Forum
Tempeljska vrata se bodo spet odprla...po 100 letih. Notri se skrivajo strašljive skrivnosti, ki so prikrite. Kdo bo spregledal prevarante?
- veliko presenečenj in različnih stvari
- romantika +
- akcija +
- fantazija +
- drugo +
++++++++++++++++++++++++++++++++
+
+
+
+
Glavne osebe( slavne večinoma) :
Ashley benson as Luise Trepply
Scarlet johansson as Alice Menly
Kelly Clarkson as Lisa McTrill
fantje bom sproti povedala...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
06. december 2014
nnneeext
06. december 2014
oki, ženska js sem že v niskem štartu za branje!!!!!!!!!! da mi nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. december 2014
evo mas ze 2 bralca
06. december 2014
Next
06. december 2014
če ti ni všeč pol ne next napisat
06. december 2014
~Luise Trepply~

Bil je lep jesenski dan, eden tistih, po katerih kmalu nastopi mraz. Z Liso sva se sprehajali. Ko sva prišli do templja mi je Lisa rekla:
" Luise a veš da bodo menda kmalu spet odprli tempelj? Namenjen bo kot muzej in si ga boš lahko ogledal."
" Kaj? O, super!"
Bila sem strašno vesela saj je ta tempelj bil zaprt že 100 let. Zgrajen je bil podobno kot majevski templji, zato je še bolj skrivnosten.
" Čez nekaj dni bo dostopen za ogled!"
----next-day-----
Alice naju je že čakala. Ne, ona ni moja mami ampak ženska, ki naju je vzgajala. Nekako posvojila. Torej nisva sestri. Odšli sva v avto in smo se odpeljali. Ko smo prispeli do templja je bilo tam ogromno ljudi in kar nekaj novinarjev. Na templju, ki je bil zaaščen in je imel veliko prask, je visel napis: dan otvoritve.
Bila sem vznemirjena. Končno se je zaslišal glas...
Dobrodošli na otvoritvi muzeja na prostem! Najprej nekaj besed o tem. Notranjost ni preveč moderna ali posodobljena. Vse je kolikor toliko originalno ter ohranjeno. Ko boste stopili notri, boste morali pogledati in rešiti vse, da boste našli izhod.Sedaj pa: vso srečo!
Bila sem res čisto vznemirjena.

07. december 2014
eh, kak fejst se te naj usmilim? mal al velik? najboljš, da kr nič.
ti ženska, grrrrrrrrrrrrrrrrrrr... končn dočakam next in ti nas pol pustiš ko postane napet!!!!!!!!!!! in pol ti men praviš, da js vas pustim. pa OMG, resno? zakaj moreš to delat? resnično te sovražim. ne moreš kr nehat, pol ko je napet. posebi pa ne na začetku, to je tako, kot da pojedla pol čokolade in naslednjo polovio pustila do naslednjega tedna!!!!!!!!!! in čokolade ne smeš nikol pusti napol pojedene čakat do drucga tedna. tkda ti se mi sprav pisat, da bo še dans pršu en NNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! drugač se me pazi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. december 2014
nnnnneeext
07. december 2014
dej plis malo več napiši. recimo kaj se bo zgodilo:
07. december 2014
ok.sle bosta noter ib se izgubile. na poti bosta srecalu mumije pajke itd. in se bosta morale spopijeti z njimi
07. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg