Forum
Nova sm tuki in pisala bom zgodbico o najstnici, ki bo imela skrivnost če jo boste brale, boste zvedle kakšno

''Gala,Metka.Gremo!'' je zaklicala iz parkirišča mami.Še zadnjič sem pogledala sobo in odšla proti izhodu.''Si dobro?'' me je vprašala mami,ko sem prišla.Prikimala sem in se ji nasmehnila.''Metka,pridi že.'' je zavpil moj očim,Matevž.Pritekla je in skočili smo v avto.''Komaj čakam,da prispemo!'' je rekla navdušeno mami.''Zakaj se sploh moramo seliti?'' sem vprašala.''Zato,ker smo štirje in živeli bomo v hiši.Gala,boš videla.Super bo.'' je rekel očim.''Bova imeli vsaka svojo sobo?'' je vprašala Metka.''Seveda,ljubica.'' je rekla mami in videla sem njene vesele oči.Moje ime je Gala.Stara sem 14 let in čez 3 dni bom 9. razred.Od svojega 4 leta treniram balet.Imam mlajšo sestro,Metko.Stara je 11 let.Moji mami je ime Irena.Z očijem sta se ločila,ko sem imela 12 let.Lani sta se mami in Matevž poročila.Živeli smo v bloku v Sežani,zdaj pa se selimo v Ljubljano.''Tu smo!'' sta zavpila mami in očim,ko smo prišli.''Vau,hiša je prečudovita.'' je rekla Metka.Hiša je bila res lepa ampak raje sem bila tiho.Izstopili smo iz avta in mami nama je porinila v roke škatle z oblekami.''Zložita si obleke v omaro!'' je ukazala.Stekla sem v hišo,ki jo je Matevž že odklenil.Po stopnicah sem odšla v 1. nadstropje in na vratih svoje nove sobe zagledala svoje ime.Odprla sem vrata in videla sobo.Bila je res zelo lepa!''Gala,moja soba je tako lepa.Pridi pogledat.'' je rekla Metka.Odšla sem v njeno sobo,ki je bila prav tako čudovita kot moja.''Metka,Gala,kosilo.'' naju je poklicala mami.Stekli sva v kuhinjo in sedli za mizo.''Sta vama sobi všeč?'' je vprašal očim.''Obožujeva jih.Od obeh sta čudoviti!'' je rekla Metka.''Ljubici,nekaj vama morava povedati...'' je začela mami.Pogledali sva se in malo me je bilo strah.''Kaj pa?'' sem vprašala.''No,vesta...Saj vesta,da sva poročena in...'' je nadaljeval Matevž.''Povejta že!'' sva obe vzkliknili.''Jaz...'' je rekla mami.Zavila sem z očmi.''Gala,nehaj zavijati z očmi!'' je rekla in se zasmejala.''No,dobili bomo še enega družinskega člana!'' sta obadva z Matevžem zavpila.''Res?Super!'' je rekla Metka jaz pa sem se le nasmehnila.Nisem hotela še enega bratca ali sestrice.Nisem hotela,da ima mami otroka z njim.''Kako se ti zdi,Galica?'' me je vprašal.''Nehaj me klicati Galica.Tako me je klical samo oči in tako tudi bo.Jasno?Sicer pa,čestitke mami.'' sem rekla in stekla v svojo sobo.Zaklenila sem se in v roke vzela računalnik.Prijavila sem se na facebook.Takoj me je kliknila Maruša (BF v Sežani).
M-Maruša, G-Gala (jaz)
M: Hello<3 a ste že v Lj?
G: hi<3 em,ja...prišli smo eno uro nazaj
M: kako je?a je hiša lepa?pa tvoja soba?
G: kul,hiša je zelo lepa,moja soba pa še lepša! komi čakam da prideš na obisk
M: tut js,galči...marcel te pogreša! (njen mlajši bratec)
G: res?tut js njega...pošl mu lupčka haha
M: bom bom,ti pa ga dej metki in mamici...morm it,mami kliče,ly<3
G: i'll.pozdravi jo,uživej<3
In tako sva končali pogovor.Pozabila sem ji povedat,da je mami noseča.Ugh.Bom pa jutri ali pa zvečer...Pogledala sem na uro in videla,da je že 7 zvečer.Odšla sem se oprhat in v posteljo gledat Pretty little liars.Ob 11h sem zaspala,zbudil pa me je ropot po mojem oknu...Nadaljujem?

Gala: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/575908_325795480857047_1560747617_n.jpg

Mami&Metka:

Matevž: [img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcShNsEFfBBTAB7N0AVcFD0XltHDV_wJ2w-V6iahfSBad6sRgsN92Q[/img]
15. maj 2013
next
17. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg