Forum
u89562
u89562
Hej.
Sem Lana in odločla sem se da napišem še tu eno grozljivko ker jih drugače ful dosti v šoli za glasila... No šlo se bo o tem da se držina preseli v hišo v kateri se začnejo dogajat čudne stvari in ja, pisala bom po delih in za vsak nou del bom napisala koliko nextov rabim (: Pisala bom pa v 1 osebi kot punca Kayra. Lepla bom tudi slike od oseb, hiše...

Boš bral/a zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. september 2012
u89562
u89562
rabim 2 nextaD
12. september 2012
u82157
u82157
next:*
12. september 2012
next
12. september 2012
u89562
u89562
Sem Kayra imam 12 let. Imam sestro dvojčico Ano in ateja ter mamo. Živimo v Londonu tam z Ano obiskujema 7 razred mama ter ata pa delata skupaj na policiji. No pa začnimo.
...

"Kyra! Ana! zbudita see! zadni dan šole pa ja nočeta zamuditi ali pač?" takoj ko me je mama spomnila na zadni dan šole sem bila tako hepi da sem se v rekordnem času oblekla ter umila. Priletela sem dol v kuhinjo in tam sta naju z Ano čakala sendviča. Ane še ni bilo. Jaz sem hitro pojedla sendvič ter popila mleko. Odhitela sem v sobo po torbo in vidella ano kako hodi v kuhinjo. "Kayra kam pa tako hitro?" "Ana prvi dan šole je nesmema zamuditi no spravi se žee!" "Kayra saj hitim" okej sem ji odgovorila in ko se je naredla sma odhitele v šolo. V šoli so že vsi bili zbrani v razredih. Posedli smo se z Ano sma sedeli skupaj sam sma bili ob enem bff O: čudno za sestre ampak dobro. Učiteljica je razlagala na dougo kako je blo leto in kako bo naslednje leto v 8... Nakoncu nam je razdelila spričevala ter vse pohvale... Ob pol 11 sma prišli z Ano domov. Staršev ni bilo zato sma odšli v megdonalc. Po poti sma srečali Saro in Miheja. Miha je zelo lušn in prijeten fant... Naročili smo si hrano in pojedli nato pa odšli po mestu. Nakar me je mama pooklicala. Rekla je: "Zdravo Kayra. Prosim priditta z Ano domov imam novico za vaju in to veliko." " Okej mami" nato je odložila. To sem povedala Ani in Ana je že hotela domov. Hitro smo se poslovili in z Ano sma odšli. Ko sma prišli domov sma odnesli stvari v vsaka svojo sobo in odhiteli v dnevno kjer sta naju čakala starša.
Jaz(Kayra):
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ_Cv9TdYcN-zdhXefGMiKD3r3SwhI37U7z2Bf73tjA-kpY899yEoy0uKkdVA

Ana:
http://2.bp.blogspot.com/-j6HE3q1Z5qQ/TxhAAFUnBXI/AAAAAAAA9ws/VXM0aIYJVfo/s400/tumblr_lxujqhGOYA1qhz538o1_500.jpg

Miha:
http://s3.favim.com/orig/45/boy-handsome-lamp-shade-love-lovely-Favim.com-409201.jpg

Rabim 2 nexta.
12. september 2012
next
12. september 2012
next
12. september 2012
next
12. september 2012
next
12. september 2012
next
12. september 2012
u104471
u104471
nexttt!!!!
12. september 2012
u103845
u103845
a jih je dost
12. september 2012
u89562
u89562
jaz-j, ana-a, mama-m, oči-o

j: ja mamiii? ati??
a: ja dej hiter povejtaaaaaaaa!
m: počasi puci. No z očijem sma se odločla da se selimo v hišo na drugo stan pariza. Tam bosta obiskovale najbolšo šolo. Trenirali bosta hip-hop pri najslavnejših učiteljih, in kupili smo veliko hišo. no punci kaj pravita?
j: omg mami in ati!!! pa saj to je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
a: ja omg res ej jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees.
j: in kdaj gremo???
o: naslednji teden se odpravimo ko uredimo zadeve tukaj in tam. jutri pa si gremo še ogledat hišo ter šolo in trgovine vredu?
j&a: jeeeeej jaaa!!

Tako sma z Ano odšli v mojo sobo ter začeli klicarit prijatelje in sva jim povedle o selitvi vse. Ko sma poklicali Saro, Majo,Marušo,Nelo,Janjo...sem se jaz spomnila na Mihata.
jaz:j ana: a

j: kj pa miha??
a: ja kaj je znim?o:
j: nikol več ga nebom vidlaaaaa?
a: ja nevemm...pokliči ga in se zmeni znim mu povej in ja mogoče si tut ti njemu všeč d:
j: ja ampak
a: dejjj nooo
j: okejj
jaz:j miha:m

j: hej
m: žiujo
j: ej mi se selimo na drugo starn pariza v neko hišo...tam bom..
m:kajjjjjj?
j: ja:c
m: neeeeeee kayra počakaj pridi v parka prosim takoj:c
j: okej
m: okej se vidima:c

Bila sem shy kr se dobima in vse sem povedla Ani. Ana je bla tut hepi zame in tako sem se oblekla, povedla mami kam grem in odšla:

obleke: http://25.media.tumblr.com/tumblr_l11jj7OCZ91qba3clo1_500.png majca,
http://d2tq98mqfjyz2l.cloudfront.net/image_cache/134336226311660.jpg hlače,
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m7ccjq2EAq1r8jb2vo1_500.jpg čevli.

3 nexti ter nadaljujem:3 kaj se bo zgodlo v parku in kakšna bo hiša c:
12. september 2012
u89562
u89562
brigaj se zase: haha dovol:* drugače nerabiš tak dosti d:
12. september 2012
nextttttttttttt
12. september 2012
u82157
u82157
nexttt:**
12. september 2012
neext
12. september 2012
u89562
u89562
Hodila sem hitro kokr se je le dal in ko sem prišla do parka sem začela gledat po klopcah ni ga bilo zato sem ga poklicala
jaz-j miha-m
j:heej kjesi?
m: em zejle hodm laufam takoj pridem tu sem skoraj okej?
jobro
m: ljubimte(in takoj prekine)

Nisem vedla kaj naj naredim skačem se derem se mečem od veselja. je res rekeu ljubim te? ofaaak:3333 No in takosem ga zagledala kako je prhaju kmen in ko je prišeu me je poljubu. njegove ustnce na mojih use popouno vsedla sma se na klopco in se nehala žvalit. no povedala sem mu fse od začetka do konca in on je samo gledu in rekeu: jaz grem čez en teden točno tja k babici in bom tam cele počitnice tako da se boma lah videvala ane? jaz: jaa em em...pa pol po počitncah? miha: pozab na šolo noo. jaz: okej.
In pol najbol srečen trenutek u mojem lajfuuuuu

MIHA: Kayra. Bi hodila z mano?
Jaz: wutttttt? resno???
Miha: em ja nočeš?:c
jaz: omg valda da hočeeeeeeeem
in tako me je poljubo dokler me ni poklicala mama in rekla naj pridem domov. Odšla sem poslovila sma se in je rekel da me bo še na fb kej klikno. Tako sem cela hepi odšla domov in doma sem ani vse povedla. Ana je bla ful vesela in ja ura je bila 22.00 zato sem se hitro umila in odšla z anjo gledat grozlivko: amytvile (al kko dfak se to napiše). Ko je bilo filma konec sma odšle spat. Naslednje jutro sma se uredili in oči je povedu da si gremo po kosliu ogledat hišo... Hitro sem odšla na fb in pogledla sp in vidla da mi je pisau:$$ začela sma se menit in menla sma se do kosila. Po kosilu smo odšli. Spakeral smo se u avto in spelal. Vozili smo se kašno uro. Med vožnjo sem poslušala muziko iz iphona in mislila na mihata. Oči se je ustavil in odšli smo iz avta. Kar obstala sem ko sem prišla ven hiša je bila ful lepa in notranjost popouna. Hitela sem v svojo sobo. Bila je prazna le eno ogledalo je bilo noter in ni šlo snet ampak dobro mogoče so ga prejšni stanovalci zalepli sem govorila sama sebi. Z Ano sma si odšli ogledat še okolico in obstali tam..a..m je bilo...

3 nexti in nadaljujem. kaj je bilo tam? :3
12. september 2012
Nextt mujca< 33
12. september 2012
nextt next next
12. september 2012
next
12. september 2012
NAZAJ )
12. september 2012
u89562
u89562
najdaljujem potem zvečer zaj mamo obisk...:** mujce hvala za nexte al neke.
12. september 2012
next sestrca : D
12. september 2012
u87373
u87373
neext
12. september 2012
u82157
u82157
next< 3
12. september 2012
u89562
u89562
Uffff hvala za nexte:**

Tam za hišo je bilo pokopališče..in to ne navadno…Vsi grobi so bili odprti in nekatere krste so bile ob grobih na spomenikih je bila kri. Z Ano sma hitro stekle po starše in ko smo prišli je bilo vse v največjem redu. Z Ano sma se zaćudili starša sta se pa zasmejala. Z Ano nama ni dalo miru kaj je bilo tisto zato sma se odločli da ko se preselimo sem grema raziskovat. Cel dan smo preživeli tam. Pokopališče je bilo pa še vedno vredu. Odšli smo tudi po mestu in v trgovine, jedli smo v megdonalcu in se zabali tako da sma z Ano čisto pozabili na pokopališče. Pozno zvečer smo se odpelali domov. Pot domov je bila kratka (no vsaj tako se mi je zdelo) poslušala sem muziko in se umirila. Ko smo prišli domov sma se z Ano uredili in odšli spat saj sma bili pošteno zmučeni.
Zjutraj me je zbudila Ana in rekla da je klical Miha da lahko grema prespat k njemu. Jaz sem bila shy again. Seveda sem privolila in si šla takoj spakirati. Potem je pa prišla Ana v mojo sobo in povedala da ona nemora it ker gre v kino z Janom. Jan je bil kar vredu fant in Anina simpatija. Že od nekdaj ji je všeč vendar mu tega še ni povedala in je zarat tega dosti krat žalostna. Zato sem se odločla da bom to povedala Janu, da bo tudi Ana mela happy love tako kot jaz. No vsaj upam da mi ju bo uspelo spraviti skupaj. Tako sem spet odšla na fb in se menla z Mihatom, in delala sma nekakšen načrt kako bova spravla Ano in Jana skupaj. Kosilo sem pojedla kar pred kompom zato da sem se lah menla z Mihatom. Ko je bila ura 18.00 sem se odpravila od doma k Mihatu Ana pa je odšla že prej. Ko sem prišla do Mihatove hiše sem pozvonila in Miha je prišu ven. Odšla sma v njegovo sobo. Zmenla sma se da grema v kino tudi midva tam ko greta ana in jan ter ju spraviva skupaj po najinem načrtu. Poklicala sem Ano in jo vprašala kdaj se začne film povedla je da ob 20.5. Ko je bila ura tolko sma z Mihatom odšla tja in se vsedla direkt za njima. Sploh nista opazla. No ja izpelala sva svoj načrt in Ana ter Jan sta se zažvalla. Nato jo je pa baje uprašu. Tako je povedla Ana po telefonu ko smo bili že vsi doma in da gre prespat k njemu. No tako je bla ura 24.00 ponoč in z Mihatom sma šla spat ko me je naenkrat zgrabu za trebuh in ja začela sma se poljubljati trajalo je vse dokler ni njegova mama padla po štengah in mogla sma jo it pobirat biu je happy end nič ji ni blo. Z Mihatom sma potem zaspala. V jutru sem hitro odšla domov saj je oči reko da gremo že ob 13.00 v tisto hišo. Poslovila sem se od Mihata in rekla da se vidiva na drugi starni pariza. Ko sem prišla domov sem si spakirala obleke (2kovčka), pol računalnik in druge naprave pohišto sta pa mama in oči že dala v kamion kater nam bo to odpelu do tiste hiše. Inja odpelal smo se. Začela sem se jokati kr bom sevedea pogrešala ta kraj in prijatle. Med potjo sem zaspala. Zbudila sem se ko je oči fejst zabremzau. Vzela sem svoje kavčke torbo in telefon in odšla v svojo sobo. Vendar ne v tisto z ogledalom ker je bila premejhna in je bila še ena večja prosta. No ko sem prišla v sobo sem se razpakirala. Moje pohištvo je že bilo noter. Obleke sem spravla v omare računalnik sem dala na mizo in telefon tut. Pokale sem zložla na eno omaro in to je bilo to. Potem sem se vlegla in zaspala. Naenkrat me je zbudla Ana in začela paničarit: Kay..kayr…aa..kayra t…o.too n.ee …
5 nextov in zvete kaj je bilo:3
12. september 2012
next
12. september 2012
u82157
u82157
nextt
12. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg