Forum
u37905
u37905
Heloou =)
No... odločla sm se, da tudi js napišm eno zgodbico... xoxo
če ti je ušeč, pusti comment, če ti ni, se obrni za 180° in spi*di dol z moje zgodbice!
sm vesela tudi kritik, kaj vm je ušeč in kaj ne, sam žalt pa res ni treba....
_______________________________________________________________________________________
**************************************************************************************************************************
Stala sem na odru, pred mano pa je stala večtisoč glava množica. Ki je prišla poslušati mene. Mene! Zaslišala sem uvodne takte pesmi. Samo še vzdih in… Naenkrat sem se zbudila. oz. zbudila me je budilka. Ponovno so bile to samo sanje.oh, saj res! Sem 16-letna Alex McKinley, živim v Londonu. Moje sanje so postati pevka. Moji vzorniki so OneDirection in Avril Lavigne. Starša – mama Jane in oče Alec nista ravno navdušena nad mojo željo. Hočeta, da bi postala odvetnica. Moj brat 18-letni Luke in moja BFF Abbey Adkins pa me podpirata pri tem. Hočeta, da živim svoje sanje in pravita, da imam resnično čudovit glas. Njima zaupam, in če to pravita ona dva…. Potem je prav. Abbey je 16-letnica, ki živi za ples in ljubi igranje. Rada bi postala hip-hop plesalka ali igralka, njeni vzornici sta Nika Kljun (ja, Nika JE tako znana) in Keira Knightley. Nekega dne, ko sva z Abbey hodile po Londonu…
Abbey

Me - Alex

Luke

My Parents
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpMXGO-JnJvi59cCKw8rTXY9jmtmfGJWJ-LwmDUX7EupSSswjofPiiFAC3[/img]
_________________________________________________________________________________________
****************************************************************************************************************************
next?
24. april 2012
neexxttttttt
25. april 2012
nnnnneeeeeeeexxxxxxxtttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. april 2012
nextt!!
25. april 2012
u37905
u37905
Nekega dne, ko sva z Abbey hodile po Londonu je Abbey na enkrat zakričala: "Lex (moj vzdevek – okrajšava za Alex), poglej to! Nujno moraš iti!!!" pogledala sem za kaj se gre. Videla sem plakat:

PEVSKA AVDICIJA
Pozdravljeni!
Vsi, ki bi si želeli postati pevci oz. pevke, ste vabljeni v soboto, 28. 4. 2012 ob 18h na Oxford street 18 v Londonu.
Čakam vas!

"Moraš iti!!!" mi je na uho zakričala Ab (moj vzdevek za Abbey). "Prav." sem ji odgovorila. "vendar pod enim pogojem." debelo me je pogledala. Nikoli nisem postavljala pogojev. Še posebej pa ne za tako pomembne reči. "pogojem?" "ja, pogojem." Sem ji odgovorila. "ti se moraš udeležiti te avdicije." pokazala sem ji plakat pod mojim:

PLESNA ACDICIJA
Pozdravljeni!
Vsi, ki radi plešete in veste, da imate talent za to, ste vabljeni v soboto, 28.4.2012 ob 18h na Oxford street 18 v Londonu.
Čakam vas!

Z ¸Ab sva se spogledale. Ona je spregovorila prva: "isti dan, ista ura, isti naslov?" tudi meni se je to zdelo malo čudno. "Koliko je zdaj ura?" me je Ab prebudila iz zasanjanosti. "Am… 16.10." spogledali sva se. "shopping?" sva se hkrati vprašali.
__________________________________________________________________________________
********************************************************************************************************************
malo bedn next, vem...
next?
28. april 2012
Next!!
28. april 2012
neextt!!!!
28. april 2012
Neext.! ZAKON PIŠEŠ! ;**
28. april 2012
next
28. april 2012
u37905
u37905
Hvala Helenaa.Payne
pišem naprej =)
28. april 2012
Next!!, se strinjam z Helenaa.Payne ;3
28. april 2012
neext
28. april 2012
Neexxxt.!!
28. april 2012
NEEXŠŠT!!!!!!1
28. april 2012
NeeeXt
28. april 2012
next!
28. april 2012
nextt
28. april 2012
u37905
u37905
no... najprej ena zahvala usem mojm bralcem:
amilove1234
majchy13
Violinist
♥aηηaвєℓℓ♥aηa♥
UllyLily
Helenaa.Payne
Ana Styles
Ancika.Pop.It
Anchiii < 3
Lily*Pixi
Stereo-Candy < 3
**bella**
erikakoske

28. april 2012
you're welcome!
next!
28. april 2012
Next!! & nzk
28. april 2012
neextt!!!
np....love your story
28. april 2012
Dobra zgodba NeeeXt
28. april 2012
u37905
u37905
"shopping?" sva se hkrati vprašali. Planili sva v smeh. Ja, včasih ena drugi bereva misli. Počasi sva se odpravile do največjega nakupovalnega centra v Londonu. Ko sva končali z nakupi se je pojavila še ena težava. Nisem vedela, kaj zapeti na avdiciji, izbrani pa sem mogla imeti dve pesmi – eno hitro in eno počasno. Ab pa je morala dobiti primerno pesem za njeno avdicijo in sestaviti koreografijo. Na koncu sem izbrala Hit the lights od Selene Gomez in Everytime we touch – slow verzijo od Cascade. Obe pesmi sem že znala, ker sva imele z Ab en večer karaoke night in sem morala ti dve pesmi zapeti najmanj 10x… Ab pa si je izbrala pesem This instant od Sophie Fresh. Koreografijo je imela že narejeno ker… ker si pač zelo rada izmišljuje koreografije in resnično ne vem, na katero pesem ne zna zaplesati. Ura je bila že 17. 30, jaz in Ab pa sva se morale še s svetlobno hitrostjo naličiti, obleči in priti na Oxford street 18.

Moja obleka:

Moji čevlji:

Moj nakit:

(ignoririte napis)
Obleka od Ab:

(čevlji so isti ku na sliki)
Moj make up:

Make up od Ab:

28. april 2012
u37905
u37905
Hit the lights: