Forum
u36432
u36432
Samo še 5minut, do nastopa moje budilke. Sedela sem na postelji in svoje stare pliškote postavila v dolgeee vrste, da bomo poslušali solo (!) petje moje budilke. Ker sem ravno razmišljala, da bi lahko prostila mojo odejo, ki me očitno vsak dan bolj posili prosila bi jo za poroko. Potem pa : DRRRRRR DR DR! DRRRRRRRRRRRRRRR DR DR! BUDILKA BUDILKA BUUDILLLLLLKA!" in že sem zdrvela po stopnicah, katera ograje se je komaj odvadila da me posiljuje. Mimogrede, glede teh reči, da se poročim. Odrvela sem v šolo, ko sem ugotovila, da sem v pižami. Tip top, pa sem spet v šoli. Tam sem videla Glorijo, BFF."Moj angel," Sem jo pozdravila. Že v istem trenutku sem bila prepirčana, da bo mojega telefona kap, ali pa vsaj možganski pretres. Vibriral je. "Aj šit," sem se zadrla in pogledala na SMS. " Danes se moreš spet, jebat," to mi je napisala Eva, najlepša grdotica & najdišeča smrdulja. Za to vsak dan porabi 15 cente, 3x pošlje, torej. "No dej, pust žensko," je rekla Glorija. Puk je minil hitro in ker je veliko snega, sem pripravljena, da me še sneg pokrije, da bom zaspala. Nevem, zakaj jaz, a zmeraj so omavžal mene. O.O
09. marec 2011
nexT
09. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg