Forum
Hoj!

Odlocila sem se, da bom pisala zgodbo o eni punci, ki se z druzino preseli v London.

Boste brale?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. junij 2012
Nikoli si nisem mislila, da se bo zgodilo ravno to. Nikoli. Prej bi si predstavljala, da se bom porocila s kaksnim fantom iz One Direction. Resno. Nikoli!!! Mimogrede, ime mi je Demetra. Stara sem 15 in sploh se mi ne zdi, da je to moje zivljenje. Na sreco imam res dobre prijateljice, ki mi stojijo ob strani, ceprav za tole noro novico sploh se ne vejo. Ines, Karin in Brina so res the best. Sploh si ne predstavljam, da enega dne ne bi prezivele skupaj. Pa bomo morale. In to veliko dni. In to samo zaradi butaste sluzbe mojih starsev! Veste kaj se bo zgodilo? Preselili se bomo v London!!! Mogoce se vam to zdi the best, ampak meni se niti slucajno ne zdi. Tukaj, v Ljubljani bom pustila vse prijatelje in vse spomine in dogodivscine, ki sem jih pridobila z njimi. Res si sebe ne predstavljam v Londonu. So moji starsi cisto nori?! Res se gre le za dve leti, ampak ali niso pomislili na moja dva bratca in sestrico? Alice je stara 3 leta, Maks pa 6! Kako se bosta znasla onadva???!!! Upam, da je to le moja nocna mora.

Jaz

Ines

Brina

http://favim.com/orig/201104/15/Favim.com-19145.jpg
Karin

Alice

Maks
18. junij 2012
Pocutim se ze malo bolje... Seeveda je to o selitvi grozno, a pripraviti sem se morala za solski ples, sploh pa mi sola ne da miru. Prav zanima me kako bo V londonu. Ce mi tam ne bi bilo treba hoditi v solo, bi takoj sla! Tako pa bom mogla v solo polno anglezev, jaz pa bom tam navadna zguba. Res znam kar dobro anglesko, a niti priblizno polovice kolikor znajo oni ne!

Ples... Bilo je sanjsko. Uro pred plesom je k meni prisla Brina in mi pomagala izbrati obleko in narediti frizuro. Potem se je zrihtala tudi ona, Ines in Karin pa sta naju ze cakali na plesu. Vse smo bile kot iz pravljice!
18. junij 2012
u87681
u87681
Next ; sej je ok
18. junij 2012
u63958
u63958
neext
18. junij 2012
next
18. junij 2012
neext
18. junij 2012
Hvala!

Sle smo plesat in bilo je res super! Smejale smo se tako mocno, da smo mislile, da so nas vsi gledali kot da smo prisle iz norisnice. Ko se je blizala polnoc, smo se ze napol v spanju odpravile domov. Ko sem se privlekla v svojo sobo, se sploh nisem preoblekla in zato mi je bilo naslednjega dne zelo zal.. Moja obleka je bila... Kako naj recem... Zelo zmeckana...

Moja obleka

Moja frizura

Brinina obleka

Brinina frizura

obleka od Karin

frizura od Karin

obleka od Ines

frizura od Ines
Next?
19. junij 2012
u63958
u63958
neext
19. junij 2012
se kaksen next?
19. junij 2012
next
19. junij 2012
nextala bom kmalu hvala, da berete! lahko recete se komu?
19. junij 2012
u87681
u87681
nextQQ
19. junij 2012
Ko sem se prebudila v soncno jutro, sem bila z mislimi se vedno na plesu. Ampak, treba je bilo iti v solo! Najprej sem morala prvi dve uri preziveti z uciteljem naravoslovja, ki je naravnost trcen, nato pa smo imeli MAT, SLO in GEO. Z Ines, Brino in Karin smo si na listke pisale sporocicla, nato pa si jih podajale tako, da smo jih zatlacile za kuli, ki smo si ga ves cas "izposojale" Vsaka cast tistemu, ki je izumil kulije!!! Med slovenscino smo sosolcu Jonu, ki je popoln piiflar na stol dali prdopovster. Veste kaj je to? Ko se je usedel, smo se tako rezali, da do konca ure nismo delali nic!!! Slaba plat tega pa je bila, da nam je profesorica nalozila kup naloge! Kdo si je izmislil solo? Sovrazim ga! Ko je bilo konec pouka, smo sle na kosilo, tam pa sem zagledala...

next?
19. junij 2012
u63958
u63958
neeext
19. junij 2012
u87681
u87681
nextttttttt
19. junij 2012
neeext
19. junij 2012
neeeext
19. junij 2012
Okej nextam.

Moje starse. Opub! Groza! Sramota! Zelela sem si, da me sploh ne bi bilo tam, oz. da bi bila nevidna. Sprasevala sem se, zakaj so prisli, potem pa se mi je posvetilo. Zaradi tistega na L. Zaradi Londona. Na selitev sem zaradi plesa in soli cisto pozabila! Kdo bi si mislil, da sem nora, ker kar pozabim na to, da grem za dve leti v Anglijo, a pac sem pozabila!

Nevem kaj sta moja starsa delala v jedilnici, saj moje razrednicarke ni bilo tam. Potem sta me opazila. Takrat bi se najraje pogreznila v tla. Ines, Brini in Karin se nisem povedala, da se bomo preselili, zato me je bilo posteno strah. Kaj naj naredim? ceprav se nisem pojedla kosila, sem odnesla pladenj in stekla mimo starsev in prijateljic domov. Zaradi tega, sem celo uro poslusala mamino pridigo o mojih maniran. Kaj me brigajo manire? Dobila pa sem tudi toliko sporocil prijateljic, da sem mislila da bo moj telefon razneslo, ko je kar naprej piskal... Najvztrajnejsa je bila Brina. Sporocila mi je pustila na Twitterju, Facebooku, e-mailu in telefonu! Imela sem izredno slabo vest, zato sem ji odgovorila. Ocitno je bila na racunalniku, saj mi je v eni minuti odgovorila. Tako se je zacel najin pogovor. Imela je tisoc in eno vprasanje. Tako je vrtala vame, da sem ji morala povedati. Nevem kako je reagirala, saj mi po tem ni poslala nobenega sporocila vec. Hja, treba bo povedati tudi Ines in Karin. Ampak kako?

20. junij 2012
u87681
u87681
nextttt
20. junij 2012
next
20. junij 2012
u63958
u63958
neeext
20. junij 2012
bom probala cim prej next. lahko se komu recete da bi bral?
20. junij 2012
neeext
20. junij 2012
Kako je reagirala sem izvedela naslednji dan v soli. Punce so me pricakale pre solskim vhodom, kjer sta Ines in Karin objemali Brino. "To bo se zabavno!" sem si mislila. Ko so me opazile so vse stekle k meni me zacele objemati in me sprasevati. Brini sem bila zelo hvalezna, saj mi je s tem, da jima je povedala ona, prihranila kar nekaj sitnosti. Ker se se nikoli nismo vedle tako cudno, so se vsi po vrsti zbirali okoli nas in nam prisluskovali. Ko smo se obrnile proti njim, so zbezali. Najbrz smo bile zaradi jokanja videti kot zombiji... Pouk je minil v zalosti in skrbeh. Vsaj za nas stiri. Po kosilu smo se zmenile, da moramo preed mojo selitvijo cim vec casa preziveti skupaj. Preden smo se odpravile v shopping (mami in ocija sploh nisem vprasala, zato me je precej skrbelo) smo odsle k meni domov. Tam smo odlozile torbe, jaz sem vzela denarnico (punce so jo ze imele, ampak ali jo ves cas nosijo s sabo), potem pa se morala priseci, da bomo se vedno BFF, da jih bom prisla na obiskat, da bodo one prisle obiskat mene, da ne smem imeti fanta brez njihove vednosti (Zakaj ne?!), da se bomo vsak dan pogovarjale po telefonu in da si tam ne bom nasla druge najboljse prijateljice. Uf, prav odleglo mi je ko smo koncale! Shopping, prihajamo!

21. junij 2012
u63958
u63958
neext
21. junij 2012
se kaksen next da nextam!
21. junij 2012
next
21. junij 2012
bo se kaj...
21. junij 2012
ja bo next