Forum
Živjo sem Sara in stara sem 16 let napisala bom zgodbo ki ni resnična in imam majhno presenečenje
27. avgust 2013
"Sara Sara!!!!!"se mi je na uho drla sestrica Lara(stara je 10 let)."Lara pusti me ura je šele osem zjutraj.Čakaj osem zamudila bom!!!!!!!!!!!"
27. avgust 2013
Hitro sem se napotila v šolo.V šoli me ne marajo zato sem vedno izogibam vseh učencev zato da me nebi zbadali
27. avgust 2013
u147096
u147096
nadaljuj
27. avgust 2013
ok bom kmalu
27. avgust 2013
trenutno ne morem ker mam delo
27. avgust 2013
Mimo grede povem imam svetlo rjave lase,kostanjeve oči in svetlo rožnate ustnice.
Šla sem do svoje omarice ko sem zaslišala glas ki je govoril "Sara živjo kako si kaj danes!" Bila je moja najboljša prijateljica Maja(blond lasje modre oči) Zvlekla me je v učilnico.Kot po navadi nisem bila zbrana pri pouku saj sem gledala fanta ki ga ljubim.Tako lepo ime ima.Ime mu je Harry Styles.On in njegovi prijatelji Zayn Niall Liam in Louis vedno vzamejo s sabo kitaro saj vadijo tudi v šoli.Ponavadi se med odmorom na igišču skrijemza drevo in jih poslušam kako pojejo.No ko sem tako opazovala Harryja kako poje je kar naenkrat izginil.Slišala sem šumenje.Obrnila sem se in za mano je je bil Harry.Ležal je v grmovju in opazila sem da sva oba polita z fanto.Najbrš sem ga spotaknila."Oh,oprosti" sva se oba začela opravičevati.Rekla sem da ni on kriv in potem me je nežno pobožal po licu in me poljubil naravnost na ustnice.A ravno ko sva se poljubljala so vse uničili fantje(Zayn Liam Niall Louis)."O golobčka"je rekel Zayn.Postala sem rdeča kot kuhan rak.Na mojo srečo so odšli ker so videli oglas za rock zvezdo."Zakaj si me poljubil"sem tiho rekla in sklonila glavo.Harry mi je dvignil glavo in me še enkrat poljubil."Ker te ljubim Sara"mi je rekel "Jaz tudi tebe"sem mu odgovorila.
naj nadljujem?
vam je začetek všeč?
28. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg