Forum
Ojlaaaaaaaaa sem Rebeka, stara sem 26 let in kmalu bom praznovala 27.Moja najboljša je Tiffeny je malo tišja, a to ne pomeni da z njo ne sme bit noben BFF!ZLO JO MAM RADA. po vzevku jo kličemo Tiff.
Tiff

20. maj 2014
jaz

20. maj 2014
Imam fanta Davida in brata Vida.
david

20. maj 2014
vid

20. maj 2014
Usi so rekli da dobimo v društvo učenje 6/7 novo in da ji bo bilo ime Ruby. Zagotovo bo moja prijateljica. Na sredini ure pa potrka negdo na vrata. Sigurno je tečna ravnateljica.
20. maj 2014
A bila je Ruby
to je ona

20. maj 2014
Imam tudi varnostnike ki so zeloo nabildani eden iz med njih je izbranec ki je vsaj meni naj lepši, za vsak slučaj če David umre haha
TO JE ON

20. maj 2014
nadaljujem jutri in bo veliik next

20. maj 2014
u172549
u172549
next plissssss
26. maj 2014
v razred je ustopila Ruby.jaz sem bila prosta zato se je vsedla k meni.v zvezek je risala samo kroge. nevem kaj mi je bilo a iz rok sem ji izpuljila svinčnik.Grdo me je pogledala in rekla
r-ruby j-jst
r-demon sem
j-dej ne...
r-I KIL YOU
j-ne me
r-I KIL YOU, I KIL YOU, XOXOXOXO
j-kaj pa je s teboj narobe?se ti mešaaaa
r-XOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXO I KIL YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
in že spet je bila normalna.za nalogo smo dobili 123 računov na koren in 160 računov abc.
ko sem prišla se je mama jokala.
m-mama j-jst
m-ne nočeš izvedeti dragica
j-kaj da je eden od varnostnikov odpustil službo????
m-ni to zaradi tega ne bi jokala!
j- danes sem nekj slutila
m-in prav si imela...
j- je babica umrla?
m-ne nekdo pa je...
j-kdoooooo
m-negdo ki ti je pomenil, pomenil...

kdo ji je pomenil veliko?
a tiff
b vid
c david
d varnostnik v katerega je
2 nexta
06. junij 2014
u172549
u172549
next nujno!!!!!!!!!!!!!!!
07. junij 2014
okej sam mal počaki čez 5. minutk boš že brala
07. junij 2014
u172549
u172549
okej hvala res najboljša zgodba
07. junij 2014
u172549
u172549
lahko mal oglašujem tvojo zgodbo tam ko je za oglaševanje
07. junij 2014
J-mama povej, če ne boš povedala bom čist znorela hitro povej!!!
M-umrl je... je...
J-mama prosim zaupaj mi itak takoj bom zvedela čist use!
M-pravzaprav ni umrl samo ne najdejo Davida!
J-Neeeeeeeeeeeee.
Padla sem v nezavest prebudila sem se v bolnišnici. Sanjala sem da so ga ugrabitelji mojega Davida ubilii...Zaakričala sem saj sem videla duhove,prikazni in mojega davida.Ko je dr. Grad ustopil je umedlel.Zdaj sem se zavedala da je to res, david je duh ki me je obiskal... začela sem jokati solze so mi začele liti kot iz nekaj velikega spet sem umedlela.Ko sem se zbudila sem pogledaala če je zdravnik še tam in ni ga bilo.Spet je prišel čisto nasmejan in rekel je da sem zelo dolgo spala od 10.00 do 2.00 štiri ure.Potem sem izvedela da sem sanjala v sanjah.Nemogoče sem mislila ko je prišel...
07. junij 2014
ja usee lahko delaš
07. junij 2014
u172549
u172549
next
07. junij 2014
ti nadaljujem po zs zasebcu
07. junij 2014
u172549
u172549
ja
07. junij 2014
ok
07. junij 2014
NEXT
25. junij 2014
sori zbrisal se mi je
David cel pijan!''ojlaaaa punči moja biuša si,'' je rekel.''pojdi ven iz sobe drugače pokličem policijo'' sem mu zagrozila, on pa je vrgel najpreje steklenico na tla da se je razbila.''hojla rebeka reb, prinesla sem ti zvezke in učbenike.use snovi'' skozi vrata je prišla Tiff.''hej, tiffe'' sem jo pozdravila potem sva se pa še objeli u doug objem.''rada te mam'' je rekla jaz pa sem ji rekla nazaj,''enak''.''jujo kmau bom mogla iti no da ti ne pozabim dati tole.'' iz torbe je potegnila vrtnico.''hvala tiff'' sem rekla.''no čaw moram iti reb.''
ko je odšla je čez 15 min skozi vrata
26. junij 2014
next kdo?☺
MNENJE?☻
VM JE UŠEČ?•
KAJ BI DODAL(lahk je to tud mnenje ◘) ♥♥♥♥
26. junij 2014
next dobro pišeš fenomenalna zgodba
26. junij 2014
next naj zgodba
29. junij 2014
ko je skozi vrata prišla... ''Ruby, kaj pa ti tukaj in kako to vse veš'' sem jo vprašala.Prinesla mi je prstan,zapestnico in jakno.''to je zate, in tole pripada tudi tebi,'' mi je rekla in iz hrbta pokazala belo vrtnico.''Tale je za zdravje'' je še dodala in me objela.
''hvala Ruby'' sem rekla in še dodala''veš z družino se preselimo v tvojo ulico'' sem rekla in ona me je objela.''Raada te imam, in veš jaz... jaz, mene je...
***************************************************************************************************
OPROSTITE ZA KRATK NEXT
NEXT KDO?
slikce še pridejo
29. junij 2014
next
29. junij 2014
https://www.igre123.com/forum/tema/valovi-ljubezni/72632/1
S prijateljico sva začeli pisati zgodbo in bi bili zelo veseli,če bi si vzeli minuto časa in jo prebrali ter nextali!

AJA pa nextaj zgodbico kr mi je všeč<3
29. junij 2014
bom hazel
29. junij 2014
jaz, mene je...'' je rekla Ruby''kaj?'' sem rekla prestrašeno.''Mene je obsedel, demon'' je rekla.''kaaaaaaaaaaaaaaj?'' sem rekla skoraj zadrla.''ja, demon sem zaradi tega si me slišala govoriti XOXO in I KIL YOU, ker me je on obsedel''je rekla

se opravičujm za kratk next
29. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg