Forum
u94666
u94666
Hi.

Moje ime je Susan.Stara sem 14 let in hodim v 9 razred.Imam sestro Kate ki je 16.Včasih je tečna kadar ima slab dan drugače je pa zelo strpna in prijazna oseba.Mama in oče se pogosto prepirata in to mi gre na živce.Ne morem ju prenašat.Vsak dan moram tiščati ušesa in prenašati njuno dretje!
Vsega tega sem že naveličana in nejevolna.Nočem da se ločita ampak hočem da bomo spet srečna družina kot prej.

Ampak na žalost to ni več tako
JAz in sestra imava skupaj sobo ker včasih sve imela vsaka svojo sobo in Kate je imela blizu spalnice.Ni prenašala dretja in je prišla k meni v sobo.

SKupaj se pogovarjava pred spanjem ali pa gledave slike iz otroštva in včasih je kakšna solza ko gledava slike ki smo vsa družina skupaj.

Jaz:

Kate:

Susan.....Susan......... zbudi se me ura je že 15 do 8.Zamudile bove!!!!
Hitro sem vstala iz postelje in se oblekla

Odšla sem dol po pomarančo in jo na poti v šolo olupila in pojedla.S kate sva čvekali in skoraj zamudili prvo uro.

Pottrebovala bom 7 nextov ;**

bereš ;*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. junij 2012
u90775
u90775
Next
27. junij 2012
next
27. junij 2012
next
http://www.igre123.com/forum/tema/krvavo-zivljenje/36600/
oprostite ker smetim v tako kulski temi
vendar:
PROSIM BERITE
28. junij 2012
u94666
u94666
a lahk plis mal oglašujete to temo da jih bo čim več bral? hvalaa
29. junij 2012
next
29. junij 2012
next
29. junij 2012
u84429
u84429
next :33
29. junij 2012
u94666
u94666
ko sve prišle v učilnico naju je učiteljica samo ošinila s pogledom in nato pokazala na klopi.
Bila je zelo stroga.Ona je Mrs.Kingsley.Je zelo mlada.Inja moramo jo klicati tako kot sem napisala. kot bi bili v starem veku.Ura je hitro minila.Odšla sem do omarice po kartico za kosilo.Ko sem odprla omarico sem videla veliko rozasto škatlo.

Nisem je hotela odpreti.Rekla sem si da jo bom ko bom doma.Šla sem na malico in se vsedla zraven Kate.Ko sve pojedli se nama ni ljubilo biti več v šoli,zato sve špricale in odšle domov.Ko sem prišla domov sem videla da je hiša postala nekam prazna.Ko sem odprla omare v njih ni bilo nič.Doma ni bilo nikogar razen praznih škatelj.BIlo je povsem očitno da se bo eden od staršev preselil drugam.
Prišel je oče.Ni mel kaj prida obraz."pomagajta mi odnesti škatle v avto" je reekel."zakaj?""samo odnesita".Odnesle sve brez pardona.BIle sve žalostne in obupane.
Prišel je večer.Bilo je samo še slabše.vsi smo se ignorirali.Bili smo nejevolni in žalostni.
Odšla sem spat in se zavleknila k Kate.Pogovarjali sve se kaj bo ko se bo eden od staršev preselil.Zmenili smo se da ker sve dve ena gre k mami druga k očiju.Bili bove ločeni in to nama ni bilo niti malo všeč.

NEXT? :**
29. junij 2012
u84429
u84429
next :33
29. junij 2012
next!!
29. junij 2012
N E X T . ! ! ! < 33333333333333
29. junij 2012
u94666
u94666
am....ali lahko kdo drug piše zgodbo namesto mene ker se bom zbrisala???
hvala. aja pa Oηє.Dιяєcтιση™ tebe določim za pisanje zgodbe naprej.če pa nočeš pa Fυcкιηg.¢нαη¢є† ali Zayn's ♥ !
miss you cє∂єνιтαα ℓσver (not any more)♥
30. junij 2012
Fυcкιηg.¢нαη¢є†...lahko ti,jst neznam pisat zgodbic (:
01. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg