Forum
osebe:
js: jenny
sestra: taylor
oče: hermin

No, začelo se je takole

po smrti moje mame smo se z očetom preselili v drug kraj, da bi boleče spomine na mamino smrt poskusili pozabiti... to nam je do sedaj uspevalo vse do tja ko se je na igrišču pojavila neka ženska, ki je bila kot moja izklesana pokojna mama. Hotela sem zakričati ¨Mamaa¨ a iz sebe nisem spravila niti ene same samcate besede. Ko sem se obrnila, da bi pobrala žogo pa se je žoga sama od sebe dvidnila meni u dlani... Končno sem prišla domol in zgodilo se je nekaj groznega ..
03. december 2010
XXL
NEXT
03. december 2010
na postelji sem videla razparanega očeta.
oči je imel obrnjeno na belo in njegova pol je postajala zelena.
dotaknila sem se ga. začev je kričati kot zver in počasi vstajati. počutila sem se ogrožena ter sem hitro zbežala iz sobe on pa je premikav noge eno za drugo...
hitro sem poklicala taylor a se ni oglasila ... ko sem jo 2-gič poklicala se je nekdo oglasil in rekel: čez 10 min boš mrtva... bila sem še bolj vzhičena nisem vedela ne za kaj se gre ne zakaj so se stvari tako obrnile...
kar naenkrat pa iz kopalnice pride taylor vsa okrvavljena in z nožem u dlani... iz roke je izvrgla nož... na njem je pisalo: 10 min ... potem (nextam?)
03. december 2010
a nextaam htr pouejtee mwamwa
03. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg