Forum
OKayyyyyyyyyy.....Lili hereee...again.
Odločila sem se da bom pisala z Laro(Tina's baby♡)
Jaz bom pisala tako kot zmeraj,Lara pa v načinu dnevnika.
......................................................................................................
Beth Echo Smith,je na splošno navadna najstnica,ki živi sama z bratom Alexom.Živata dobro,in njen brat je ves čas od doma.Namreč on je youtuber.Živita na Škotskem.Echo obožuje BVB,in zmeraj ko ji brat reče da bo na obisk pripeljal nekoga slavnega,ona zmeraj potihem upa da so to oni.Nekega dne pa se ji želje uresničijo.Z vsemi se karseda razume,razen z Andyem.Nekega večera pa ji on izda njegovo skrivnost.Bo bila ta skrivnost preveč za oba in ju pogubila,ali jo premagala?
.........................................................................................................
NASLOVNICA:

23. junij 2016
u212042
u212042
Pozdravljani, še z moje strani ;')
23. junij 2016
Next
23. junij 2016
YASH YASH KEEP ON GURL :3
23. junij 2016
ANDYYY!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAA!!!!! *_*
*žal mi je...*
OMG OMG Next!!!!!
23. junij 2016
Next *-*
po mojem mnenju jo bo premagala <3
23. junij 2016
dab
neext<33
24. junij 2016
u193768
u193768
Neext
24. junij 2016
u208800
u208800
Koncno neki o Andyu!!<33
Next Next Next!!!
24. junij 2016
u212968
u212968
Next Next in Next ljudjeee!
Ljubim too < 33
24. junij 2016
u212649
u212649
Next
27. junij 2016
Neext
27. junij 2016
neext :* komi čakam, da začneta <3
27. junij 2016
Next! Da mi takoj nextata toooop shit je *♡*
28. junij 2016
u212042
u212042

......................................................................................................
Dragi dnevnik,
Hey, sem Beth. No ja moje celo ime je Beth Echo Smith.
Živim sama z mojim bratom- Alex Lucas Smith
Je youtuber, sej veste vlogger in takšne stvari.
No ker je youtuber z njim veliko potujem, in vedno, že odkar sem bila otrok, sem želela potovati po svetu zato sem mu lahko nekako hvaležna. Ampak sama se nikoli nisem hotela spustiti v to ''slavo''.
Mislim rada gledam youtube ampak nikoli nisem želela biti yotuberka ker, no še sama nevem.
Ampak ja trenutno nimam službe, ker bi jo težko obdržala ob nenehnemu potovanju. Ampak moj pravi dom je na Škotskem, država znana po Loch nessu, o katerem krožijo govorice da v njem prebiva pošast Nessi. Ampak jaz osebno temu ne vrjamem.
No ja ampak pustimo zdaj to, kot sem že povedala moj brat je youtuber in spoznala sem že dosti slavnih ljudi, ampak v resnici nisem velika fenica od teh ljudi.
Moje sanje so vedno bile in so spoznati Black Veil Brides, oni so moj najljubši bend že od kar obstajajo.
Nenehno prepevam njihove pesmi, pomojem se Alexu že meša od njih.
Nemorem se odločit katera je moja najljubša pesem, ker jih je še preveč.
Oh Alex me kliče, morem it,
Bye
Vem da je kratko ampak ja
Next?
30. junij 2016
yaaaa
NEEEEXTTT<3
sory I had to
30. junij 2016
Nextttt
01. julij 2016
u212968
u212968
Nextt
01. julij 2016
u209548
u209548
Nextt
01. julij 2016
vsaj še 3 nexti pa nextam<3
01. julij 2016
Next
02. julij 2016
u193768
u193768
Next
02. julij 2016
u143259
u143259
Neeeext+nova bralka
Ful dobr
02. julij 2016
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. julij 2016
u212968
u212968
Lilika nextii
03. julij 2016
Neeext *__*
03. julij 2016
Okaaaay....Next pride enkrat ta dan<3
Love ya,
Lily
03. julij 2016
Evooo,pa ste dočakali še Next iz moje strani

Pogledala sem na telefon in napisala še zadnjo vrstico v dnevnik ki sem ga zaprla. Zavzdihnila sem in se oglasila. "Beth!Ne veš kaj se mi je zgodilo!Spoznal sem..." "Alex!Tudi jaz sem vesela da te slišim ja. Pa jz sem tud v redu hvala za pozornost."sem ga prekinila in se začela smejati."No,če pa nočeš slišati,potem pa tudi nič! V glavnem,v roku treh dneh pridem nazaj domov in z njimi. Končali so turnejo in zdaj delajo na novem albumu in sem jih povabil k nama vsaj do takrat ko bodo lahko. Še njihov menedžer je rekel da lahko!Pozneje se mi boš zahvaljevala za to. V glavnem pripravi 5 postelj do takrat prosim.Hvala."še preden sem mu lahko odgovorila je prekinil. Včasih se prav sprašujem zakaj je on moj brat. Šla sem pripravljati in pospravljati sobe. Telefon v roki mi je zabrnel in videla sem še eno sporočilo od Larise. Čeprav sem vedela kaj bo,sem vseeno prebrala. Pisalo mi je to kar vedno. To,kako si ne zaslužim življenja,in še hujše žaljivke. Nisem se zmenila ampak so se mi nabirale solze. Vedno je vse pokvarila. Nobenemu nisem povedala,saj nisem hotela da kdo izve. Niti Alex. Na rokah sem še zmeraj imela dokaj vidne brazgotine od rezanja. Tudi zato noben ni vedel,saj sem večino časa nosila puloverje. Pa še na Škotskem smo,tako da to mi ni bil nikoli velik problem. Začutila sem da so me solze premagale in odhitela v kopalnico. Splahnila sem si obraz in se zazrla v ogledalo. Imela sem pegice po čisto celem obrazu,črne lase in temno rjave oči. Na srečo nisem nosila nič maskare in drugega make-upa,ker bi zdaj zgledala kot neka panda. No,zelo majhna panda. Merim komaj 157 cm. Nasmehnila sem se sama sebi in sklenila da grem pod tuš,nato pa spati.
Znašla sem se v osamljenem zrušenemu stanovanju. Hodila sem naokoli. Nisem bila prvič tu. Vsakič se mi nekaj drugega prikaže. No se mi je. Zadnje dni točno vem kaj pričakovati. Nisem hotela iti v tisto sobo,v otroško sobo. Notri je bila zmeraj otroška posteljica,razmetane igrače skratka vse kar spada vanjo. In zmeraj je v kotu tudi on. Sedi z hrbtom proti meni,na kolenih in zvezan. Njegova črna krila so poškodovana. Ima črne lase,in že ko se hoče obrniti proti meni se zbudim. Vem da mi ima nekaj za povedati,vendar nikoli ne izve. Čutim da je nekaj pomembnega. Zakričala sem zaradi svoje nemoči in se zbudila. Prvič se mi je zgodilo da sem se tresla. Postalo mi je malo slabo in bila sem vsa potna. Imela sem občutek da nekaj ni v redu. Zavzdihnila sem in šla v spodnje nadstropje si natočiti vodo. Medtem ko sem jo pila sem slišala da je pripeljal avto. Vedela sem da Alex pride danes,ampak sem mislila da pride popoldne,ne pa ob treh zjutraj. "Pst. Zdaj pa tiho. Verjetno spi. " takoj sem prepoznala glas svojega brata in stekla k njemu v objem. Kljub temu da je bil presenečen me je objel nazaj. "Beth,zakaj ne spiš. Ura je pol štirih ponoči. Nisi neka sova. " "No,v bistvu sploh ne bi bilo slabo biti sova. Nimajo toliko skrbi kot mi. Imela sem nočno moro,zato sem se zbudila in šla spiti kozarec vodo in ko sem že hotela nazaj spati, si ti prišel. In zdaj se tukaj pogovarjava. "sem dodala ko me je pogledal z tistim pogledom naj ne spreminjam teme. Pogledala sem naokoli da bi videla kdo so tisti ljudje in obstala. Preprosto bila sem negibna. Noge me niso hotele ubogati,in že sem čakala da me izdajo. Pred mano so stali razlogi da sem se nehala rezati. Nasmehnila sem se in brez razloga objela brata. Začel se je režati. "No,Beth kaj jim boš rekla? "me je zbodel. Ostali so kar stali in gledali kaj se dogaja,zato sem jih pozdravila. Prvi ki mi je odgovoril je bil noben drug kot CC. "Hey,sem CC. " Pokimala sem. To že vem drugače,ampak nisem ničesar rekla. Nekako jih je spodbudel da so začeli govoriti. "Hey cutie,sem Ashley. " "Jinxx,lepo te je spoznati. " "Jake,rad jem pico toliko v vednost. " pri Jake-u sem se začela smejati. "Prej bi rekla da jo obožuješ. " Čudno me je pogledal. "Sem vam rekel da je fanica. "je vskočil Alex. Obrnila sem se k Andyu. "Ti si Andrew,ne? " premeril me je z pogledom. "Rajši imam če me kličeš Andy. " mi je odgovoril. Jasna je bila navzočnost hladnosti v njegovem glasu. Čeprav je moj najljubši član BVB,mi je deloval nekam…nesramno. Kakor da so ga na silo zvlekli sem. Naenkrat sem postala zaspana,in o tem kar se je zgodilo sem hotela povedati dnevniku."Jaz sem postala zaspana jaz grem spati. Lepo vas je bilo spoznati. " vsi so mi zaželeli lahko noč samo Andy ne. Prisežem da bom ugotovila kaj je narobe.
03. julij 2016
u200624
u200624
nexxt (:
03. julij 2016
nextttttttt
03. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg