Forum
To je moja prva zgodbica. Pišem jo z mojo best frendico Laro upama da vam bo všeč:3

Pod komentar sproti pišite ka vam je všeč in kaj ne
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uvod
Sem Natalija. Stara sem 13 let in mam sestro Valentino in brata Lukana. Valentina je moja dvojčica tk da je tut stara 13. Luka pa je star 15. Trenutno z Valentino nimama fanta;p Drugač pa stanujemo v hiši v Celju;3

js;3
https://static.igre123.com/images/forum/posts/e/818c0690e10d11a2a4d448380919186e.jpgee

valentina:3
https://www.luv-emo.com/emo-hair-cuts/cute-emo-girl-hair-cuts.jpg

luka;3
https://i2.squidoocdn.com/resize/squidoo_images/590/draft_lens3844172module25297282photo_12388176681238638717-erik-of-myspace-cute-boy-with-blue-eyes.jpg

No use se je zečelo ko so se začele počitnice. Na morje smo šli na Mali Lošinj kot vsako leto. Ko smo se vozili sma se z Valentino ves čas pogovarjali. Komaj sva čakali da se pripeljemo. Imamo avtodom tako, da se med vožnjo lahk prestavljaš pa use...Vedeli sva, da bo v kampu ceu kop hot fantov. Ko smo se končno pripeljali do trajekta sva se obe takoj zagledali v istega fanta. Ni zgledal dost starejši od naju zato sva stopili do njega...

A nextama?
Neki naju slike zajbavajo;p sam boma nekak že pogruntale;p
22. julij 2012
3 nexti pa nadaljujema
22. julij 2012
next
22. julij 2012
js tut stanujem v celju
22. julij 2012
še dva nexta pa nadaljujema;3
22. julij 2012
nex next
23. julij 2012
next!
23. julij 2012
next
23. julij 2012
nextaj ze enkrat haha
23. julij 2012
tebe se ne vid
23. julij 2012
nnext!
23. julij 2012
fack moja sestra piše pa še zaslovla je
23. julij 2012
No zj pa nextama;3 hvala za use nexte
------------------------------------------------------------------

No to sm js upam da se bo zdej slikca vidla;3
https://4.bp.blogspot.com/_30PRmkOl4ro/SjVcGmd6JAI/AAAAAAAARp0/0Cp5FnE-OFg/s400/emo-blonde.jpg

...ko sma stopili do njega sem ugotovila da je od blizu še lepši kot od daleč. Njegovi temni lasje so plapolali v vetru in njegove najbol popoune rjave oči so se svetle na soncu. Ni zgledal ravno resničen. Bil je prelep;p Oo najina pogleda sta se kmalu srečala. Hotela sem ga pozdraviti ampak sem iz sebe spustila samo hlipanje. Še naprej sem ga gledala. Ko sem svoje oči odlepla iz njega sem pogledala Valentino. Gledala ga je z odprtimi usti in malo je mankalo da bi se ji začele cedit sline. S komocem sem jo butnila v rebre, da je zaječala. Nekako mi jo je uspelo zbuditi iz sanj. No sem ji rekla...ali ga misliš pozdravit? Gledala me je. Kot da bi padla z lune. Vedela sem da bom morala spregovoriti jaz. No sem rekla...zdravo. Odzdravil je. Najin pogovor je zgledal nekako takole:
J (js) o (on;3)
J; no...zdravo:$$
O: hmm...zdravo.
J: jas sem Natalija....to je moja sestra Valentina. Ti pa si? (valentina ga je spet gledala z odprtimi usti...)
O: oo...jas sem Jaka.
J: ahaa... A greš na Mali Lošinj?
O: ja...pa vi2?
J: tudi...no se vidimo...dijoo
O: čaw

To je biu moj najbol dolgočasen pogovor dozdaj. Ko sem se hotela obrniti in oditi sem na svoji roki začutila prste. Obrnila sem se in zagledala njega. Privil me je k sebi in me strasno poljubil. To je bil moj prvi poljub.Kar naenkrat sem zaslišala glasove. Nekdo me je klical. Natalija...Natalijaaa....glas je bil vedno glasnejši in kmalu je postal tako glasen... Natalija ustanii!! Mudi se naam! ooo neeeeee ne nooo... Odprla sem oči. In res znajdla sem se v svoji postelji. Pa nee nooo... Zakaj se mi morajo najboljše stvari vedno sanjat? Pa nee no!!

Jaka;3 https://images1.fanpop.com/images/photos/2100000/Jacob-Pre-Phasing-twilight-series-2196841-363-600.jpg

Nextamaa?
23. julij 2012
next
23. julij 2012
next
23. julij 2012
še 1 next;p
23. julij 2012
next
23. julij 2012
next
23. julij 2012

23. julij 2012
ooo hvala za nextee;3 ju3 nextam;p
23. julij 2012
oki!!
23. julij 2012
next
23. julij 2012
next!!!!
ej to si pa zlo dobr napisala
23. julij 2012
drugač tut jst pišem prvič zgodbico z petkico, pa je full zakon pisat zgodbice pa tut brat je fajn
23. julij 2012
ja sam če si opazla se nevidjo slike
23. julij 2012
mislm rečt če klikneš na link se ti fotka neprikaže
23. julij 2012
next
23. julij 2012
Ooo...hvala za use nexte;3 nextama;p ja a se slikce se ne vidijo? Ko js jih normalno vidim?
---------------------------------------------------------------------------------

No ko sem sem se zavedala da so bile use le sanje sem se vrnila nazaj v resničnost. Oblekla sem si zelene kratke hlače z rjavim pasom in rjavo majico na naramnice saj sem vedela da bo vroče. Potem sem si morala spakirati stvari za zraven. Vzela sem stol ga postavila zraven omare vzela kovček in vanj začela zlagati obleke, kratke hlače, majice, minike, čevlje....vzela sem tudi nekaj nakita in ličil. Ko sem končala sem kovček hotela zapreti in seveda mi ni uspelo saj je bil prepoln. Šla sem do Lukana da bi mi ga pomagal zapreti. Ko pa sem stopila v njegovo sobo sem ga zagledala kako leži na postelji z izklopljeno lučjo. Zadrla sem se "Luka ustani prosim pomagaj mi pa še mudi se nam" prižgala sem luč in stopila do njega. Ko sem ga pogledala sem videla da je imel oči polne solz in gledal je nekam v prazno. Vedela sem da to ne bo kaj dobrega. Vsedla sem se na rob postelje in ga vprašala kaj je narobe.

Najin pogovor: J (js) L (luka)
J: kaj je narobe?
L: Neža me je klicala...(neža je njegova punca)
J: no potem pa more bit res kaj narobe da te kliče sredi noči;o
L: ja saj je...NOSEČA JE!!!
J: WHAT!?! Ona je kaaj!?!? (sem se zadrla)
L: ja noseča!! (se je zadrl nazaj)
J: torej hočeš reči da si hmhm pri 15 letih?? Pa sem mislila da mam vsaj brata normalnega;( sem rekla bol predrzno...
L: neeee....sej tu je problem....
J: okei sem vedla da si normalen! (malo sem se pomerila) torej če nisi hmhm kako je potem lahko noseča? (šele takrat sem se zamislila)
L: ja hitra si...
J: torej hočeš reči da te je PREVARALA?!?! (sem se zadrlaa) (samo gledal me je in njegov pogled je postal še bol žalosten) prokleta prasica grda...pusti jo takoj zdaj!! No zdaj se pa pomeri in mi prosim pomagaj zapret kovček, spet se je skrčil...(sem se pošalila) tako ali tako pa si je sama kriva...sploh pa bo imela probleme sej je ona noseča in to pri 15. No pridi žee...

Uspelo mi ga je pomeriti. Pomagal mi je zapreti kovček in lahko smo se odpravili...
Nextama?
24. julij 2012
next
24. julij 2012
no, men se slikce ne prkažejo ko kliknem na link
next
24. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg