Forum
Resnična zgodba a druga imena. Še kr žalostna.

Vam je dobra?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. avgust 2016
Biu je navaden dan ustala sm se umila in preoblekla pojedla in bla za fonom.pol je ustala še sestra in ker je bil čas za kosijo smo si nrdile pico.po kosilu sm vidla nenavadno objavo o počitnicah na katere naj bi šli z zvezo. Obajavil jo je prijatu David in sicer je napisal gdo vse gre. Bila sem vesela ker nas gre malo in isti kot prejšna leta zato sem se veselila odhoda.
Čez en teden....
Ustala sem bolj zgodaj kot ponavadi ker smo dns šli na morje z zvezo. Celo pot do doma smo se zabavali. Kosmo prišli smo se razparkirali ter odšli na plažo se kopat.Cel teden je potekal po planu in ustvarili smo nekaj nepozabnih spominov vendar se je vse prehitro končalo in bili smo že doma ko sem nekaj ugotovila nekaj čudnega sem opčutila ...prevzela me je žalost in bolj kot sem razmišljala in ugotavljala zakaj sem žalostna sem nekaj ugotovila ta fant je bil neprestano na mojih mislih David samo on je bil na mojih mislih in kar ni odšel. Tako sem razmišljala in ugotovila zakaj žalost ..... bila sem zaljubljena v fanta s katerim sva le prijatelja in nič več kar tudi nikoli ne bova bila ali pač....
22. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg