Forum
No, pa začnimo.
Morda si mislite, da sem (kot ponavadi) začela z nekoč, pred davnimi časi... NE! Jaz pač nisem. Saj moja knjiga ni pravljica, ampak resnična zgodba. Sedaj hodim z Justinom Bieberom in tudi na spletu lahko najdete dokaze:

https://cdn05.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/headlines/2011/02/justin-bieber-selena-gomez-kissing.jpg
No, začelo se je, ko so naju skupaj sklicali, da zapojeva neko pesem skupaj. Seveda, nastop je nastop, pa s komerkoli poješ, in sem morala iti.Sej Justina sem poznala že prej, ampak, ko sem z njim pela, mi je postal zelooo všeč in tudi jaz sem bila njemu. Nisem pa si mislila, da mi bo rekel to: A bi hodila z mano?
Takrat, nisem morala reči nič, saj če bi rekla DA, bi bilo zelo čudno (halo, sej se komaj prvič vidiva) in če bi rekla NE, bi bil on zelo žalosten (pa tudi jaz, no priznam...). Zato sem pa rekla:"Bova še videla, najprej prijatelja, nato zveza."Od takrat me je vabil (in me še) na zmenke, večerje in tudi koncerte. Nato sva se zaljubila...
(Več v naslednjem odstavku) (Lahko tudi komentiraš kaj o tem odstavku, me kaj vprašaš...)
18. januar 2014
In kaj nato?
Ne, nisva se skregala že po treh dneh... Ravno obratno! Postala sva : PAR ...
Nato so sledile daljše in tudi krajše počitnice, vse pač, kar počnejo pari. In nekega dne, so naju skupaj povabili na rdečo preprogo. Ne vem kako, a vsi so izvedeli, da sva fant in dekle. Bilo me je zelo sram a sem se vseeno lepo držala:

WtF??? Ja, to sem si mislila... Pa sej bi si tudi ve/vi?? A nekega dne...
18. januar 2014
No, nekega dne, pa sva šla na nek njegov koncert in tam so seveda ble najstnice, ki ga strašansko ljubijo. Šel je med njih in ena tam ga je poljubila. Seveda na usta. Bila sem tako jezna (saj je tudi on njo), da sem kar odšla. Justin me je videl in šel za mano. Še vprašal je:"Kaj pa je narobe?" Takrat sem se malo nasmejala in rekla:"Kaj misliš, da ne vem?"
Ali si lahko mislite, kaj je rekel potem? :"Ja, pa sej, tako je moje življenje, morala se boš privaditi na to." Od jeze sem odšla. Slikala in bila na večerjah sem z svojim frendom, tako, da bi bil Justin ljubosumen.
(nadaljevanje v drugem odstavku)
18. januar 2014
Zdaj pa naprej k Sellini zgodbi.
No, in tako se nisva slišala kak mesec. Zeloo sem ga že pogrešala! In enega dne, me je poklical po mobitelu. Rekal je:" Hej Selly, s punco sva šla narazen. Oprosti, ker sem bil nesramen in ti ukazoval." Imela sem nasmešek na ustih, a jezno rekla:"Am...Mislim, da med nama ne bo več ničesar, samo še prijateljstvo..." In potem...OMG! Prekinil je! Nisem ga več klicala ta dan, saj je čez kako uro prišel k meni. Zapel mi je pred vrati. Bila sem tak "happy" da sem ga morala objeti.Vprašal me je:"Ali je to SAMO prijateljstvo?" NE!!!
Nato me je povabil na oddajo in zapel pesem samo zame:

A to še ni tak "happy end". Ni še konec!!!
(nadaljevanje...)
18. januar 2014
No, takole sva bila. Zaljubljena in že sva mislila, da je vsega za nama konec. A ravno takrat, sva hotela oditi na počitnice in sva tudi šla.

Šla sva v Los Angeles. Bilo je zelo fajn in zabavno biti z njim. Ampak tam, se je en fant zaljubil vame. Rekal mi je:" Hej! A greva na sladoled?" Nisem mu morala reči ne. Pa, no, saj Justina takrat ni bilo, je imel nek sestanek, pa sem šla. Z tem fantom sva se zabavala in postal je moj prijatelj, seveda, pa sem bila še vedno zaljubljena v Justina, ja itak!
Pa tudi s tem fantom sva se slikala, saj me je videl kot znano pevko.

Nato sem prišla v kočo, tam pa je že bil Justin. Tale prijatelj me je pripeljav v kočo z avtom, zato me je tudi pospremil do vrat. Nato mi je rekel:" Adijo Selena! Lepo je bilo, ali imaš jutri tudi kaj časa?" Nisem mu morala reči ne, in sem rekla, kar, da imam koncert. Po slovu mi je dal poljupček na lička. Justin je to videl in prišel ven. Bil je jezen in rekel fantu, nej gre, saj sem njegova punca. Justinu sem tudi povedala, da me je samo povabil na sladoled, a on je bil še vedno jezen...
(nadaljevanje potem)
18. januar 2014
No, Justin si ni mogel pomagati, če sem imela prijatelja. Ni me pogledal, ni hotel govoriti z mano. Tudi jaz sem bila žalostna. Nato pa sva šla domov.
J-Justin
S-Selena
J-Kaj si delala s tistim fantom?
S-Na sladoled me je povabil, ker me je videl samo kot pevko, nil drugega!
J-Zakaj pa te je potem moral pripelhati domov?
S-Pač, zato...
Nato mi je odpustil in prišla sva domov. Skupaj sva se potem smejala in (tako kot vedno) se spet zaljubila. Imela sva še en koncert in takrat sva spoznala, da sva res zaljubljena, saj med temi pridejo tudi prepiri...(nadaljevanje)
Ok, lahko nadaljujem...
No tudi prepirala sva se. A 1× sva šla narazen tudi zaradi drugih. Šla sva na večerjo. Justin me je povabil. Bilo je zeloo romantično. In jaz sem bila taak vesela!

Pa je prišla skupina novinarjev, in rekla:" Ali nista vidva šla narazen?" Ja, to je bilo res, amoak samo enkrat. Rekla sva, da sva zdaj zopet par. "Ne, ne! Sedaj smo videli Vas, Selena Gomez z nekim Taylorjem Lautnerjem:

Pokazal mi je nekaj teh slik. What?, sem si rekla. Nikoli in nikdar ne bi bila z njim. Nato sem se spomnila, da ko sem bila jezna na Justina, sem bila z njim. Ampak nikoli se nisva tako držala skupaj, kot par, ampak samo prijateljsko. Nisem vedela, od koga past je to. Iskala sem Justinove punce, da bi izvedela, kdo mi hoče nastavit past, Justina, pa kar naenkrat ni bilo več...
(nadaljevanje...)
18. januar 2014
No, pa bom nadaljevala....
Iskala sem po Justinovem mobitelu, sporočilih, vsemu, kar bi izvedela za slike. Nisem hotela biti spet spričkana z Justinom. Nekega dne, je že zelo zgodaj zjutraj moral Justin iti na koncert v zelo oddaljen kraj. Tam naj bi bil 7 dni. Ker se mu je tako mudilo, je pozabil doma mobitel. In tistega dne, sem na njegov mobitel dobila sporočilo od neke Maje.
V sporočilu je pisalo: Hey Justin. Videla sem, da sta se z tisto punco skregala in šla narazen, ker te je prevarala. Tudi midva sva bila prej skupaj in mislim, da ne bi bil osamljen, sem še vedno zaljubljena. Aja, pa še to! Odseleila sem se. Če me boš iskal sem doma v NeyYourški ulici 50/a. Tako da, pridi me kaj pogledat!
(nadaljevanje)...

Ko sem izvedela za njegovo punco, me je skoraj kap!
Mislila sem že takoj do nje in ji povedati tisto, kar ji nekdo mora povedati. A ne! Naredila bom načrt, sem si rekla... In ga tudi izvedla. Tej Maji sem poslala sporočilo:" Hey Majčika lubica moja! Danes se ne moreva dobiti saj grem s svojo punco na koncert Davida Guette. Žal ne moreš zraven..."!
Nato sem odšla po navi mobitel in Justinu kupila novi mobitel. Rekla sem:" Da se ne bova pričkala!" Bil je zelo vesel. Prestrašen me je vprašal, kam sem dala stari mobitel. NA ODPAD! V resnici pa je bil lepo pri meni, da si bom še kaj dopisovala z Majo. In prav tistega dne, sem dobila njeno sporočilo...

No, tako sem dobila sporočilce...
V njem je pisalo: " Ej Justinek moi, kaj pa če bi ti tisto Seleno pustil? Sej si rekel, da ti gre fuuul na živce in jetra....Zakaj se potem ne ločiš in greš z mano ven? Pa zveza z mano? Sej se spomniš, kaj sem ti rekla, ne? Reči Seleni, da maš koncerte, pa greš za kaki teden ali dva na počitnice, ker nea moreš tak hodit domov...Pa priješ k meni...ok?""
a-a sem si rekla. On že ne bo šel ven s toto p****... Zato sem ji napisala, naj si spremeni telefonsko, ker Selena ve njeno številko. Zamenjala si je, tako jo Justin ni moral več poklicati...Izgubila sta stike in Justin ji je napisal sporočilo na dom, ker pa ni vedel, da se je preselila, je napisal pismo drutgemu lastniku...
18. januar 2014
No napisal je sporočilo drugemu lastniku...Tam pa je živela neka najstnica, ki je do ušes zaljubljena v Justina. Bila je presenečena da je dobila to pismo v njem pa je pisalo:
Heey DEAR !!
Kako si?
Oprosti, ker ti nisem pošiljal sporočil in sva izgubila stike, moja "punca" Selena Gomez mi je kupila nou telefon, starega pa dala v koš. Ali mi še enkrat pošlješ tvojo telefonsko številko? Pozabil sem jo. Pa piši mi kaj, nikoli si več ne piševa.
Se vidiva, Justin.

Tega pisma njegova punca ni dobila, ampak mu je tista najstnica dala njegovo telefonsko številko. Jaz pa sem si še pisala z njo. A kaj, ko bodo izvedeli, da sem to jaz? (...)

No, in Justin je dobil njeno telefonsko številko... Povabil jo je v kino. Tako sva se pogovarjala v kopalnici, ko se je urejal za na "zmenek":
S-elena
J-ustin
S: Kam spet greš??
J: Ja kaj bi rada! Imam koncerte! Mene ja vsi obožujejo!
S: In kdaj naj bi prišel domov?
J: Kdaj naj bi pa??
S: Ko boš končal. Razumela bom tudi, če prideš zjutraj...
J: Res?? ...Am...Ja, po vsej verjetnosti ja... (Si vzame v denarnico več denarja)
S: Zakaj pa več denarja?
J: Ja, moram biti radodaren in kaki punci, če me prosi, kupiti kart za koncert...
S: No ja...Adijo!
J: ADIJO!
No, in tako je odšel... Jaz pa sem šla na njegov twitter. Iskala sem, kako bi lahko bilo geslo in nato se mi je posvetilo: justinbieberznajstnico. Aha! In še prav je bilo! HAHA! Ko sem prišla, so bila tam sporočila...Veliko jih je bilo...O madoniš! sem si rekla... Pogledala sem pošto in velikokrat je bilo napisano:"Hwala Justin, za neverjeten poljub v kinu" Ali celo: "Hwala, ker si se prišel posladkat k meni" !!! Takrat sem vedela, da nima samo ene punce, temveč več!
18. januar 2014
No, in tako sem ga na "zmenku" klicala... Vprašala sem ga:
S-elena: Kje si? V katerem kraju?
J-ustin: Am...Am...Nekje daleč...Zastoj je na cesti (slišala se je muzika in govorjenje, kot v kinu)
S: Kaj pa je ta muzika?
J:Kaj? Ne, to ni nič...
S: Kdaj torej prideš?
J: Jutri mogoče...Kako bo...
S: Prav...
In odložila sem slušalko. Vsem njegovim puncam sem napisala, da...(nekaj grdega:je*ite se!) In takoj so odpisale nazaj. Kaj je s tabo vse v redu ali so ti vdrli? Milsila sem si:" Pa daj ku*ba, pusti ga že primiru!" Začela se je z mano pogovarjat po chatu, kot da sem vlomilec. Rekla je:
O-na: Heey! Pridi te na kamero, da vidim če si vlomilec...!
J-az: Ne! Imam punco, zato se ne bom kazal drugim puncam. In midva greva na počitnice. Kaj veva, morda bo Selena prišla tudi "napumpana"...
To sem poslala vsem puncam, kaj vemo, morda, jih bo to ustavilo..

Nato je naslednjega dne prišel Justin domov. Vprašala sem ga:
S-elena: Najina zveza pada...Kaj bova storila?
J-ustin: Ne vem...
S: Greva na počitnice? Ž e dovolj sva "velika" in kot fant in dekle bi morala iti...
J: Nimava denarja...
S: Seveda imava! Prosiiim??
J: No, naj ti bo...Jutri greva.
S: Jaa! (Poljubila sem ga na lica)
Takoj po tem pogovoru je odšel na twitter. Videl je, ker sem pisala drugim puncam.
Polgedal me je in rekel:
J: Ali mi je kdo vdrl?
S: A...A...Verjetno že...Vsaj mislim tako.
J: Če ti tako praviš.
Bil je zelo jezen. Zelo zalo jezen. Mislila sem se mu opravičiti, a sem v zadnjem trenutku pomislila: Neee!!! Nasljedni dan, je pa moral nujno telefoniati...Bil je dan, ko sva šla na počitnice. Šla sem za njim in prisluškovala:
J: Ne, Mojca, ne moreva izpeljati najinega načrta, da se ločim od Selene. Danes greva na počitnice. Kaj če se bom spet zaljubil vanjo? Ah ne...Kaj pa govorim? Jaz ljubim tebe in s tabo bom do konca življena!
Odložil je slušalko, si pripravil kovček, jaz pa sem bila zelo žalostna...

No, bila sem zelo žalostna, saj Justin ni bil več zaljublujen vame...
Zvečer ko sva šla spat, na počitnicah:
S-elena: Ahh...
J-ustin: Kaj je že spet?
S: Ali si še zaljubljen vame?
J: Ja seveda sem, potem ne bi šel sem na počitnice s tabo...!!
S: Zakaj si pa potem šel?
J: Ker sem zaljubljen...
S: Ne bi rekla...
J: Seveda sem !!! (poljubil me je na lica in bilo mi je tako prijetno, kot takrat, ko sva skupaj pela in se 1. spoznala.)
S: (Začela sem jokati)
J: Kaj si žalostna?
S: Nisem, le...
J: Kaj?
S: (Padla sem mu v objem in mu že mislila povedati, kaj sem storila, a na srečo sem se v tistem trenutku spomnila, da jočem zaradi njega)
J: Kaj ti je?
S: Pojdiva spat...
Zaspala sva. Nasljedne jutro, je zgodaj odšel v trgovino. Ko sem se zbudila, ga ni bilo.
Nisem vedela, kam je šel...
18. januar 2014
OK, ok... RADOVEDNEŽI !!!
Nasljednje jutro, sem se zbudila brez njega. Nisem vedela, kam je šel, in zakaj ... Zato sem odšla gledati v vse možne cerkve, trgovine, knjižnice ... ; a ga ni bilo nikjer. Tudi povpraševala sem, kam je odšel, a ga nikjer niso videli. -.- Odšla sem domov in prejokala skoraj celo dopoldne, ker ga ni bilo. Skuhala sem si koslilo in se odločila, da bom zvečer odšla domov s počitnic. Brez njega. Ko sem jedla, se je kar naenkrat pojavil pri vratih in mi povedal:
J: To noč, sem se zgodaj zjutraj zbudil : ob 1.oo zjutraj : Videl sem oranžne plamene... Skozi okno. Odšel sem pogledati ven, če kje gori. Zraven so bili še drugi gospodje in gospe, ki so prišli pogledati ven. In ko smo nekaj časa gledali, je kar naenkrat padla bomba ! Padla je na gospoda Libensa:

Ja, takole je izgledal. (pokazal mi je sliko). Takoj so ga odpeljali v bolnišnico, mi pa smo bili "priče" na sodbi. G. Libens je imel hude poškodbe, zato smo bili tam.
S: O moj bog ! A glavno je, da si ti v redu ! (ponudila sem mu kosilo)
(nadaljevanje)

No, Selena knjige naprej NI nadaljevala, saj je napisala da se je naprej zgodilo nekaj strašnega, kar nam ne sme zaupati, tako da... Posljavljam se od vas, dragi bralci, upma, da vam je bila knjiga ušeč, če se bo pa seveda Selena odločila nadaljevati, vam bom vsem to sporočila na tej strani... ČAW

A vseeno bom nadaljevaala zgodbo, ker je to 2 del zgodbe
No, Selena in Justin sta bila še vedno na počitnicah, in zaradi zapletov tiste Mojce, sem morala izslediti, kaj tiči za tem. Ko je rekel, da ima nujen koncert, sem šla za njim. Videla sem ga v kavarni z neko punco. Nista se poljubljala (verjetno zaradi paparazijeu), le objemala sta se, nakar sem stopila v kavarno in pred vsemi zakričala:
s: kaj delaš ti tukaj? a nisi rekel, da imaš koncert??
j: ja, ampak...sej ti lahko razložim...
s:no , potem pa razloži!
j: to je mojca, in je moja prijateljica... spoznala sva se n koncertu, in nato...sva se zaljubila...
s: (cela v šoku) ampak, lahko bi mi to prej povedal!
j:ja, ampak nisem te hotel zapustiti...
po pogovoru sem odšla s kavarne in spakirala, ter na postelji v koči sem pustila listek:
Dragi Justin!
Res nisem vedela, da me ne ljubiš več, ampak , da ljubiš tisto Mojco, mi je jasno že daleč nazaj. Oprosti za vse, s tabo sem preživela dosti lepih trenutkov, ki jih zdaj več ni. Oprosti mi. Sell
18. januar 2014
oo ful dobr a to je use resničn??
19. januar 2014
Ja večina zakaj???
19. januar 2014
pač tko uprašam a boš še kej naprej pisala?
19. januar 2014
nwm pomojem ne več zakaj!!
19. januar 2014
moja najljubša pevka si in celo eno tvojo pesem mam na telefonu
11. avgust 2014
a res
12. avgust 2014
ja
12. avgust 2014
kul
14. avgust 2014
next