Forum
Neke noči sem stopal po hiši,vsi smo odšli spat,razen jaz sem moral it še na stran,in pridem ,opravim potrebo in pol kar naenkrat slišim da mi čist pri faci nekaj cvili.Pogledam stran kobilca,aaaa,kar poskočil sem.tako sem se prestrašil ,misliv sem si kakšen mungo , lastne sence se bojiš.Grem v sobo,se uležen slišim nekaj kot da bi po tipkovnici tipkalo pogledam nič.zaspim nazaj,in imel sem občutek kot da bi me nekaj po glavi šlatal a čez čas pa po stegnu,ojej sem si misliv spakiral sem pred televizjo in vidim da se je kar sama sklučla aaa ,še na stranišču se sliši kot da nekdo opravlja potrebo...
NADALJUJEM
11. julij 2010
pride dan stečem ven ,vidim v gozdu kri po steblu pa se prikaže človek z nožem v roki in se spravi name
nadaljujem
11. julij 2010
noja še mal domišljije rabim mi pvejste kk nej nadaljujem,npiste ndeljevanje
11. julij 2010
u17459
u17459
mal vec domislije ampak je pa dobr
11. julij 2010
dejte pisat nadeljevanje
11. julij 2010
ne nadaljuj
brezveze,sori
11. julij 2010
u17459
u17459
nadeljevanje pliiiiis
are you happy now
11. julij 2010
u23904
u23904
nadeljuj
11. julij 2010
grem v šolo,pa pride v razred učitlca z možganmi vn,reče kdo bi šol vn,vsi,zakrčimo,tečte in pol pa še ona z nami,aa,sm se vrgu na poslo ku sm prš domov,mama je bla še v službi ,tata tud,nekdo potrka najdem list v lobajn ,je bla še krvava,in piše.
EJ JST SM UČITLCA ČE N PRIDŠ K TVOJI HIŠKI NA DREVESU BOŠ NAŠU LOBAJNO OD TVOJE MAČKE,hah tu me nbo prestrašlo,sm si mislo,čez pet minut spet,lobajna od nvem kmejle al psa,in pol grem tečem tečem,in res vidim obleko od učitlce in pol se kar naenkrat neki razgrne in vidm dečka polejti v škornjah in v šalu stopa naredi tri metre in pol kar naenkrat ga i več ,stečem tja in padem lukno,velika ,globoka,črna lukna,hitr sm splezov vn in pol pride tipo s psm mimo in reče uživš ne in pol vidim tabolo in piše ti ej pri drevesu jutr ob 6,00,pri pašniku v pašniku na konju.ojej kej pa zdej gre sm si mislu ,in bil je terminator,po celem gozdu me je lovil in mi skori odtrgu s puško roko in me ustru in kaj vidm...
nadaljujm
12. julij 2010
NE
12. julij 2010
BV!!!!NE NADALJUJ!!!
13. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg