Forum
u85315
u85315
To bo pol resnična pol zmišljena zgodba o Seleni Gomez.
Živijo! Sem Selena Gomez. Verjetno me poznaš, saj sem 19 letna ameriška igralka in pevka. Jutri začnem snemati moj novi film Spring Brakers. Komaj čakam, da začnemo snemati! Z mano bosta na snemanju še Ashley Benson, Vanessa Hudgens in James Franco. Sicer pa imam fanta Justina Bieberja in najboljši prijateljici Demi Lovato in Taylor Swift.
Jaz:

Justin:

Demi:

Taylor:

Ashley:

Vanessa:

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. april 2012
u85315
u85315
Danes je moj urnik precej natrpan. Ob 10.00 moram na intervju za revijo 'Tiger Beat'.

Trajalo bo približno dve uri, ker bom imela se photoshooting. Potem imam kosilo. Iz kosila grem na sestanek z mojim mnedžerjem glede filmov, katere bom snemala katere pa ne. Sestanek bo trajal približno 1 uro in pol. Potem grem v studio, kjer bom z bandom poskušala napisati kakšno pesem. Ob 19.00 pa grem na koncert spodbujat Taylor, in z njo bom zapela tudi pesem 'Who Says'. Zdaj se bom lepo oblekla in šla na intervju. Šla sem do moje velike omare z oblekami. No, pravzaprav ni omara ampak zavesa za katero so obleke. Nisem vedela kaj naj oblečem, a na koncu sem se odločila za lepo sivo majičko, jeans hlače, rjav pas, temno rjave škornje, šal z rožicami, verižico, zlato zapestnico, frizuro pa sem si le malo nakodrala.

Bila sem pripravljena za odhod. Pred vrati me je čakal velik bela avto. Vstopila sem v njega, notri pa je že bil šofer. Vedel je kam mora iti zato se je takoj odpeljal.
Prišla sva, in izstopila sem. Kar naenkrat je bilo okoli mene ogromno paparazzev. Malo sem se zakrila z roko in vstopila v veliko stavbo. Varnostnik mi je povedal kam moram it-v 4. nadstropje. Odpravila sem se v dvigalo. 'ding-dong' se je oglasilo in vrata so se odprla. izstopila sem in videl sem urednico 'Tiger Beata'. Lepo me je pozdravila in rekla, naj se vsedem na stol zraven nje. Vprašala me je, če se veselim novega snemanja, če me je strah, ker bo zame to neka čisto nova iskušnja itd. Na vsa vprašana sem odgovorila z nasmehom na obrazu.

Potem pa je prišel čas za Photoshooting. Stilistka me je odpeljala v preoblačilnico. Ogledala si je vse obleke, ki jih je imela na obešalnikih in se na koncu odločila za...
06. april 2012
u85315
u85315
Črtaste zelene hlače, belo majico, naramnice, čevlje z debelo visoko peto in majhno črno zapestnico. Vse sem si oblekla, potem pa mi je stilistka naročila naj se vsedem na tak stol kot ga imajo režiserji. Prišel je fotograf, in mi rekel kako naj se postavim in medtem slikal. Nastali so kar dobri posnetki.

Potem sem se oblekla v moja normalna oblačila, se poslovila in šla. Pred vrati me je čakal velik bel avto. Vsedla sem se vanjga, in odpeljal me je na kosilo v mojo najljubšo Mehiško restavracijo-Mexican dreams. Prišla sva. Odprla sem si vrata in izstopila. Vstopila sem v restavracijo in tam je bil Justin! Zelo sem bila vesela in ga pozdravila ter poljubila.

Vsedla sem se za mizo in si pogledala jedilni list. Naročila sem Enchiladase, Justin pa piščanca. Potem se obrnila moj pogled in skozi okno videla paparazze. Odločila sem se, da jih bom ignorirala. Ne bodo mi pokvarili še enega kosila. Pbrnila sem se, saj je natakarica prinesla hrano. Bilo je zelo okusno. Z justinom sva plačala in odšla ven. Ker je do sestanka ostalo še nekaj časa, sva se z Justinom odločila, da greva še malo v park. Bilo je lepo- držala sva se za roke, objemala, poljubljala...
08. april 2012
u85315
u85315

Kmalu potem sem morala oditi. Poslovila sva se z poljubom. Peš sem odšla na sestanek z menedžerjem. Prišla sem do velike stavbe, in vstopila. Z dvigalom sem se odpeljala v 5. nadstropje, tam pa me je že čakal menedžer. Pozdravila sem ga in se vsedla na stol zraven njega. Govorila sva o različnih filmih, ki bi jih lahko snemala. Najbolj mi je bil všeč film spring breakers, za katerega pa sem tako ali tako že zmenjena. Potem je bilo sestanka konec, in odpšeljala sem se v 2. nadstropje, kjer me je že čakal band. Pozdravila sem jih, in jih objela. Odšli smo do sobe in odprla sem svojo torbico, ter ven potegnila list papirja in svinčnik. Skupaj smo se spomnili res dobre pesmi, z naslovom when the sun goes down. Ta pesem bo na našem 3.-jem albumu, za katerega še nevemo naslova. Pesem gre pa takole:
[Verse 1]
Been a long day, waiting for the night to come
I check my Iphone,
Let me see what's going on, going on, going on
Help me DJ, play my favorite song,
Make the speakers shake, speakers shake
Now everybody wants to sing along, sing along,

When the night is here
The only thing on my mind is having a good time when the moon appears
You can always hear us say

[Chorus]
The party doeasn't start til the sun goes down
That's when everything starts moving,
Everybody up when the sun goes down
Ahh,ahh,ahh
The music isn't on till it's way too loud,
That's when everybody starts dancing
Everybody shout when the sun goes down
When the sun goes down
When the sun goes down
When the sun goes down
Oh oh oh oh yeah

[Verse 2]
Pushing my hands up,
I'm feeling good now
On the dance floor,
We can turn it inside out, inside out

When the night is here,
The only thing on my mind is having good time with my friends
That's real, you can always hear us say

[Chorus]
The party doeasn't start till the sun goes down
Ahh,ahh,ahh
When the sun goes down
When the sun goes down
When the sun goes down
Oh oh oh oh yeah

[Bridge]
Down,down,down
The sun is going down, down,down
When the moon appears, you can always hear us say
When the stars come out, you can alawys here us say

[Chorus]
The party doeasn't start till the sun goes down
Ahh,ahh,ahh
When the sun goes down
When the sun goes down
When the sun goes down
Oh oh oh yeah
Melodijo pa še ni čisto dokončana, vendar je vredu. Potem pa je bila ura 18.00 in odšla sem domov, da se pripravim na Taylorin koncert. Iz torbice sem vzela ključe, in odklenila. Šla sem do moje omare - pravzaprav zavese - in vzela iz nje majico z sliko Taylor(:Ven sem vzela še črne pajkice in se oblekla.

Sabo pa sem vzela še lepo črno obleko, ki jo bom oblekla potem ko bom nastopala.
09. april 2012
u85315
u85315
Pripeljal me je velik bel avto. Izstopila sem in pred mano je bilo že spet polno paparazzev. Šla sem mimo kot da ne bi bilo nič. Prišla sem do zaoderja in stekla k Taylor. Pozdravili sva se in objeli. Potem je morala Taylor na oder jaz pa sem jo v zaoderju gledala in poslušala. Potem pa je Taylor rekla, da bo na oder prišla prav posebna gostja Selena gomez! Šla sem na oder in jim veselo pomahala. Dvorana se je kar stresla, saj so vsi začeli kričati. Taylor mi je podala mikrofon in rekla sem: Živjo vsi skupaj! Veseli me, da ste tukaj v tako velikem številu na koncertu ene najboljše osebe na svetu-Taylor. Skupaj bova zapeli pesem. Še prej pa se grem preoblečt(: Taylor vam bo tačas zapela You Belong With me! Dejmo en aplavz!
Na široko sem se jim nasehnila, in odšla z odra.

Vsi so spet začeli kričati. Prišla sem do zaoderja in se preoblekla. Počakala sem, da je Taylor zapela dokonca in odšla na oder. Res sva bili super(:

Ko sem odšla z odra so spet vsi začeli kričati. Pomhala sem jim in jim poslala poljubček(; Šla sem v zaoderje, se spet preoblekla in odšla domov. Na hitro sem si pripravila nekaj za pojest, potem pa sem se preoblekla v pižamo in odšla spat.

09. april 2012
NEXT
13. april 2012
u85315
u85315
tnxy sweety(: ♥
13. april 2012
u85315
u85315
next maybe jutri
18. april 2012
u90628
u90628
moj nou profil < 333
nextam jutr srčki moji(;
14. julij 2012
u128711
u128711
Next
22. junij 2013
u140941
u140941
Heya spet mam now profil že tko stotič ampak ok. newem če bom nadaljevala če kdo hoče nej reče.
25. junij 2013
u128711
u128711
Plis nadaljuj
Next plis
27. junij 2013
u140941
u140941
hvala
28. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike