Forum
Govori o najstnici, ki se preseli z svojo družino v drug kraj daleč stran. Sprva ji to ni všeč, a ko spozna prijateljice in se zagleda v fanta, ji postane všeč. Seveda se bo marsikaj zapletlo, še posebej s fantom, ker bo ugotovila, da je že oddan. Pri vsem tem ji ob strani stojijo prijateljice, preglavice pa ji kot vedno delata njena brata Alex in Alexander.

P.S. Najstnici pa je ime Ella.
NEXTAM?
08. januar 2011
next !!!!!!
15. januar 2011
u34333
u34333
next
16. januar 2011
po šoli Ella pride domov in ko vstopi v hišo zagleda svojo družino ki veselo pakira svoja oblačila in vse kar je v hiši. Kaj pa vam je? Ali je vse to za smeti ? Mama me prime za ramo: Veš Ella selili se bomo ampak tega ti nisem hotela povedati ker bi seveda nasprotovala. Jezna sem stekla iz hiše poiskati moje prijatelje mama pa mi zakriči da se moram vrniti čez 2 uri. Tekla sem kolikor sem želela. Mislila sem da se je vse zarotilo proti meni, pa ravno zdaj, ko imam najbolše prijatelje tega sveta. Do vsakega posebej sem šla in se poslovila kar pa je trajalo več kot 2 uri. Telefon mi je zvonil kot zmešan, a vrgla sem ga na tla,ter ga razbila na koščke. Domov sem prišla pozno zvečer in seveda sem bila kregana a bilo mi je malo mar. Tako smo se odločili da gremo naslednje jutro. EEELLLA ELLA...KAJ JE? sem zakričala. Pridi gremo noo, je rekel Alex.....končno gremo na pot in komaj čakam da vidim našo Velikooo hišo. Jajaja ti si kar misli ja, sem rekla. Bop videl da sploh nebo tako lepo kot je tukaj. Vidva sta vsaj dva jaz pa ninam dvojčice, ki bi mi delala družbo. Vstala sem in odšla v avto. Ko smo se peljali sem kot nora mahala po mestu in se poslavljala od vsake hiše, ki sem jo videla. ČEz nekaj ur pa sem videla mesto, kjer bomo stanovali. Čisto nasprotje našega mesta. Večje je in bolj modno. Naša nova hiša je bila 100x večja kot prejšnja. Kar nekaj tednov smo potrebovali da smo opremili hišo. Zdaj je bilo vse kot postarem le oblika hiše me je majčken motila. Jaz grem malo po mestu sem rekla mami, ta pa mi je dovolila. Hodila sem po pločnikah in po gozdih potkah. Ker je bil že večer sem hotela iti domov ampak kaam? Zdelo se mi je da sem prehodila vso zemljo ampak domov bi pa vseeno rada prišla. Takrat pa pridejo do mene tri punce. Živijo! si nova tuk? Ja sem ja...samo sem se izgubila v tem mestu.. Kaj bi vedele kje je tista velika hiša malo stran od gozda ki zgleda strašlivo. Spogledale so se in rekle da vejo. Med tem smo se pogovarjale o različnih svareh. Nika, Maja in Karin so me ruknile , ker sem malo odtavala. Videla sem svoojo hišo. OOO hvala punce. Se vidimo. Ko sem šla naslednji dan v šolo sem ugotovila da so moje sošolke. Res smo se družile in vedela sem da so priima punce. Ampak proti meni po hodniku prihaja nekdoo.....????
NEXTAAM?*
17. januar 2011
neext!
28. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg