Forum
u90832
u90832
Živjo,sem Katty Payne in komaj čakam poletje zaradi morja. Res moje sanje so voda. Jaz umrem,če nisem v vodi,tako jo obožujem,ampak plavanja pa ne treniram. Doma imamo bazen,ki ni tako velik,kot morje. Vsak rojstni dan si želim,da bi se preselili blizu plaže! Vseeno mi je kakšna je voda ledena ali vroča,važno je,da jaz lahko plavam v njej. Ko sem se zbudila,sem se zavedala,da je zadnji mesec,preden se konča šola. Kot ponavadi sem vstala in se odpravila v kopalnico. Tam sem se tuširala 10 minut (več se nebi mogla,ker zamujam v šolo) in si umila zobe. Oblekla sem se v najlepša oblačila in se naprfumirala z jagodnim parfumom,kot vedno. V šoli me vsi občudujejo in to je zakon. Vsi mi govorijo,kako dišim po jagodah. Ko sem se enkrat naprfumirala z parfumom limone,so vsi hodili za mano,ampak meni ni bil všeč. Važno mi je bilo,da bo čez 1 mesec spet v morju,ampak pred tem se bom morala zadovoljiti z bazenom pred hišo in mojo mlajšo sestrico Claudio,ki ves čas obupano odšteva dneve,ko bodo spet počitnice.

Jaz:

Jane:

26. julij 2012
Nexti;*
26. julij 2012
next
26. julij 2012
u90832
u90832
Sam za moje bralce!
Pojedla sem zajtrk,ko mi je zazvonil telefon. Hitro sem skočila iz stola in ga vzela iz moje omarice v kuhinji. Bila je moja najboljša prijateljica Hanna. Tudi ona obožuje morje in kot vsako leto greva skupaj na morje. Ona bolj hoče poležavati na peščeni plaži in poslušati MP3. Torej zazvonilo je in jaz sem dvignila slušalko:
j-jaz h-hannah

j-živjo hannah
h-živjo Katty!
j-kaj bi rada,ja vem,da zamujam,ampak...
h-ne,ni to,ne boš verjela,Mike...
j-bolj počasi,nič te ne razumem
h- Mike me je danes pogledal in zaletela sem se vanj in...
j-se vidiva v šoli,res zamujam 10 do osmih je in res nočem spet od tiste blesave Wulfove dobiti kazen...
h- vredu,se vidva adijo
j-adijo

Hanna je bila pač taka. Zmeraj me je klicala ob nepravem času. Pograbila sem torbo in odšla v šolo. Ko sem prišla do omarice me je tam že vsa obupana napadla Hanna. "Ne boš verjela Katty,ne boš verjela. Mike se je zaletel vame,mislim jaz sem se vanj in,a veš kako me je pogledal..." "To Hanna,čestitam,zdaj pa se odpraviva k pouku,"sem ji zdolgočaseno rekla,saj se to zmeraj zgodi. Mike,Mike in Mike. Hanna je že od nekdaj zatreskana vanj,pravzaprav odkar sva letos prvič skupaj prišle v 1. letnik.

Hanna:

Mike:

26. julij 2012
Ful dober,Nexti;*
26. julij 2012
Ce bi lahka brala:http://www.igre123.com/forum/tema/oll-i-need-is-love/38643/
Hvala in se enkrat:ful dober zacetek;**
26. julij 2012
u90832
u90832
Še 3 nexte!
26. julij 2012
u92728
u92728
Next,takoj! Res dober začetek in ti NAJBOLŠ PIŠEŠ!
26. julij 2012
u90832
u90832
Hwala,še 2 nexta!
26. julij 2012
next
26. julij 2012
u38293
u38293
neeeeeeeext NOVA BRALKA
26. julij 2012
u90832
u90832
Nextam za use bralce:

Ja učiteljica Wulf je z nami res stroga. Ko zamodiš vsaj 1 minuto,že zahteva kazen od ravnatelja. Jaz sem jo že 1 krat dobila in sem morala pomiti okna v učilnici za matematiko,kjer uči Wulfova. Ko sem s Hanno prišla v učilnico,me je takoj pozdravil cel razred in že je vsaj 10 deklet zdrvelo k meni in mi govorile "Imaš novo obleko? Zelo ti pristaja." Ali pa "Kako lepo dišiš"! Bila sem res priljubljena,a tudi na Hanno niso pozabile. Tudi njo so ogovorile. Ko je zvonilo,je učiteljica pričela s poukom. K tabli je poklicala največjega piflarja v razredu Johna Wasleya. "No John,"je rekla in se mu prijazno nasmehnila. "Nadaljujva s tem pri čemer sva takrat končala. Torej izračunaj mi tole in pojasni zakaj si dobil ta rezultat,"je rekla in račun hitro nakracala na tablo,pri tem pa pazila,da se vse številke jasno vidijo na tabli. "Rezultat je 12890,ker..."je začel John. Ja in,ker je vedel odgovor,je dobil petico. Med uro sem Hanni govorila "Komaj čakam,da pridem domov,da se vržem v bazen..." "Katty,"je zakričala učiteljica."Spet pogovor,kaj,"je rekla in me ostro pogledala. "Za kazen napiši 100 stavkov NE BOM SE VEČ POGOVARJALA MED URO do konca špolske ure z lepopisem in pazi,da ne boš pozabila na to. "Ampak do konca ure je samo še 10 minut,"sem jecljala. "Če si imela čas za pogovor med poukom,ga boš imela tudi za pisanje. ZAČNI ŽE,"je zakričala,jaz pa sem začela pisati.
26. julij 2012
u38293
u38293
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext

zame plissss
26. julij 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/yo-re-yo-e-le-l-ve-r-o-y/38550/1 bere kdo??? sorrej č te mot da oglašujm.
26. julij 2012
nexti;*
27. julij 2012
u90832
u90832
Še 1 next!
28. julij 2012
u38293
u38293
next
28. julij 2012
u90832
u90832
Nextam sam za chelsea girl!

Ko sem pisala,me je zelo bolelo. Noge mi niso dale miru oz. sploh jih nisem morala obvladati. Ko sem pisala me je učiteljica ves čas spremljala s svojim besnim pogledom. Hanna mi je pod mizo pisala liste in me spodbujala SAJ BO ali WULFOVA JE RES ČUDNA! Še ena minuta pred zvonenjem,jaz pa sem imela napisanih šele 80 stavkov. Hitro sem jih nakracala še 9,ko je zvonilo. Napisala sem jih še 9 in bilo jih je 99,ko m je učiteljica poklicala k sebi. "Koliko jih imaš?" "99"sem ji odgovorila. "Dopii še enega,nato lahko gre,"je dejala z strogim glasom. Po koncu pouka sva z Hanno odšle na sladoled. "Samo še 29 dni",mi je šepnila v uho. Te dnevi bodo minili,kot bi mignil. VERJEMI" In res. Po enem tednu so ostali samo še trije tedni in od tega imamo v teh treh tednov še 5-krat športne izlete,zato je to vsega skupaj še 2 tedna. Ko sem prišla v etek,nasljednega tedna domov,sem se oblekla v kopalke in skočila v bazen!
28. julij 2012
u38293
u38293
hvalanext
28. julij 2012
u90832
u90832
Še 3 nexte
28. julij 2012
u90832
u90832
Naj vam bo nextam,in vidm da mam sam eno bralko še!

Voda je bila topla,ne vroča. Bazen je bil dolg 20 metrov,zato sem težko zaplavala. Kar nekaj časa je minilo,dokler nisem zagledala svoje simpatije. Bil je Andy. Andy je najlepši fant na šoli in velikokrat ga vidim na morju,tam kjer sem jaz. Na peščeni plaži se sonči,blizu mene in velikokrat ga ujamem,ko me gleda. On je res lep. Ahh Hanna in njen Mike. Jaz nevem,če bosta onadva res kdaj skupaj. Mike ima tako ali tako že Laurrah,Laurrah pa njega. Če prav pomislim,se laura ne more kosati z mano ali Hanno. Tako ali tako sva midve najlepši punci na šoli,midve vladava najini šoli in midve sva carici. Na plaži imava bikinke,ko greva v vodo pa se potapljava. Jaz obožujem vodo. Tudi Hanno sem ujela,kako se spogleduje z Andyiem. Ampak meni še vedno govori,da ji je Mike lepši. Kakorkoli že,iz bazena sem zagledala mojo simpatijo in to je bilo najlepše ta dan!
28. julij 2012
u90832
u90832
Andy:

28. julij 2012
u38293
u38293
next
28. julij 2012
next !!
28. julij 2012
next
28. julij 2012
u90832
u90832
Nextam!
Končno sem odšla ven iz bazena,ter se preoblekla v garderobi pred mojim bazenom. Odšla sem domov in na moj računalnik,ki je bil v moji sobi. Odšla sem na facebook. Moja slika

je imela že 450 lajkov. Ja vem,no ne bi rekla,da sem lepa,rekla bi,da je moja predraga Hanna res luškana. Po facebooku sem dobila sporočilo od Hanne:

žινנσ кαтту! ησ ριšєм тι,кєя נє נυтяι ѕσвσтα ιη ηαяє∂ιℓα ѕєм ριžαмα ραяту ιη вιℓα вι νєѕєℓα,čє вι ρяιšℓα. ρяι∂єנσ šє: ιѕαвєℓℓα,αηηα,נαмєѕ,мιкє ιη šє ℓαуℓα. ρσναвιℓα вσм šє ℓιℓℓу ιη мιℓєу. ρα čє вσ нσтℓα ρяι∂єт šє нєℓℓу! ησ υ∂єℓєžвσ мι ѕρσяσč,ρяι∂ ρα נυтя σв ∂єνєтιн zנυтяι,кєя мι вσš ρσмαgαℓα νѕє ρяρяανт! ѕє νι∂να/ѕℓιšνα!

ρѕ: ιмαм вαzєη,zαтσ ρяιηєѕι кσραℓкє,кσραℓι ѕє вσνα zυηαנ ιη ησтяι ν נα¢кυzιנυ!

Jes! Odšla sem do mami in jo prašala,ona pa mi je seveda privolila! Takoj sem odšla do računalnika in začela pisati:

нαηηα! ℓαнкσ ρяι∂єм,ιη тσ žє ∂αηєѕ,σв σѕмιн zνєčєя ρяєѕριм ρα ∂σ ηє∂єℓנє! ησ ρσνєנ,čє ℓαнкσ ∂αηєѕ! кαтту

Takoj mi je napisala JA! No moja hiša je dosti velika in lahko bom tudi sama pripravila pižama partije!

Moja hiša:

Moja soba (ob postelji so plakati)

Poklicala sem Isabello. Ona je rekla,da pride jutri in jaz sem ji rekla,naj s seboj prinese še parfume in ostalo.
Next?
29. julij 2012
u90832
u90832
u38293
u38293
next
29. julij 2012
neext
30. julij 2012
u100342
u100342