Forum
Res imam dobre prijatelje. Pomagajo mi iskati tistega enega in edinega. Vsi so že izkušeni, razen jaz. Kljub temu, me nič ne zafrkavajo ali posmehujejo ampak mi lepo pomagajo, da bi tudi jaz našla nekoga, ki bi mu dovolj zaupala. Ravno zato je moja najboljša prijateljica Celia. Ona pravi, da je še vedno neizkušena ampak res moraš biti neumen, da ne vidiš, kako gleda mojega prijatelja Harryja in kako on njo. »Holly!!! Nekaj nujnega ti moram povedati!!!«, sem slišala Celio, ki je navdušeno tekla proti meni.»Kaj pa je?«, sem jo le vprašala, ko je vsa zadihana pritekla do mene.»Nekoga ti preprosto moram predstaviti! Stavim, da ti bo všeč! Tudi meni je ampak ga kar tebi prepustim! Hihi!«Celia me je vedno znala nasmejati. Potegnila me je za roko in odpeljala v sobo, kjer so bili fantje in se zafrkavali. Izza sobe se je zaslišalo:»Kako še nisi nobene?«, »Ne znaš osvajat, a?«, »Mamin sinček!«.Dobro sem vedela, da gre za fanta, ki še ni imel izkušen z žensko, kot jaz ne z moškim. Besno sem vstopila in se na ves glas zadrla: »Pustite ga na miru! Ni sam kriv, da ne mara lahkih deklet!!!«.V sobi je zavladala tišina in več fantov me je pogledalo. Vključno z njem. Ozirala sem se po sobi in iskala nov obraz med vsemi znanimi. Pa sem ga le zagledala. Kristalne oči so me gledale in mi govorile: »Hvala. Hvala, da vsaj nekdo zaustavi te pohotneže!«. Preprosto sem se nasmehnila in verjetno sem iz gledala kot kakšna budala. Celia je stopila zraven mene in me porinila proti njemu.»Logan, Holly. Kaj, ko bi se malce spoznala?«, je rekla Celia in se nagajivo nasmehnila. Vedela sem, da je s tem mislila, da naj greva že kar takoj v posteljo. Čeprav je njen naslednji pogled bil tako zadovoljen, ko je videla, da on strmi vame in jaz vanj. Kako pa naj ne bi strmela vanj, ko ima kristalne oči. Imel je oči iz katerih si prebral resnico. On pa je verjetno strmel vame samo zato, ker sem tudi jaz vanj. Umaknila sem pogled in se nasmehnila. Ko se mi je Logan nasmehnil nazaj, so se slišali kriki:»Uuuu!!! Holly in Logan lupčkata se! Na plesu pa mečkata se! Iz plesa na most, iz mosta domov, doma pa se sliš: Oh Logan, dej me!!! Hahahahahahahahaha!!!«.Logan je vse ošinil s pogledom in rekel: »Najprej se naučite pravo pesmico.«.Nakazal je na vrata in me spustil, da sem šla prva iz sobe. Hodila sem po hodniku in mirno je rekel: »Holly, zakaj si tako jezno vskočila?«.Bila sem v zadregi ampak sem vseeno pripomnila: »Ne maram, če nekoga zafrkavajo zaradi dobrega značaja.«.»Misliš, da imam dober značaj?«, je rekel in se nasmehnil. Pogledal me je in še kar nekaj časa čakal odgovor.Premlevala sem, kaj naj rečem nazadnje pa sem se le spomnila, kaj naj mu odgovorim: »Če ne maraš lahkih deklet, je to dober značaj.«.Zdelo se mi je, da je bil nenadoma malo razočaran. Je pričakoval, kaj drugega? Jaz pa neumna, mu še rečem: »Pogled tega, sem devica in vem, da je neprijetno, ko slišiš, kaj takega.« in hkrati sem močno zardela. Če ne bi bil ob meni, bi si z roko zaprla moj gobec.»Ti devica? Sploh si ne morem predstavljat!«, je rekel in zmedeno gledal naokrog. Ustavila sem sebe in še njega in mu rekla: »To tudi jaz lahko rečem zate, sploh pa zato, ker si fant.«.Začudeno me je pogledal in se malo nasmehnil ter rekel: »Torej, rada zganjaš seksizem?«.Prestrašeno sem rekla: »Ne, ne, ne, ne, ne! Nisem mislila tega! Sploh ne!«.
Zasmejal se je in me prekinil: »Saj vem. Rad izzivam take punce kot si ti.«.
Holly:

Logan:

15. februar 2013
next
15. februar 2013
u87504
u87504
next
15. februar 2013
next
15. februar 2013
nextttttttttg
15. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!
plissssss rs je dobra zgodba samo plissss nextaj prav
16. februar 2013
zvečer
16. februar 2013
hudo next
16. februar 2013
neeeeeeeeeext
16. februar 2013
»In kaj je na takih puncah kot sem jaz tako posebnega?«, recimo, da je ,sem bila kar izzivalna tisti trenutek. Dvignil je eno obrv in se nasmehnil: »Lahko vas je izzivati in tudi same ste dobre izzivalke. Poleg tega, je vaša reakcija zelooo nepredvidljiva. Kar je zelo smešno. Hehe.«.Bil je zabaven. Govoril je po resnici. Bil je lep, pravi lepotec. Lahko rečem, da popoln moški. Malo sem zardela in se nasmehnila.»Sploh zanimivo je, da, ko nekdo pove taki punci, kot si ti, da so smešne s svojo reakcijo, da ste nepredvidljive in še, da ste izzivalke… Vse zardite takrat in z nasmehi skušate prikriti rdeča lica.«, je rekel in umaknil roko z mojega obraza, s katero sem si zakrivala rdečico. Stopil je naprej in si ogledoval slike, ki so visele na stenah hodnika. Ustavil se je pri vsaki in jo podrobno pogledal. Iz gledalo je kot, da je pravi ljubitelj umetnosti. Gledal je kopijo Moneta in še Maneta. Večinoma je gledal impresionistične slike in pri vsaki je stopil malo nazaj in nato še naprej. Stopila sem k njemu in mu rekla: »Ljubitelj umetnosti?«.
Zmajal je z glavo in se mi nasmehnil. Razmišljala sem še, kaj bi ga vprašala ampak nisem imela nobenih idej. »Pa ti? Slišal sem, da si na oblikovni.«, me je presenetil.»Raje imam sodobno umetnost. Saj veš… Grafiti in to.«, sem rekla in upala sem, da ne bo sodobne umetnosti imel za kakšno sliko, ki ima na platnu le 3 črte ali kaj podobnega.»Najstniška sodobna umetnost ali tisto sranje, ki ga delajo umetniki in iz ene pikice vidijo vesolje?«, je rekel in zamišljeno strmel v Monetovo sliko.»Najstniška. Sodobno umetnost… Sploh ne najdem dovolj obupnih besed.«, sem rekla in gledala profil njegovega obraza.»Hah, se strinjam. Zaenkrat se že kar veliko stvari strinjava, se ti ne zdi?«, se je odmaknil od slike in me pogledal natanko v oči.
»Strinjam se, da se strinjava o večini stvari.«, zasmejala sem se in očitno se tudi on ni mogel upreti moji bedni šali.
Med nama je bila nekaj časa tišina. Gledala sem njegove oči in čisto pozabila na čas, ki je tekel mimo mene in stvari, ki so se dogajala medtem, ko sem jaz strmela v te njegove oči. »Greva ven?«, me je vprašal in s tem pretrgal tisto tišino, ki je bila tako nelagodna.
»Pa pojdiva!«, sem rekla čim bolj navdušeno. Ko sva prišla ven, sva se usedla na mehko zeleno travo in grel naju je prijetno topel sonček na nebu. Cvetele so marjetice. Logan jih je nekaj utrgal in iz njih naredil venček, ki mi ga je nato posadil na lase.»Hihi, kje si se naučil delat venček? Mislim… Včasih so si otroci s tem krajšali čas ampak zdaj imajo rajši kakšen playstation ali računalnik.«, sem pripomnila.Njegov izraz na obraz je naenkrat postal žalosten. Sem kaj narobe rekla? »Moja mama me je naučila. Preden je umrla.«, gledal je v tla in njegove sijoče oči so postale tako otožne. V njih ni bilo več milijon iskric, ki so ob vsakem pogledu norele in tekmovale v svetlikanju. Zdaj je bil še milijon solzic, ki so že sestavljale slap. Ampak Logan je solze skril.
17. februar 2013
Venček:

17. februar 2013
next
17. februar 2013
še kšn next?

+
http://www.igre123.com/forum/tema/rabm-novo-frizuro/50817/ PUMEMBN JE ZA MOJ LAJF TKO D HITR KLIKNTE!!!
18. februar 2013
next
21. februar 2013
next
21. februar 2013
u136975
u136975
next+noba bralka
22. julij 2013
»Oh, Logan! Oprosti!«, sem rekla in mu dala roko na njegovo ramo.
»Je že v redu. Samo pogrešam jo.«, s je začel izgovarjati.
»Je že dolgo mrtva?«, sem ga vprašala in upala, da bo odgovoril.
»Pol leta.«, je odgovoril in šele zdaj sem razumela zakaj je še toliko bolj žalosten.
»Stavim, da je postala angel, ki pazi nate!«, skušala sem mu pričarati čim lepšo predstavo o njegovi mami. Nasmehnil se je in spet se je pojavilo tistih milijon iskric, ki sem jih videla še preden je omenil njegovo mamo. »Holly! Logan! Delamo sobni red! Pridita!«, se je zadrla Celia. Skočila sva na noge in počasi odcepljala notri v hišo, v sobo kjer sem spoznala Logana. Prišla sva noter in vsi so se začeli posmehovati venčku na moji glavi. Pogledala sem Logana in izraz na njegovem obrazu je bil tako užaljen, čeprav je skušal prikrivati.
»Meni je venček prav všeč! Vi drugi fantje nimate niti toliko moči, da bi marjetico utrgali, kaj šele, da bi spletli venček!«, sem zagovarjala venček in hkrati tudi Logana ter njegovo mamo. Pogledala sem ga in videla, da me gleda s hvaležnim pogledom. Ni odgovarjal na vprašanja tistih, ki so se prej posmehovali venčku. Namenil jim ni niti pogleda. Popolnoma ničesar.
22. julij 2013
u136975
u136975
next
22. julij 2013
še 1 next
22. julij 2013
neeeeeeext !!!!!!!!!
22. julij 2013
u136975
u136975
Next
NEXTAJ
22. julij 2013
Ko so se dogovarjali, kdo bo bil v kateri sobi. Javil se je eden in nato še drugi. In spet nekdo drug in še en. Sploh jim nisem sledila. Gledala sem Loganove oči, ki so bežale od enega, ki se je javil, do drugega. Ja, znal je obračati oči. Neverjetno! »Logan in Holly, skupaj sta v sobi! V številki 13.«, je rekla Celia in se mi nasmehnila. Le kaj naj bi tak nasmeh pomenil? Logan je šel ven iz sobe in medtem ga je zmotil ravno tisti, ki je prej zmerjal venček: »Kam pa greš, mulček?« »Si moj bodyguarder?«, ga je zabil Logan in mirno šel mimo njega. Logan je zabijal nazaj vse, ki so kakorkoli nasprotovali njegovi mami. Seveda! Mrtva je bila šele pol leta! Seveda, ga je še bolelo. Šla sem za njem in mimogrede s hodnika pobrala še mojo potovalko. Bila sem tik za njem. »Me zdaj zasleduješ? Sem te tako očaral?«, je rekel, ko se je obrnil in videl, da sem tik za njem. Nasmehnil se je in me gledal. »Tako si me šarmiral! Ne spustim te več!«, sem se pošalila. Šalo je vsaj dojel.
22. julij 2013
neeeeeeeeeeeeext !!!!!!!!!!!!!!!!!
22. julij 2013
še kšn next
23. julij 2013
u136975
u136975
next
next
next
bo okej?
23. julij 2013