Forum
Tukaj bi jaz preprosto rada dokazala,da sta obedve dobri ampak imam dokaze zakaj je durga boljša po mojem mnenju.....precej na živce mi gre,ko ljudje rečejo da je boljša tista,ki niti nima toliko potencjala!

Kdo je boljši?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. maj 2012
1.selena gomez je v svetu slavnih zelo malo časa.
2.Začela je pri 12 letih tako kot miley samo,da ni bila tako uspešna kot Hannah Monatana.
3.Miley je vso svojo najstniško življenje posvetila medijem in njenim oboževalcem.
4.Seveda so se na spletu pojavile slike,ki "niso bile primerne" ampak ali si lahko predstavljate kakšen napor je zmeraj od skoraj začetka življenja biti v središču pozornosi,saj je bil njen oče tudi slaven.
5.selena gomez ne zna tako dobro pet.Ne pravim,da je slaba pevka samo ni tako dobra kot miley.
6.selena gomez je uspela nenamerno zaradi justina bieberja.
7.ljudje večkrat obsojajo miley,da je slaba vzornica kar ni res slabi vzorniki so starši oni bi morali vedeti kaj narediti če npr.začne kaditi kot je miley začela miley ni starš vsem tem otrokom lol še sama je otrok...sedaj pa odrašča in disney ni hotel da bi zapustila hannah monatano ker je prinesla veliko denarja...zato so se na netu pojavile še bolj nepraimerne slike pozneje odkrito da so fejk...tudi seleno so mnogo krat prizadeli ko so rekli da ima justin otroka z drugo....ampak miley je bolj prepoznavna in je začela dobivat smrtne grožnje.
vredu rečete selena gomez je lepša ampak to še ne pomeni da je treba miley zmerjat...bla bla kar nekateri počnejo.....selenatorji in smilers se že dolgo kregamo,ker drezamo v to katera je boljša....miley je dlje v svetu slvanihi
imela je boljšo odajo
zamene osebno boljši glas
videz ampak to je odvisno od okusa
tudi zdi se mi da je ves čas bolj iskrena
selena frendica od demi je ko je demi ozdravela od prehranjevalnih motenj in po mnogih prepirih šele pozneje jo poklicala,ko je prišlo v medije da je ne vem če je to hotela ampak ispadla dobra frendica.....no veliko je stvari za katere selena in miley ne moremo obsojati,ker jih ne poznamo...lahko pa obsojamo njihovo delo.......ampak moramo vedeti da življeje slavnih še posebej če začneš tako mlad je res težko in da bi jih morali malo manj obsojati...saj mi smo krivi za vse te pritiske mediji....poglejmo amy withouse umrla zaradi drog....miley je sedaj začela kaditi mislim jst sploh ne vem kaj bi naredla če bi mi kdo na twiterj napisal ubil te bom.....amoak kadila je samo 2x itak večina ljudi na svetu kadi veliko ljudji okli nas ........
pa selena gomez me malo skrbi ker imata z miley res podoben stil in zato selena malo ponavolja za njo ampak se zgodi....

02. maj 2012
selena cant sing that good! ampak ma pa dobre pesmi tako kot miley gre se za stvar okusa glede glasbe!
02. maj 2012
ampak res je ta moški je takooooo nadležen
02. maj 2012

dokazano je da je miley vse te obleke nosila 1. amoak dobro imata pač podoben stil!
02. maj 2012
in v v video the climg selena v video year with out rain pofejka dež,sliko-vrtnico...
obleke...
.miley na turneji gypsy heart
.selena na svoji turneji...enaka obleka...tista rdeča miley težijo slaba vzornica si ker se tako oblčiš lol selena dela enako pa ji ne rečejo nič,ker ni tako prepoznavna pomembna.
potem miley on HUNGER GAMES selena že na nekem drugem dogotku približno 3-4-5 dni ima selena belo obleko iz dva kosa miley pa je nosila črno enako iz dva kosa.to je selena pofejkala.
potem miley cyrus v video who owns my heart plešejo skupaj....nekaterim se je to zdelo neprimerno ampak ko je to selena pofejkala v video hit the lights je bilo čisto vredu...to
se mi ne zdi feera
mpak dober!
02. maj 2012
Miley..usej zame,čeprou ne souražm Selene..Obe sta ql
02. maj 2012
zame tudi
03. maj 2012
u88990
u88990
Selena je bolša pa to neki ni res kar si napisala...
1.selena gomez je v svetu slavnih zelo malo časa.-Selena je v svetu slavnih že od 7 leta.
3.Miley je vso svojo najstniško življenje posvetila medijem in njenim oboževalcem.-Selena je svoje najstniško življenje posvetila oboževalcem (Selenatorsem) in tudi medijem, ampak si vzame čas tudi za družino in prijatelje.

5.selena gomez ne zna tako dobro pet.Ne pravim,da je slaba pevka samo ni tako dobra kot miley.-No, meni je boljša.
7.ljudje večkrat obsojajo miley,da je slaba vzornica kar ni res slabi vzorniki so starši oni bi morali vedeti kaj narediti če npr.začne kaditi kot je miley začela miley ni starš vsem tem otrokom lol še sama je otrok...sedaj pa odrašča in disney ni hotel da bi zapustila hannah monatano ker je prinesla veliko denarja...zato so se na netu pojavile še bolj nepraimerne slike pozneje odkrito da so fejk...tudi seleno so mnogo krat prizadeli ko so rekli da ima justin otroka z drugo....ampak miley je bolj prepoznavna in je začela dobivat smrtne grožnje.-Miley pravzaprav na nek način je slaba vzornica in je Selena boljša;Selena ne kadi.In zadnji del WOWP je bil celo najbolj gledan zadnji del katere koli serije z Disneya-tudi bolj gledan od Hannah Montana. Tudi za Seleno so se začele na netu pokazovati slike ki so ble fejk, in dobivala je grožnje s smrtjo. Dokaz:
24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/tri-leta-prepovedi-priblizevanja-ker-ji-je-grozil-da-jo-bo-ubil.html
vredu rečete selena gomez je lepša ampak to še ne pomeni da je treba miley zmerjat...bla bla kar nekateri počnejo.....selenatorji in smilers se že dolgo kregamo,ker drezamo v to katera je boljša....miley je dlje v svetu slvanihi
imela je boljšo odajo
zamene osebno boljši glas -No, spet bom rekla toelena mi je lepša, in še nikoli nisem zmerjala Miley, saj je tudi ona lepa, vendar mi je Selena lepša. In Miley ni dlje v svetu slavnih. Pa zame tudi boljšo odajo. In zame ima tudi lepši glas.
selena frendica od demi je ko je demi ozdravela od prehranjevalnih motenj in po mnogih prepirih šele pozneje jo poklicala,ko je prišlo v medije da je ne vem če je to hotela ampak ispadla dobra frendica.....no veliko je stvari za katere selena in miley ne moremo obsojati,ker jih ne poznamo...lahko pa obsojamo njihovo delo.......ampak moramo vedeti da življeje slavnih še posebej če začneš tako mlad je res težko in da bi jih morali malo manj obsojati...saj mi smo krivi za vse te pritiske mediji....poglejmo amy withouse umrla zaradi drog....miley je sedaj začela kaditi mislim jst sploh ne vem kaj bi naredla če bi mi kdo na twiterj napisal ubil te bom.....amoak kadila je samo 2x itak večina ljudi na svetu kadi veliko ljudji okli nas ........
pa selena gomez me malo skrbi ker imata z miley res podoben stil in zato selena malo ponavolja za njo ampak se zgodi....-No meni se Selena zdi bolj iskrena. Seleno je zelo skrbelo za Demi. Ves čas ji je stala ob strani. Oni dve sta BFF. JA res je težko življenje če postaneš slaven tako zgodaj kot Sel in Miles, to se strinjam. Ja, res bi jih lahko manj obsojali. Selena pa sploh nikoli ni kadila. Seleni tudi dostikrat napišejo da jo bodo ubili na twitterju in vse povsod. To mora biti grozno. Sel in Miles imata bolj malo podoben stil. Mislim, mal je drugačen, in meni je Selenin stil lepši. Pa Sel ne ponavlja za njo, Miley za njo, tukaj je dokaz:

Marec 2010

December 2011

____________________________________________-

miley na turneji gypsy heart
.selena na svoji turneji...enaka obleka...tista rdeča miley težijo slaba vzornica si ker se tako oblčiš lol selena dela enako pa ji ne rečejo nič,ker ni tako prepoznavna pomembna.-Ok, glej, Miley je bila mlajša in se je tako oblačila. Selena je zdaj starejša in se lahko tako oblači, tudi Miley se zdaj pri teh letih, ko bo stara 20 tako oblači ne pa pri 16 letih!
potem miley cyrus v video who owns my heart plešejo skupaj....nekaterim se je to zdelo neprimerno ampak ko je to selena pofejkala v video hit the lights je bilo čisto vredu...to se mi ne zdi feera-Kot sem prej rekla, Miley je bila mlajša.
u88990
Oprosti za tako veliko teksta
03. maj 2012
sej ni kaj seeeem ZELOOOO VESELA DA IZRAZIŠ SVOJE MNENJE1
SPET MOJE:
MILEY JE ŽE KO JE BILA STARA5 LET IN ŠE MANJ BILA PREPOZNAVNA ZARADI OČETA POZNEJE JE ZELOOO USPELA S HANNAH MONTANA SELENA S NJENO ODAJO AMPAK NI BILA SLAVNA POZNEJE PA JE POSTALA BOLJ.....SEDAJ STA OBEDVE COOL ENA OBEDVE IMATA PREDNOSTI IN SLABOSTI ZELO SEM POSTALA ŽIVČNA,KO SEM VIDELA KOPIRANJE AMPAK WTF TO SE SKOS DOGAJA......I LOVE THEM BOTH JE PA STVAR OKUSA GLEDE MUSKE......IN TO....HVALA ZA TVOJE MNENJE RES TO CENIM in mislim da tisti ljudje,ki sovražijo selly in miles so res neumni lahko sovražijo njunu delo,glasbo stvar okusa kot osebo pa ju ne poznamo zato ju za to nesmemo obremenjevati..že veliko slavnih je zaradi tega umrlo........miley se mi zdi da je bila malo bolj izspostavljena,ker je zapustila hannah. in je bil disney pol jezen pojavile so se neke slike,ker je miley hotela živeti...selena vsaka čast pol sveta je jeznih ker je justin pol sveta ker ma justin punco selena pol sveta sovraži justina in zdj selena...obratno...,preveč je sovraštva in fani smo tu zato da povemo da so vsi slavni po svoje fuul dobri ne pa haterji!!!!
03. maj 2012
AJA PA SELENA NA UNI 1. SLIKI 2010 NOSI LASULJO SEJ DOBER ZGLEDA!!!
03. maj 2012
u88990
u88990
Ja sam Miley je la prepoznavna zarad očeta Sel je bla pa tko sama prepoznavna Pa sel je bla slavna, vsaj pomoje...Pa se strinjam z tabo, da smo fani tuki zato da povemo da so slavni vsi ful dobri.
No sej mava pač svoje mnenje...ni nč narobe Vsi bi se mogli med seboj podpirat
03. maj 2012

tole k ste prej rekl od fejkanja vidow...
03. maj 2012
JAP...
03. maj 2012
Selena in miley sta zelooooo dobei prjatlci zato se oblacita zlo podyobn!
03. maj 2012
Miley je res dobra pevka ampak meni se selena zdi boljsa in miley je malencek starejsa od selene zato je bolj slavna!!!!
In ce se selena ne poda tako med obozevalce saj ti tudi ne bi mogla vsak dan podpisati 1.000 avtogtamov! In tisti novinarji bi ti tezili z intervjuji bi ti bilo to vsec in ce naprimer koga brcnes se to pojavi v casupisu to ne bi bilo super tak da nehi jo obsojat! Nic ni kriva ce ne mara medijev.taka pac je!
Se pa vec pozanima pri komu drugemu ne pri mediju......ma rajs prjatle ko medije ko so ti za vsako ritjo vzadi!!!! Sori ce ti grem na zivce!!!taka pac je...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. maj 2012
no,pa koga boli k* zard koga je kdo prepoznavn?
Miley je pač igrala v seriji Hannah Montana,sam ne zard očeta..pač šla je na avdicijo ampak je bila še ''premlada''in je niso uzeli..je pač čez neueem kolk let pršla nazaaj in so jo sprejel kr je tud dobro pela ((.pa ne zard njenga očeta...))
-.-
Pač,usi svoje mišljenje.
03. maj 2012
jap jap
03. maj 2012
men je Selena Gomez bbbbbbbbbbeeeeeedddddddddddnnnnnnna. Nevem pa kako je vam?

men sta te dve boljši
03. maj 2012
pa stvar okusa drugač pa ja dober izbor pesmi!!!
03. maj 2012
selena se kr
1d love them
18. junij 2012
u103552
u103552
ι ♥ 1 ∂ιяєcтιση-to ni tema o 1D tko da ni treba da jih sploh omenjaš.
Selena je bolša proti Miley
13. avgust 2012
ja se strinjam s tabo peta
13. avgust 2012
u105350
u105350
Miley je men bolša ;** sorri sam jez sm odrastla z hannah montano -.-
31. avgust 2012
u28319
u28319
http://www.igre123.com/forum/tema/tekmovanje-za-najlepsi-profil-by-maja/41267/
Se lahko kdo prijavi prosim??
Hvalla in oprosti ker oglašujem.
31. avgust 2012
u105961
u105961
miley zame. Drugače pa imata obe dobre pesmi... Razen selenila Year mi je ker nekaj...
02. september 2012
u28319
u28319
miley zame. Drugače pa imata obe dobre pesmi...
02. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg