Forum
Hej, sem Nina in sem se odločila pisati grozljivo zgodbo, pač ja, ker ni ne vem kako grozljiva sem dala +11 let. OPOMBA! Začetek ne bo grozen!
Pa začnimo!
___________________-_____________________-______________________-____________________-
Moje ime je Nikkita, vsi pa me kličejo Nika. Imam popolno življenje in sem ga vesela. Obiskujem najbolj popularno šolo v Los Angelesu in celo na celem svetu! Seveda pa sem na šoli najbolj popularna in kot vsi pravijo najlepša. Imam fanta Edwarda, ki sploh ni bil popularen, dokler se nisva zavezala. Imam pa tudi najlepšo hišo v LA in tudi najbolj znano po celi Ameriki. Ponosna sem nase zelo. Imam zelo dobre ocene. Drindrindrindrin. Že na vse zgodnjo soboto me prebuja budilka. Malo se še premečem po postelji in se z odejo pokrijem čez glavo. Ojoj, ta glas budilke me bo še ubil! Še vedno slišim ta glas budilke! Vaaa! Zdaj še vzglavnik na glavi ne pomaga. Stegnem se in ugasnem budilko. Vzdihnem in dvignem roko. Na roki zagledam napis: Danes je dan šolske ljubezni. Uh, saj res! Vstanem, odgrnem zavese in pogledam skozi okno. Sončni žarek je posvetil prav na mojo okensko polico na mojo ogrlico s kristalom. Rahlo se nasmehnem. Čisto iz sebe sem. Pogledam na uro, ki kaže točno 9. Ojoj, celo zabavo sem zamudila. Čisto panično zbudim mamo, ta pa: >>Kaj me budiš, ura je šele 6.>Oprosti mama, samo zmotila sem se.>Ni kaj
03. avgust 2012
popravek:
Moje ime je Nikkita, vsi pa me kličejo Nika. Imam popolno življenje in sem ga vesela. Obiskujem najbolj popularno šolo v Los Angelesu in celo na celem svetu! Seveda pa sem na šoli najbolj popularna in kot vsi pravijo najlepša. Imam fanta Edwarda, ki sploh ni bil popularen, dokler se nisva zavezala. Imam pa tudi najlepšo hišo v LA in tudi najbolj znano po celi Ameriki. Ponosna sem nase zelo. Imam zelo dobre ocene. Drindrindrindrin. Že na vse zgodnjo soboto me prebuja budilka. Malo se še premečem po postelji in se z odejo pokrijem čez glavo. Ojoj, ta glas budilke me bo še ubil! Še vedno slišim ta glas budilke! Vaaa! Zdaj še vzglavnik na glavi ne pomaga. Stegnem se in ugasnem budilko. Vzdihnem in dvignem roko. Na roki zagledam napis: Danes je dan šolske ljubezni. Uh, saj res! Vstanem, odgrnem zavese in pogledam skozi okno. Sončni žarek je posvetil prav na mojo okensko polico na mojo ogrlico s kristalom. Rahlo se nasmehnem. Čisto iz sebe sem. Pogledam na uro, ki kaže točno 9. Ojoj, celo zabavo sem zamudila. Čisto panično zbudim mamo, ta pa: >>Kaj me budiš, ura je šele 6.>Oprosti mama, samo zmotila sem se.>>Ni kaj
03. avgust 2012
Reče mama in se pokrije. Čisto počasi zaprem vrata spalnice in ji voščim lahko noč. Hitro kolikor se da sem stekla po stopnicah gor v svojo sobo. Odprla sem vrata svoje omare. Ko sem jih odprla se je prikazal kup lepo zloženih najlepših oblačil. Po dolgem iskanju se odločim za obleko. Hitro grem po stopnicah dol v kopalnico. Naredila sem si zelo lepo frizuro. Poskrbela sem tudi za najbolj opazen make-up. Ko sem bila že skoraj spravljena sem šla v bratovo sobo. Budila in budila sem ga, dokler se brat Joe ni prebudil. ''Kaj me budiš danes je sobota, ura pa šele 7. ?'' ''Danes je dan šolske ljubezni, butec. Si pozabil?'' ''Saj res'' Hitro je vstal in se spravil. Jaz sem šla v svojo garderobo in vzela torbo. On se je še s parfumu našprical in že sva bila gotova. Hitro sva se na zajtrkovala in umila zobe. Takoj za tem sva se odpeljala z najino limuzino. Ko sva prišla pred šolo ...
03. avgust 2012
u100684
u100684
next
03. avgust 2012
Obleka:

budilka

Edward:

Joe:

več slik pol
03. avgust 2012
u100684