Forum
u108183
u108183
Hej Taja tuki lep pozdrav napisale bova še eno zgodbo hope u like it
.....................................................................................................
Vse se je začelo ko sem hodila zadnji šolski dan iz šole. Komaj sem čakala počitnice in druženje z mojo BFF Andy. Zasmejala sem se ko sem se spomnila kako sva se malo pošalile iz pesmi Call od Jasona Bitlerja (Izmišljeno ime in ime pesmi).Ampak smeh je na mojem obrazu kmalu minil. Ko sem na tleh zagledala pismo z mojim imenom. Pobrala sem ga in odprla,v njem je bil list po robih požgan z ognjem v njem je pa pisalo:
ZAČENJA SE!

Predstavitev:
Hej moje ime je Sofia.Imam eno prijateljico in to je Andy. To je moja edina prijateljica v New Yorku v Londonu jih imam (pre)več. Preselila sem se v New York k sestrični Any ki dela na FBI-a kul ne? Čeprav se mi zdi delo kar uredu se sama ne vidim v njem. Aja in stara sem 16 let.
Sofia:

......................................................................................
Všeč?
Nextam?
Če imate mnenje prosim povejte bila bi vam zelo hvaležna.(Tina tut seveda)
20. oktober 2012
neeeeext
21. oktober 2012
u108183
u108183
Ta next je posvečen -chilli- ker je moja prva bralka.
............................................................................
Iz torbe sem vzela telefon in panično poiskala številko od Any.
J-jaz A-Any
A-O Sofia
J-Any ko sem hodila iz šole sem na tleh zagledala pismo z mojim imenom,v njem je pisalo:ZAČENJA SE!
A-Sofia pomiri se pismo prinesi k meni in čisto na robu ga primi da bomo lahko dobili prstne odtise!
J-Ok čaw
A-Čaw miška!

Moj telefon:

Stekla sem čez mesto še sreča da je postaja bila čisto blizu. Vstopila sem in pri kavomatu me je čakala Any. "O si prišla. Greva v mojo pisarno."Ko sva vstopili mi je zazvonil telefon. Neznana številka. "Any neznana številka""Oglasi se!"

J-jaz N-neznanec
J-Prosim?
N-si dobila pismo?
J-Kdo si?!
N-Pst počasi vse ob svojem času. Namig:avtobusna postaja pri gimnaziji (pri moji šoli)
J-Am...
Odložil je. "On je bil"sem rekla Any. Any me je pogledala izza mize kjer je brskala po predalu."Počakaj grem po Josha mojega pomočnika" Čez nekaj časa je vstopila v prostor z fantom moje starosti(vsaj mislim da). "Daj mu telefon in pokaži mu številko."Je rekla Any. Iz žepa sem potegnila telefon in hitro prebrskala klice,in našla sem njegovo številko.Dala sem mu telefon in izpisal si je številko. "Preiskali bomo"
In odšel je...
Josh:

........................................................................
Nextam?
21. oktober 2012
u108183
u108183
Any sem še povedala da je rekel avtobusna postaja pri gimnaziji*
21. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. oktober 2012
Any je zbrala svoje ljudi in šli smo na avtobusno postajo. Ko smo stopili iz avta:ŠOK! Na steno je bilo naslonjeno truplo!Ženska stara okoli 20 let in iz vrata ji je tekla kri..
"Povej ko odkriješ kaj Lizzie"je rekla Any Lizzie ki dela v laboratorijo."Pridi greva" Vsedli sva se v avto in šli nazaj na postajo.Tam sva z Any na računalniku ugotavljale kdo je ta oseba ampak naju je Lizzie prehitel in Josh tudi.Šle sva v laboratorij. "Tole je pisalo na "metkah" od pištole."Pisalo jeOFIA BO IMELA ROKE NA VRATU
"Kaj to pomeni za božjo voljo?"se je zadrla Any."Josh odpelji jo v sobo kjer si že ti ko imaš posteljo odveč (pogledala sem jo s pogledom:kaj pa obleke?!) pa domov pojdita še po obleke." A zna brati misli?....
.....................................................................
Oprostite za kratek in beden next ampak nimam veliko časa upam da razumete
22. oktober 2012
Tam bi moralo pisatiOFIA BO IMELA....
22. oktober 2012
S je namesto smajlija
22. oktober 2012
u108183
u108183
da neboste kej misli pozabla je -chilli- povedat očitno . Ta next sem jaz napisala ampak sem ji ga poslala in ga je ona objavila ker men ni hotlo ker mi je napisalo vnešenih je preveč smeškov. -.- No ampak vse je rešeno.
22. oktober 2012
Ups sorri res sem pozabla napisat drgač pa neeeeext
22. oktober 2012
next
23. oktober 2012
u108183
u108183
❤Death Roses❤ dobrodošla
..............................................................................................
Šla sva k meni domov pomagal mi je spakirati stvari in šla sva.Vso pot sva v avtu bila tiho. Ko sva izstopila me je pospremil v sobo.

"Uau..""Če boš kaj rabila sem v sosednji sobi""OK"Nasmehnil se mi je s tistim sladkim nasmehom.#Kako je sladek# sem si mislila. Malo sem šla obiskat Any."In?""Ah vemo da je klical s telefona Pete Albert ali pa je to res on ampak Pete Albert je star 13 let.""To že ni on" "Ve.."Počakaj"Stekla je do nekakšne sobe kjer so bili računalniki."Sofia bo imela roke na vratu...Mogoče te hoče zadušit!""Kdo hoče koga zadušit?"je vprašal Josh."Neznanec Sofio"Pogledal me je...
......................................................................................
všeč?
nextam?
23. oktober 2012
next
23. oktober 2012
pa hvala
23. oktober 2012
u108183
u108183
ni kej
23. oktober 2012
neeeeeeeeext
24. oktober 2012
u108183
u108183
hvala vam najboljše ste!! :***
............................................................................................
Pogledal me je jaz pa sem povesila glavo."A prideš malo z mano?"me je vprašal."Ja.."Šla sva v mojo sobo."Poglej mene je Any prosila da bi te pazil ampak do tebe čutim nekaj več kot varnostnika""Kaj?"Pogledal me je s svojimi lepimi in globokimi očmi približal se mi je in najina usta so se zlepila poljub sem mu vrnila..
(kliknite na sliko ker je gif)

V sobo je stopila Any narazen sva skočila kot da naju je stresla elektrika."Uf.. oprostita ker motim ampak klic zate Soph. Dala mi je telefon
J-jazK-klicatelj
J-Halo?
K-hej ljubica!A bi se dobila z mano v mestnem parku?
J-Kdo si??
K-Saj veš
J-(vedela sem da je on)Kdaj se bova dobila?
K-Danes ob 7:00 bodi sama..
Odložil je."Kdo je bil?"me je vprašal Josh. Vse sem mu povedala...
.........................................................................................
oprostite za kratek in beden next
nextam?
24. oktober 2012
awwwww... next
24. oktober 2012
next
25. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg