišala sem mrmranje, za drevesom vedela sem da je ''LAN''mi je ušlo iz ust.''kdo je?če je una biuša nej skida predn pokličm policijo!'' je rekel.''zakaj,ti nisem več ušeč?no lahko si z njo, upam le da vama bo šlo dobro u zvezi.'' sem izrekla zadenj stavek in odšla iz gozda.''počakaj, le skrita kamera je bila'' je rekla Nuša.''kako skrita kamera?in kako sta potem...'' me je že prekinila''ja vem kaj misliš.''se je zasmejala in pokazala osebno izkaznco, da se piše Reneese kot Lan?''sestrična sem mu in rada se imava'' je rekla in ga poljubila.''kwaaaaa?'' sem zavpila, v glavi sem si pa mislila''to bom povedala tayi! ah zakaj bi ji.
*******************************************čez 3 mesece********************************************
z nušiko mojo sma postali najbolši prjatlci in lejzbiki. izvedela sem celo da sva noseči.''faaak frociii ceu lajf bo zanč'' sem ji rekla in sma se smejali.čez 1mesc sma rodili.
***+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ SE NE NADALJUJEEEEEEE BYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
23. junij 2014
zakaj ne
kaj je blo smlk smlk
nextttttttt!
(in če si lejzba nemorš bit nosečas.) sam za informacije) drgač pa zakaj ne pišeš več smlk smlk
23. junij 2014
u155047
u155047
next
23. junij 2014
ne vem kr je čudna zgodbica demons girl<3 usaj men bye
24. junij 2014
dajj nadaljuj+nova bralka<3
01. julij 2014
nwm bedna je kšn od vs lahk nadaljuje bye Pa lah tud na novo začnete
01. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani