Forum
Moja prva zgodbica! Upam, da bom dobila vsaj 5 bralce, čeprav v to malo dvomim, ker ne pišem ne vem kakšnih wow zgodbic.

______________________CHAPTER 1 __________________________
''Dragica, prišel je čas, da odidemo. Prišel je...'' je rekel oče. Pogledala
sem skozi okno in videla kako parkira pred našo hišo selitveni kombi.
Zavzdihnila sem... Pogrešala bom Jacka.
Pogledala sem na uro, ki je zadnji hip odbila dve popoldan. Še nekaj časa
imam, da se od njega vsaj še poslovim. Odprla sem okno, da gre iz sobe ves
prah. Poiskala sem telefon in ga poklicala. No, v tistem kraju bom imela vsaj
priložnost zablesteti, kot je rekla Lara.
Iz razmišljanja o raznih stvareh, ki bi jih tu še lahko naredila in se poslovila od
Jacka, Holdena, Luce... me je prekinil glas, ki me je razjezil
''Številka trenutno ni dosegljiva,''
Telefon sem vrgla v steno in se z obrazom zakopala v blazino, ki je oddajala
vonj mojega najljubšega parfuma. Nekdo je potrkal na vrata. Hitro sem si obrisla
solze. V sobo je vstopil Jack. Ulegel se je zraven mene in me poljubil na lice.
Ko sem nekaj hotela reči ga je nekdo klical. Vzela sem telefoni sploh nisem pogledala
kdo kliče in se javila... in za tem tudi prekinila.
''No nekateri pa res hitro zamenjate, kajne... Jack,'' sem rekla in vstala.
''Ne glej me tako nedolžno! Sploh nič ne reči samo pojdi!'' sem rekla, mu pokazala vrata
in se zadrževala, da se ne bi iz mojih oči ulil slap. Obrestoval se je še pred vrati,
zaklenila sem jih in se pred njih usedla ter glavo dala med kolena. Še nekaj minut ni
minilo, ko je že spet nekdo trkal na vrata. Odklenila sem jih in odprla na stežaj.
Imela sem pripravljeno roko, da nekoga udarim. Pred vrati je z šopkom vrtnic stal
Holden. Pogledal me je v oči
''Kaj je narobe Rachel?'' me je vprašal. Pogledala sem ga v oči. Objela sem ga močno,
vrnil mi je objem. Poljubil me je na čelo. Vsedla sem se in mu nekako to razložila.
''Treba ga bo nalomit!!!!'' je rekel in ob močno razprto dlan s pestjo močno udaril.
''Holden ne... prosim, samo pusti ga pa naj spi z tisto prasico'' sem rekla.
''V redu... samo nekako bo že za to plačal. Dosti ga imam, vedno naju je dajal narazen,
pa sem ti samo najboljši prijatelj pa bi ti lahko bil tudi on. Oprosti, če te bo to užalilo,
samo komaj sem čakal, da se razideta, ker je tisti Anji vedno ponujal, da gresta na...''
prekinila sem ga z poljubom na usta, a takrat je ravnokar vstopil Jack z šopkom
živo rozih vrtnic. Z vso silo ga je vrgel na tla in se spravil na Holdena. S pestjo
ga je začel tepsti. Hitro sem nekaj pograbila (to je bil stol) in ga vrgla v Jacka...

:______________________________________________________________
Za nekatere preveč love ampak aj : D
20. december 2016
Next Next Next Next
20. december 2016
Hvala ♥Mysterygirl♥
Še kakšen Next?
21. december 2016
u218695
u218695
Next Next!
22. december 2016
Next Next pliiis hocm vedt kdo je zmagou
06. januar 2017
... "O, ti prasička! No, zgleda da nisem edini, ki hitro zamenja!" je rekel jezno in si z palcem obrisal ustnico, katera je krvavela. Hitro sem si morala nekaj izmisliti. Holden je bil v nezavesti, zato sem bila proti Jacku šibka.
"Pusti me pri miru! Poklicala bom starša!" sem zavpila. On se je začel le smejati.
"Oh... uboga punčka, misliš, da te bo očka lahko zmeraj branil? In kaj, če ju ni doma? Ali pa, da se jima je kaj zgodilo," je zlobno smeje rekel.
"Da si ne bi drznil narediti kaj moji družini!" sem jezno zašepetala in se mu približala.
"Oh... kaj pa vem. Morda ne bom jaz tisti, ki bi jim kaj naredil..." s prstom je šel po prahu, ki se je v zadnjih mesecih nabral na njej. Približal se mi je.
"Ne približuj se mi! Bolje, da ne izveš česa vse sem sposobna, ko mi taki zahojeni ljudje posrkajo živce!!!" ni me poslušal. Ustavil se je tik pred menoj. Naredila sem korak nazaj. Obrnila sem se, da je gledal moj hrbet in začela govoriti: "Veš, da nisem nikoli pomislila, da si tak prasec, kakršen se mi zdaj kažeš? Mislila sem, da sem končno našla pravo osebo za zaupati..." sem mirno govorila. Obrnila sem se proti njemu.
"Kdo je ona?"
Na obraz mu je prišel zlohoten nasmešek...
"Nina..." je rekel in proti meni stegnil pest. Z vso močjo sem mu ustavila roko. Pogledala sem ga v oči. To ga je zmeraj zavedlo. Pobožala sem ga po licu in se mu z glavo približevala. Preden so se najine ustnice dotaknile sem ga s pestjo udarila v obraz in ga z nogo brcnila 'kamor sonce ne posije '.
Holden se je zbudil. Stekla sem k njemu in mu z jopico obrisala kri. Spravila sem ga na posteljo in mu iz kuhinje prinesla led. Potem sem poklicala starše. Nihče se ni javil. Mogoče sta pozabila telefon v avtu, sem pomislila. Jacka sem nekako spravila dol.
........................
Naslednji dan...
Zbudila sem se ob Holdenu. Nerodno, odšla sem na dvorišče, da bi preverila, če so starši prišli. Avta še zmeraj ni bilo. Začelo me je skrbeti, ampak policije še zmeraj nisem smela poklicati, saj ni minilo 48 ur. ...
Next?
Kaj mislte da se bo zgodil?
31. januar 2017
Next
04. februar 2017
u216558
u216558
Next
12. februar 2017
u222184
u222184
Next