Forum
Lep pozdrav vsem !!

Po enem letu ljubezni do Nejca ( ubistvu mu ni tak ime, ime sem spremenila ) se nama je zgodilo veliko lepega. Le da s Nejcem nisva par, sva pa najboljša prijatelja. Jaz ga ljubim, a mu tega ne morem povedati, da ne bi uničila najinega prijateljstva.

Zanima me edino, če vas te zgodbe zanimajo zato mi pod komentarje napišite ali naj nadaljujem.
24. februar 2011
No pač jaz bom začetek napisala pol pa bom vidla če bom nadaljevala.

Pri šestih letih sem se preselila v Majšprk. Osnovno šolo sem obiskovala v svojem starem kraju (gorišnici) zato ljudi iz Majšprka do svojega 14. leta nisem kaj poznala. S sošolci in prijatelji smo večkrat zahajali v vaško gostilno v Majšprku. Tam sem večrat videla tega fanta Nejca, poznala sem ga le na videz in nisem vedela kje je doma. O njem so govorili veliko stvari, zato sem mislila da je idiot in Nejc me ni privlačil . Nekega dne pa smo v Majšprku imeli nekakšne igre. Zbrali smo se ljudje iz Majšprka in takrat sem bolje spoznala Nejca. Nejc je 2 leti starejši od mene. Tako kot jaz nisem poznala njega, on ni poznal mene. Jaz sem te igre le opazovala, Nejc pa je v njih sodeloval . dosegli so prvo mesto. Ker je bil tako srečen mi je prinesel pijačo ...
24. februar 2011
neeext
24. februar 2011
btw : zgodba je resnična !!

ker se mi fant ni zdel slab, sem vzela pijačo in skupaj sva še se pogovarjala do polnoči. bila sva tako pijana. ko se je vse začelo zaključevati mi je Nejc rekel : lepo mi je bilo s tabo danes, upam da še se kaj vidiva. poljubil me je na lice in poslovila sva se. Ker sem bila na teh igrah s svojim 4 leta starejšim bratom Nikom in njegovim sošolcem Matevžem sta dala idejo da gremo še nekam na pijačo. sedli smo v Nikov avto in se odpeljali. Noč je bila dolga, jaz pa že tako pijana . Sploh nevem kako sem prišla domov, nazadnje kar se spomnim je bilo da smo bili v neki gostilni, kjer sta mi nik in matevž naročila vodko.

Ko sem se zbudila je bila ura 13.h pa neke . najprej sem se spravila k kosilu, nato pa se vpisala na facebook da bi svoji najbolši prijateljici povedala kaj se je zgodilo. Ni minilo 5 minut kar sem bila na facebooku, ko me je na klepetu kliknil Nejc ...

Next ?
24. februar 2011
Next ;D
24. februar 2011
N = Nejc , J = jas

N: hej
J : hey
N : včerej sem imel lepo
J : tudi jaz
N : kaj če bi to ponovila
J : komot, samo reči kdaj
N : imaš jutri čas ?
J : Ja . ob klkih ?
N : okoli 2h ?
J : seveda, kje pa ?
N : pridi na igrišče .
J : okej

Tako je pogovor trajal še nekaj časa, nato pa se je moral posloviti , ker je šel na kosilo.

Naslednji dan sem se okoli 10 do 2 odpravila proti igrišču, da ne bi zamudila. Ko sem prišla tja me je že čakal. Najprej sva se en čas pogovarjala, nato pa ...

Next ?
24. februar 2011
next
24. februar 2011
nato pa sva se ulegla na igrišče in gledala nebo. Prišli so neki mulci iz našega kraja ki so želeli igrati košarko a midva se nisva umaknila. tam sva ležala kakšni 2 uri . ko se je že počasi temnilo me je pospremil domov. Spet me je poljubil na lica.

Nekega dne pa sva se srečala v šoli ker sva imela isti čas malco. povabil me je na pijačo. imela sva se prav fajn. Večkrat sva kolesarila skupaj, igrala nogomet ali košarko, tekala, skupaj sva se vozila s avtobusom v šolo, postala sva nerazdružljiva prijatelja. a kaj ko jaz nočem da bi bila samo prijatelja , jaz hočem da postaneva kaj več kot to. Danes ob 16.00 se dobiva na igrišču in priznala mu bom kaj čutim do njega. Ko pridem domov pa bom to nadaljevala . Zaželite mi srečo !!! ;D
24. februar 2011
Srečno!
24. februar 2011
Jaz se odpravljam !!!!!!!!!! ;D
24. februar 2011
Ja no jaz bi vam rada povedla kaj se mi je zgodlo . srečala sem se z njim ..povedala sem mu kaj čutim, bil je čist zmeden, zazvonil mi je telefon , mama mi je povedla da je bratranec od doma pobegno, v solzah (zaradi bratranca in davida (tak mu je blo zares ime) sem stekla domov ) zaj se pa bojim srečanja z davidom .. pa že pol ure se jočem ko fukjena :|
24. februar 2011
mogoče je zmeden zarad tega ker je tut on na nek način vate.
upam da bo tvoj bratranc hmal doma.
24. februar 2011
Pomoje pa neje nič čuti do mene . ampak bomo danes vidli kr gremo vun in on bo tudi tam.
bratranec pa je že srečno doma kr ga je policija najšla , kr je že večkrat pobegnu od doma. pa 5 let je star tak da nebi mogu bit nekje dolgo zunaj , bil pa je 6 km od doma.
25. februar 2011
sam da je vse okej s tvojim bratrancem.
upam da bosta z davidom skup, pa če prou vaju ne poznam.
25. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg