Forum
hellouu... odločila sem se da začnem pisat novo zgodbico... zgledujem se po edini najboljši pisateljici ¤blue-eyedgirl¤ ki enostavno zna z zgodbicami...
ZGODBICA JE:
-smešna
-ljubezenjska
PREDSTAVITEV:
heyy sem Emma stara sem 16 let in pred nekaj dnevi sem se predselila v neko vas. Sovražim fante saj menim da se preveč bahajo. Kakorkoli... Na katerikoli šoli sem bila vsem čudakinja ker se pač drugače obnašam. Nimam nobenih prijateljev ali staršev saj sta mi oba umrla v prometni nesreči... Name zdaj pazi moja teta ki ni ravno prijazna. Teta je zelo bogata zato živimo v vili.
jaz:

teta:

naša vila:

za začetek 2 nexta

a boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. februar 2015
next
23. februar 2015
next
23. februar 2015
u173110
u173110
next
23. februar 2015
next
23. februar 2015
evo nextam
"driiiinnnnn driiiinnn" se je začela dreti budilka. Sama pri sebi sem se spraševala zakaj so mogli sploh izumiti budilko če imamo telefone.
"emmaaaaaaaaaaaaa" se je začela dreti teta.
jaz: kaaaaaajjjj?
teta: takoj pridi doooooool
jaz: samo še pet minut
spodaj je utihnilo ko pa sem na glavi začutila nekaj ledenega. Bila sem vsa mokra
jaz: kaj pa misliš da se greš?!?
teta: ammmm trenutno ti hočem dopovedati da se ti pouk začne čez 20 minut
jaz: kaaaaaj?!?
hitro sem zmetala nase najbližja oblačila kar sem jih dobila in se vsedla v avto. Teta me je pred šolo prpeljala 10 minut do začetka pouka.
izstopila sem iz avta in se zaletela v nekega fanta.
fant: pazi kje hodiš mrha!!
jaz: *pazi kje hodiš prasec* sem si v mislih rekla
odhitela sem v šolo. Ker sem bila nova na šoli nisem vedela kje se me drži glava. Na poti do ravnateljeve pisarne je prišla mimo ena punca.
punca: živjo
jaz: heyy
punca: nisem te še videla tukaj
jaz: ja nova sem na šoli... ammm bi mi prosim povedala kje je ravnateljeva pisarna?
punca: seveda! kar za mano
hodili sva dokler me ni privedla do rjavi vrat z napisom: RAVNATELJEVA PISARNA
Vsa prestrašena sem vstopila...
jaz: ammmm... dober dan
ravnatelj: živjo!! ti si najbrž emma
jaz: *pokimam*
ravnatelj: sedi prosim... torej... tvoja skrbnica Natalie (teta) mi je povedala da nimaš staršev in da ti je zelo težko brez niju. Glede na to da je šola daleč od tvojega doma, sva se z Natalie zmenila da boš spala tukaj. In sicer tvoja soba je 102. Tretje nadstropje levo. Sobo boš imela še z eno punco in dvema fanto...
jaz: *ga prekinem* fantoma?!? DVEMAAA?!?
ravnatelj: PROSIM NE KRIČI!
jaz: PA BOM KRIČALA!! toliko deklet je na tej šoli pa ste mi mogli podtakniti ravno fante?
ravnatelj: in ena punca je še v sobi
dal mi je ključe od sobe, jaz pa sem vsa razjarjena odšla v sobo. Odklenila sem vrata, tam pa zagledala moja dva cimra, ki sta se prerekala z cimro.
cimra: ne jaz bom tukaj spala!
cimer1: ne jaz!
cimra: ne jaz!
jaz: ammm dan?
cimra: oooo hvala bogu še ena punca je prišla
jaz: jaz sem emma
cimra: jaz sem anastazia ampak lahko me kličeš kar anna
jaz: lepo ime
anna: hvala
NEXT?
23. februar 2015
u182468
u182468
next
23. februar 2015
Sori sam men je zlo prazna ugodba
23. februar 2015
Sej še pride ta fajn del
23. februar 2015
u173110
u173110
next wau fajn pišeš
23. februar 2015
Hvala
23. februar 2015
Next bo jutr
23. februar 2015
vsedla sem se na tisto posteljo za katero so se vsi prerekali. Odprla sem kovček in začela oblačila kar metati ven.
anna: ooo pa ress! kaj ko bi naša nova cimra spala a tej postelji.
cimer1: ok... jaz sem Jack mimogrede
cimer2: jaz sem pa Nick
jaz: jaz sem pa Emma
jack: ja smo slišali že prvič
jaz:*mu pokažem jezik*
nick: verjamem da se bomo imeli grozno
jaz: tudi jaz tako mislim
anna:

jack:
https://s3.favim.com/orig/140817/boy-cute-emo-guy-Favim.com-2000193.jpg
nick:

24. februar 2015
3 nexte
24. februar 2015
u173110
u173110
next mogoč mal kratka zgodba
24. februar 2015
bibi <3 ta next je bl kratek zato kr je slik več
24. februar 2015
neeext
24. februar 2015
še 1 next... pa una dva fanta sm po nesreč zamenala
25. februar 2015
next
25. februar 2015
oki nextam
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jack in Nick sta šla v jedilnico, midve z Anno pa sva ostali v sobi. Anna me je ogovorila:
anna: torej... ti si nova na šoli?
jaz: mhm
anna: kako se ti zdi do zdaj?
jaz: razen tega da imam dva cimra ki sta fucking tečna je šola zakon
anna: se strinjam...
jaz: zelo daleč stran od šole živim, zato bom cel teden tukaj
anna: ooo super jaz tudi... in nažalost tudi cimra
Anna mi je pomagala razpakirati, potem pa sva skupaj šli v jedilnico. Tam sem videla Jacka in Nicka ki sta se prilizovala največji kurbi na šoli. Ime ji je Monika. Nevem ali me oči varajo ampak kaže več kot pokriva. Nosi kratke oblekce in majčko pri kateri kaže trebuh. Najhuje od tega pa je da vsak dan nosi eno in isto. Kakorkoli... Z Anno sva šli v vrsto ko pa je kar naenkrat med mano in Anno stopila Monika.
monika: živjo... vidim da si nova tukaj
jaz: jp
monika: veš mislim da bi bile zelo dobre prijateljice...
jaz: no jaz pa ne mislim tako
monika: dobro no sam prijazna sem bila... o in še majhen nasvet. Pazi da ne boš v slabi družbi*pogleda Anno*
jaz: dobro če tega nočeš pa pojdi stran
monika:*jezno odide*
čisto po nesreči sem oko vrgla na Jacka kako me je gledal. Mislila sem da me bo kap... Kar čutila sem njegove oči kako režejo skozi moj hrbet. Počasi mi je šel že na živce, ko pa sem ga imela dovolj sem vsa besna stopila k njemu.
jaz: zakaj me tako gledaš
jack: saj te ne
jaz: o prosim kar čutim kako me gledaš... si zaljubljen vame ha?
jack: jaz? pff kdo bi hotel biti zaljubljen v takšno prasico kot si ti? res misliš da bi se vsi ogreli za tebe? pomojem ne veš kaj je ogledalo kajne?
jaz:*pogledala sem v tla in na licih začutila nekaj toplega... užaljena sem dvignila glavo, in pogledala jacka kako so mu v očeh plesali hudički* kako so lahko nekatere zaljubljene vate?
jack: ampak...
jaz: ne, ne je že ok... sem pač prasica zate kaj pa lahko naredim...
Anno sem zgrabila za roko in jo povlekla za sabo. Ko sva prišli v sobo sem se kar vrgla na posteljo
anna: kaj pa je bilo zdaj to?
jaz: mam črno skrivnost
anna: povej
jaz: v Jacka sem zaljubljena...
anna:...
jaz: ja vem ja čudna sem
anna: meni se zdi da je to čisto normalno
jaz: res?
anna: ja... se mi zdi
jaz:*jo objamem* hvala
anna: itak
Ura je bila že 18.20 Jacka pa še nikjer. Nisem prepričana kje je ampak se mi je zdelo da je s svojo bando na zabavi. Čas je mineval njega pa še nikjer... Oči so mi kar lezle skupaj zato sem zaspala. Ob polnoči sem zaslišala ropotanje. Zbudila sem se in videla Jacka ki je bil nažgan kot muha. Glede na to da mi je prej rekel da sem prasica sem se odločila da mu ne pomaga. Ker nii vedel kje se ga drži glava, je šel v kopalnico in se ulegel v banjo. Mislila sem da bom počila od smeha. Tako na glas sem se smejala da sem zbudila Anno.
anna: kaj pa je tako smešno?
jaz:*s prstom pokažem na Jacka v banji*
anna: phahahahaha
obe sva se režali kot da bi našli zlato deželo. Na žalost je prišel v sobo ravnatelj.
ravnatelj: kaj za vraga pa počneta? do moje pisarne se vaju sliši
jaz: amm... se opravičujeva gospod
ravnatelj: to je prvo in zadnjo opozorilo jasno?
anna: mhm
Takoj ko je zaprl vrata sva se še malce po hihitali potem pa zaspali.
monika:

NEXT?
25. februar 2015
u173110
u173110
next
25. februar 2015
u182468
u182468
next+kull
25. februar 2015
love tini hvala
25. februar 2015
next+dobr pises
25. februar 2015
Next..zgodba je supr in vidim da si oboževateljica emotov hah ..Next¨!
25. februar 2015
u180984
u180984
next
25. februar 2015
.Hσяѕє* jp sm vlka fanica
evo nextam hvala usem ki berete
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z Anno sva naslednje jutro vstali ob 11.oo saj naju je motilo grozno smrčanje Jacka in Nicka. Mislila sem da bom zgubila potrplenje. Saj sem tudi ga... Jacku sem na glavo zlila mrzlo vodo. Tako je bil rdeč v faco da sem mislila da se bom posrala hahaha... Danes je sobota. Skočila sem na Anno da se je zbudila.
jaz: ANNAAAAA!!!
anna: kje gori?
jaz: trenutno nwm ampak greva v shoping
anna: a resss?
jaz: jap... moja teta je zelo bogata zato bom rekla da naj kar na njen račun dajo vse
Oblekla sem si kavbojke in majčko z napisom: fuck off
Najprej sva šli v Two Way... Tam sem kupila čevlje z polno peto.
čevlji:

potem sva šli še v h&m kjer sem kupila oblekico.
oblekica:

na koncu sva šli še v desigual kjer sem kupila plašč:

šli sva samo v tri trgovine pa sva bili cel dan na pohodu... domov sva prišli okoli 22.00
( jz sm se odločla d bom napisala tko kokr je ¤blue-eyedgirl¤: npr. ANNIN POV in bom pol naprej pisala ko si je Anna misla)
--------------------------------------------JACKOV POV----------------------------------------------------
*ura je bila že 22.00 Emme pa še nikjer. Malo me je že začelo skrbeti kje je... ČAKI... KAAAAJ?!? kako me lahka skrbi ket je ta prasica... ahhhh ne bom se obremenjeval s tabo. Sam plis prid hitr.* kmalu za tem sem videl da so se vrata odprla. Videl sem Emmo in Anno kako sta prinesli tri vrečke s seboj. Delal sem se da spim.
---------------------------------------------EMMIN POV-----------------------------------------------------
*stopila sem v sobo vsa izmučena od nosenja vrečk. Na skrivaj sem poškilila k Jacku ta pa je spal. Tako sem bila utrujena da sem se kar vrgla na posteljo. Tako kot Anna*
NEXT?
mnenje prosim
25. februar 2015
next+dobre obleke in zgodba fuul cool
25. februar 2015
ooo hvalaaa
25. februar 2015
Next
25. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg