Forum
Razmišljam da bi napisala zgodbo in ker je to prva sorry če nebo perfect. Vesela bom predlogov in tudi kakšna dobri kritika ne škodi sam ne žalt pa take fore.
Okeej zgodba bo izmišlena (v večini, zna se pa tt kak real dogodek not pojavt)

Moje ime je Anax Chvez in hodim v 6. razred. Imam dve sestri in enega brata. Sestra Lia je stara 3 leta, sestra Emma 18, brat David pa 16. Moji bff sta Kara in Snoopy. Kara se piše Horvat, Snoopy pa je vzdevk za Ario Novak. To sm jst:

Oče prihaja iz Španije, čeprau se to pr men ne opaz glih najbol. Moj fant je Jan in je najbloj lep in popularen fant na šoli (jst sm pa najbolj lepa in popularna punca tkoda sva glih za skp). Moji mami je ime Anja in je ful lepa pa mlada.
Bil je pondelk zjutri in mami me je zbudila potem pa odšla v kuhinjo prpravt zajtrk (pozabla sm oment da the best kuha). Zelo smo premožni in imam polno ogromno omaro zato vsi prčakujejo, da imam veliko dela z izbiro pa ni tako. Najraje nosi msive črtaste hlače in belo majico z barvastimi rokavi pa tut svojih zapestnic črnih zapestnic ne puščam doma.
To je Lia:

Emma:
https://image.24ur.com/media/images/520xX/Sep2009/60333299.jpg
David:
https://2.bp.blogspot.com/-95Vc42__Azk/TWLskSDwIJI/AAAAAAAABow/e7Caf6ruY_E/s320/6ygc3s0h5lqs.jpg
oče:
https://www.elpais.com/recorte/20080607elpepuint_16/XXLCO/Ies/Obama_profesor.jpg
(po poklicu je učitelj)
Kara:
https://th01.deviantart.net/fs7/300W/i/2005/247/3/0/Crying_Herself_to_Death_by_xTwistofFatex.jpg
Snoopy:
https://www.diva.si/forum/files/taylorswift_914.jpg
mami:
https://content.avenija.com/upload/topshop_SI2/image/laptop_300_200.JPG

1 NEXT pa nadaljujem ...
03. maj 2012
NEXT (pa glih jst ti dam prvi next in ful lepo da si uni dala ime Anax...najrajš te mam in fejst tnx k u zgodbici hodim s Janom
03. maj 2012
ok next pride kasnej k morm it nalogo nardit...in ja važn da sm ti že učer rekla da se prjav ti se pa komi dans..pa nzk anxica moja
03. maj 2012
pa prid h men prespat dons...bomo skup nextale
03. maj 2012
Torej izbira moje obleke ni bila težka. Se je pa zapletlo pri obutvi saj nisem mogla izbrati čevljev, ki bi bili primerni. Po dolgem brskanju in še daljšem razmisleku sem vzela tele: http://data.whicdn.com/images/14856970/louboutincheetah1_large.jpg
Ličil nisem pogosto uporabljala in zato sem bila kmalu zrihtana. Bila se mpopolna kot vedno. Pojedla sem zajtrk, ko je zazvonilo. Odprla sm in bil je Jan. Skupaj sva odšla v šolo kjer so me spet občudovali vsi in to mi je bilo všeč. V razredu nam je učiteljica predstavila novega učenca, ki mu je blo ime Tim. Ko sm ga zagledala bi skor omedlela tok je biu popoun: http://wiwibloggs.com/wp-content/uploads/2011/03/eric-saade-melodifestivalen.jpg
Učiteljica ga je posedla k Nini, ki je moja najhujša sovražnica (ful mi je podobna sam oči ma drugačne pa stil): http://www.pollsb.com/photos/o/119410-selena_gomez_fashion_style.jpg
Tudi njej je bil ful všeč in tega nisem prenesla. Cel pouk sm bla jezna dokler me ni pozdravila Kara. Vse sem ji povedala in ravno sem ji hotela povedat da ga je posedla k tisti bedasti Nini, ko je zazvonilo in stekli smo k omarcam. Hotela sem odpreti svojo a sem obstala. Na njo se je naslanjal Tim in občudovala sm ga kot nwm kaj. Vprašal me je ali bi hodla z njim in takoj sm privolila ter mu povedala kje žvim. Ugotovla sva da sva soseda saj se je pred kratkim preselu iz Ljubljane (aja, jst pa žvim v kopru). Komaj sem čakala da bo konec pouka in ko je zazvonilo me je že čakal. Okoli njega je bilo polno deklet in to me je potrlo. Poklical me je k sebi takoj ko me je zagledal in me pred vsemi objel. Bilo je fantastično in skupi sva odšla domu. Izmenjala sva si številke in se pogovarjala o vsem razen o Janu. Še sama nisem vedela kak se počutim. Nekaj mi je pravilo, da to ni prav a me je vleklo k Timu in tudi postal je popularnejši od Jana torej sm tudi spadala k njemu. Ko sva prišla do doma me je povabu na zmenek v kavarno in na Jana še pomislila nisem. Odšla sm spat in naslednje jutro me zbudi nadležna budilka. Ugasnem jo in se zaspano ustanem. Poklical me je Jan in bil jasno se je videlo da mu to da me je videl v Timovi družbi ni ušeč. Zabrusila sem mu naj ne bo ljubosumen če sva frenda in da si sploh ne vzame dost cajta zame pa je samo zaklel in prekinil. Čez dan se ni nič izboljšalo, Tim pa me je hotel skos v svoji družbi in vse so me zavidljivo gledale. Žalosti glede Jana mi nista mogli odganti niti Kara in Snoopy. Nina mi je grozila nej pustim Tima a mi je blo vseen in občutno se je videlo kako se je zveza z Janom poslabšala medtem ko se je s Timom samo izboljševala. Dan je bil katastrofa in niti piflarjev se mi ni ljubila zafrkavati. Naslednji dan sem se zbudila 7:25 ob 8:05 pa se mi je začel pouk in spet sm zamujala. »xx (prebere se iks iks in je moj uzdevk) ustan že enkrat!!« »Sm že in nehi težit!« dretje z mami je bil zelo slab začetek dneva. Da me ne more nihče razvedriti so opazili tudi devetošolci in mi ponudili travo. Bila sem sicer proti drogam a tokrat se si premislila in se jim približala. Že so mi jo ponudili, ko je pridivjal Tim in me odvlekel stran. »zaka hudiča si to storil?!« »Tega ti pač ne bom pustil!« in odpravila sva se domov kjer me je še enkrat spomnil na zmenek. Nasmejala sm se in zagotovila da pridem (med potjo sem postala boljše volje). Doma so me čakale palačinke in po kosilo sem odšla naravnost spat. Zjutraj sm se spet spomnila kako tečna je bila mami včeraj in bila vesela, da danes ni težila. Oblekla sm se kot ponavadi in spet se je ustavilo pri čevljih. Tokrat nisem imela namena obuti tistih z gepardjim vzorcem. Izbrala sm tele: http://slike.planet-lepote.com/xinha/slike/moda/c_louboutin_rosazissimo.jpg
V šoli je potekalo vse kot po navadi, ko sm prišla domu je bla mami že doma in me je poljubila ter vprašala kako je blo u šol. Rekla sm da vredu, pojedla kosilo in pržgala comp. Na fejsu sm spet našla poun prošenj in komentarjev da o sporočilih in obvestilih sploh ne govorim. Pač sm popularna. Tega sm navajena a tokrat me je nekaj presenetilo. Tim mi je komentiral vse slike medtem ko je Jan najine zbrisal in napisal da je samski. Hh Jan me zdaj sploh ni več brigal. Važn da mam Tima. Malo mi je blo vseeno žal saj sva bla par eno leto in bla sva najpopularnejši par na šol in najrajš sva se mela. Končno je bil čas za zmenek s Timom in hitela sm se oblečt. Tim se je vame zaljubil v mojem običajnem stilu ki ga tudi tokrat nisem spremenila. Ogromno časa pa sm porabila za izbiro čevljev in nakoncu izbrala te: http://images.ceneje.si/products/thumbnails2/ImageHomePageZoomed/zenski-cevlji-sttropez-860872_1024x768.jpg
Brat me je pohvalil da sm zelo lepa in to me je pomirilo. Zaslišala sm zvonc in čez par minut sva bila s Timom že napoti v najbolj priljubljeno kavarno v mestu. Uživala sva ob sadni kupi ko sm v najini bližini zagledala Jana kako se kušuje z Nino. Saj ok pač nisva skup sam ni mu treba bit glih z Nino. Tisti trenutek sm oba zasovražila in se posvetila Timu ter ga kmalu poljubila in on me je seveda nazaj. Povedal mi je da je hotel tudi to ampak sm ga prehitela in kmalu sva se poljubljala vedno bolj strastno. Prišel je čas za odhod in odšla sem domov kjer sem sedla za računalnik in bla v nebesih. Zdaj sva bla res pravi par.
Jan: http://data.whicdn.com/images/7876247/Eric+Saade_thumb.png?1299965007
03. maj 2012
pa anxica ne že v naprej zgodbe govort čeprau jo veš (in ja neboš z Janom ampak boš s Timom )
03. maj 2012
ok bom bla tih pa pridem pol ob 10 ok? in NEXT!
03. maj 2012
ok zle dobite oz dobiš next. ob meni sedi Anax-meow in mi pomaga pisati next.
04. maj 2012
Ful sm si želela bit pisatlca in sm napisala že 2 knjigi in se uvrstila na mednarodno tekmovanje za mlade pisatelje. Če bom slavna pisatlca bom mogoč še bol ušeč Timu. Zaslišala sem nežen Timov glas "Anax, Anax..." Zbudila sem se in ugotovila da je že jutro...najbrš sm med razmišljanjem zaspala. "kaj je in zakaj si tukaj Tim?" opazila sem da sm v bolnici "in kaj jst počnem tukaj?!" "ponoči je bil potres in se je nate zvrnila omara. zdaj je vse uredu" bila sm slabotna a ob Timu sem dobivala nove moči. Toda nekaj se ni ujemalo. Bila sem bleda in imela sem drugačne oči. Tudi dve luknjici na vratu nista mankali in nikjer sledu o krvi. Ko se je nasmehnil sem pozorno pogledala Timove zobe in o moj bog. nobena omara se ni zvrnila name ampak me je spremenil v vampirko moj fant. »Gospod doktor je tudi tukaj« je Tim pomignil na fanta poleg njega. »Ime mu je Leo.« Opazila sem da je vampir saj sm zdaj odlično ločila ljudi od vampirjev. Leo ni bil noben zdravnik ampak se je samo pretvarjal saj če bi pravi zdravnik odkril resnico nebi bilo fino. »Anax a si v redu?« me je zaskrbljeno vprašal. Tim je bil zdaj z vampirskega pogleda videti še lepši. Stegnila sm roko proti njemu in to v stotinki. Začela sem občudovati svoje nove spretnosti. Nenadoma opazim koledar in nekaj ni vredu. Od noči ko sm zaspala je minilo približno devet mesecev jaz pa sem se komaj zdaj zbudila. Tima sm povlekla k sebi in prosila za pojasnilo ter ga dobila. Zelo me je ljubil in kot vampirja bova večno istih starosti on pa si je želel imeti z mano otroka. 6. razred sm a to bom za vedno zato je vseeno. Povedal mi je še da je hčerkica in da jo je poimenoval Amadeja (tudi meni se je ime zdelo zelo lepo). Vseh 9 mesecov nisem vedela da obstajam saj se je noč ko sm razmišlala o pisatelstvu zame ustavil čas. Zdaj ko sm rodila pa sm naprej zaživela kot vampirka in ni me spremenil Tim pač pa Amadeja v mojem trebuhu. »Kje je Amadeja?« sem planila pokonci. »Barbara in Aron pazita nanjo« ob Aronu se je stresel od gnusa, Leo pa mi je razložil da je Barbara Timova sestra, Aron pa je volkodlak, ki me že dolgo časa obožuje in meni ter Amadeji privošči samo najboljše. Seveda se ne razume s Timom saj je Tim ljubosumen ker je name nor volkodlak, volkodlaki pa vampirji pa se ponavadi ne marajo. »Naj pride sm da ga spoznam. In tudi Amadejo pripeljita« kar zapojem od veselja. »NE! Nevarna si zanjo!« takoj zakriči Tim. »Od kdaj mame škodujemo hčerkam?« »razumi me« »ne takoj zdaj ju hočem videti!« in ob tem začutim žejo po sladki krvi. »stoj. Premislila sm si.« sm si pravi čas premislila saj je nisem hotela poškodovati. »lepo da si si premislila« reče Tim, priteče do mene in me objame. Ozrem se po prostoru in zagledam še eno dekle-vampirko. Zdaj sem dobro ločila vampirje od ljudi. »to je še ena moja sestra. Ime ji je Mia njen vzdevk pa je « se je nasmeju Tim. Takrat sm razmislila kako bom ljubkovalno klicala Amadejo...metuljček sem se kmalu odločila. Timu se je predlog zdel odličen. Pomignila sem Mii naj pride bližje in nasmehnila se mi je. Zagledala sem bleščeče bele in ostre zobe. »Mia prosim pojdi domov in povej moji družini da jih ne rabi skrbet. Gotovo se prestrašeni ker sem izgnila že pred 9 meseci.« Vedela sem da je Timova družina ljudi navajena in se znajo zadržati zato s tem družine nisem ogrožala. Zenice so se mi pomanjšale »piti moram, nujno!« in začutila sem žgoče grlo. Zunaj sem na pločniku zagledala majhno deklico. Tim je to opzil in stopil k Leu (Leo je bil pravzaprav Timov oče čeprav ni bilo videti). »Leo imaš kaj krvi pacientov?« »nimam. A boš zdržala?« vpraša in pogleda moje tresoče telo, roke pa so se mi tresle kot nore. »bojim se da ne, kar duši me« zadrževala sm zrak a vonj po krvi je bil premočan pa čeprav sem se stiskala za vrat. »odpeljite me stran preden jo ubijem!« sem se zadrla. Tim me je odnesel nekam nevem kam in položil na sedežno ganituro. »mi gremo na lov zate. In mimogrede, tega se boš morala navaditi« »vem. Pohitite, davim se« Stekel je stran jaz pa sm zadrževala dih in čakala. Takrat sem na svoji sedaj popolni koži zagledala mozolj in to me je odvrnilo od žeje po krvi. Poiskala sem nekaj proti mozoljem in si dala opravka z njim.
Leo:

(za Amadejo- v nadaljevanju metuljčka, Barbaro in Arona še ne vem kaki so k jih še nisem vidla)
Mia-v nadaljevanju :

NEXT pa nadaljujem
05. maj 2012
Miin vzdevk je x D sam če skp napišem rata smejko tak da ko ta smejko vidte vete da govorim o mii
05. maj 2012
zle bo Anax NEXT dala in bomo takoj šle naprej pisat
05. maj 2012
NEXT (haha ka je kul ko sm pr teb)
05. maj 2012
(hahaha i know that)
05. maj 2012
Tim mi je razložil da se bo mozolj pojavljaj ker sem se v vampirko spremenila od znotraj in take vampirke (so zelo redke) imajo nadležen mozolj ki se vsake toliko časa pojavi. Pogovarjala sva se o veliko vampirskih rečeh zjutraj pa sm gledala ljudi ki so hiteli mimo. Ni me zgrabila žeja po krvi in Tim je bil presenečen nad tem kako hitro sm se začela obvladati. Vsi so me gledali in občudovali saj sm bila kot vampirka za ljudi neprekosljivo privlačna. Skupina fantov ki je šla mimo je začela žvižgati jaz pa sm se spačila. Rada sm bila sama ali pa v družbi ostalih vampirjev. Preveč človeške družbe si še nism mogla privoščiti saj bi se lahko zgodilo da bi komu spila vso kri. Takrat pa sm ga zagledala, bil je prečudovit in vedela sm da je vampir. Nasmehnil se mi je. Odšla sm do njega na drugo stran ulice in Tima je to motilo. Vedel je da sm se zaljubila v novega vampirja in nisem se mu mogla lagati. Med nama je bilo konec, hčerkico ki je nisem nikoli videla pa tudi nikoli ne bom saj bo živela pri Timu. Jas sem 6. razred pa čeprav bom kot vampirka to vedno in nekako ne morem še skrbeti za otroka. Do lepotca je stopila človeška punca in ga prijela za roko. Pogovarjala sta se ko je rekel da bo samo pozdravil znanko in odšel k meni. Grdo me je pogledala in najbrš je ugotovila kaj sm. Prekrasen vampir je prišel k meni in se predstavil »jst sm Ryan«. »jst sm Anax ampak me lahko kličeš kar xx ker je to moj vzdevk« se mu odgovorila. Dekle naju je jezno pogledalo in odšlo, Ryan pa je tudi imel še neke obveznosti. Veselilo ga je da sva se spoznala in vprašal me je kje živim. Starši so zdaj vedeli kaj sm in nisem upala živeti pti njih in jih spravljati v nevarnost zato sm iz Kopra odšla živet v Celje sdružino pa sm pogosto obiskovala. Povedala sm mu svoj naslov in ni me skrbelo saj v Celju nisem živela z nikomer, komur bi lahko škodoval.
Ryan in njegova punca:

moja nova hiša v celju (tista bela):

»pazi nase xx«. Je rekel in odšel meni pa ni bilo jasno zakaj naj pazim nase. Saj nisem v nobeni nevarnosti...ali pač? Odšla sm do Kare (moje bff) in strinjala se je da jo spremenim v vampirko. Vse čevlje in vse sm pustila doma (razen mojih najljubših oblek ki sm jih skos nosila in jih že poznate) in nisem imela kaj obuti. Zdaj sva bile obe vampirki in še vedno najboljši prijateljici. Šle smo po trgovinah gledat za primernimi čevlji. Izbrali sva tele:

Bližal se je večer in bila sm nestrpna. Pozvonil je in hitro sm mu odprla. Bil je čudovit. Veselo sva klepetala in vprašala sm ga kje je njegova punca. Rekel je da ji je ime Vanessaa in da je ljubosumna in neve kam je šla. Nasmehnila sva se in zunaj je nekaj zaropotalo. Ryan je šou prevert ampak ga ni bilo nazaj. Pa saj je vampir...ni mi treba skrbeti. Raje sm spet s kremo in vodo poskrbela za mozolj ki se je spet pojavil.
05. maj 2012
zej pa dokler ne bojo 4 Nexti ne pišem nič.
05. maj 2012
NEXT
05. maj 2012
u79220
u79220
next
05. maj 2012
tnx..še 2
05. maj 2012
dej no 2 nexta sta čist dost no
12. maj 2012
next
12. maj 2012
sam še 1 next ....prosim oglašujte ker hoče 4 in nič manj
12. maj 2012
u84247
u84247
next
14. maj 2012
Sploh nwm kdaj se je končalo leto in začelo novo...seveda sm šla u 7. razred. Navadila sm se na ljudi in družina je prišla živet k meni. Pogrešala pa sm Ryana, ki ga nisem več vidla.
Bilo je lepo jutro in zbudila me je mami. »treba bo v šolo. Prvi šolski dan je« kar je razlog da skočim s postle in odhitim v kopalnico. Sploh mi ni jasno kako da gre mimo toliko časa pa sploh nevem. Pograbim svojo torbo, oče pa me odpelje do šole. Pri nas je tako da s 7. razredom prideš na novo šolo in tako nisem poznala nobenega. Ker sem imela dober občutek sm kar odšla do učilnice in se vsedla v 1. vrsto. Prišla je učiteljica in se predstavila »sem Sara in učim matematiko«. Od nekod se je zadrl neki glas: »in učenci vam pravimo risarka cvek! Ker rišete kt kura« in seveda se je cel razred začel režati kt nor. Učiteljica pa je tega zgleda bila že vajena zato je mirno nadaljevala »To je vaš prvi šolski dan na tej šoli in ker je to prva ura boste imeli to uro prosto.« Pogrešala sm Karo in Snoopy, ki nista šli na isto šolo, ko je k meni stopila učenka in se predstavila. Ime ji je bilo Tanja. Imela je krasne dolge lase, oblečena pa je bila prečudovito.
J-jst, T-tanja
J- bi bile prijateljici?
T- seveda. Kako ti je pa ime?
J- Anax.
T- vidiš tisto dekle ob unem fantu? No ona je grozna važička in nesramnica in bolje če se je izogibaš. Ćpoznam jo in res je tečna.
J- hvala ker si mi povedala. Nemaram takih deklet.
Zazvonil je zvonec in pričel se je pouk. Po koncu pouka sem odšla iz šole in tekla. Pazila sm da se nebi videlo mojih vampirskih sposobnosti in zato nisem mogla biti toliko pozorna na ovire in sm se zaletela v nekega fanta. Opravičila sem se, on pa nič. Čez nekaj časa pa se je tt on opraviču. Stekla sm stran in pogledala nazaj. Fant me je še kar gledu in postalo mi je nerodno. Pogledala sm stran in stekla k mami v avto, da sva se odpeljali domov.
14. maj 2012
tnx...bom pr teb iskala slikce naslednič pa sej lohka oglašuješ...in zle se piše next pa bom že kr pogledala med slikce..
14. maj 2012
u84247
u84247
hvala
14. maj 2012
Doma sem naredla nalogo in se vlegla na postlo. Razmišljala sem o fantu in nekako sem se zaljubila vanj čeprav nisem povsem prepričana. Naslednji dan sem ga videla med poukom in ko smo šli vn je na igrišču ravno igral nogomet. Zagledal me je in stekel k meni. Povedal je da mu je ime Miha in ker se mu je zelo mudilo sva si hitro izmenjala fonski nato pa je odšel. Doma sem naredila nalogo in dobila sms od njega. Kar nisem mogla verjeti da me je povabil v slaščičarno pri šoli in takoj sm se strinjala ter odšla.
Miha:

pa plis najd še eno slikco fanta ker bom v nadaljevanju rabla še enga..pa kr v svojo temo objav
14. maj 2012
Ko sem prišla me je že čakal. jaz sem naročila pomarančni sok on pa jagodnega.Spila sva in odšla na sprehod skozi park. Vsedla sva se na klopco in se dolgo časa pogovarjala in smejala, ko me je naenkrat poljubil na usta. jas sem mu poljub vrnila in vprašu me je če bi bila njegova punca. rekla sem da ja in objela sva se. Seveda pa se je že naslednji dan poljubljal z največjo važičko. Z Mio. S tisto nesramnico, ki je moja največja sovražnica.

Solznih oči sem stekla iz razreda in Tanja me je ustavila. Ker se je pouk ravno začel in je v razred stopila risarka cvek (učiteljica matematike) sem Tanji pojasnilo obljubila pri kosilo, ki se je kmalu približalo. Vse sem ji povedala in hitro sva pojedli ter odšli domov. Tudi Tanja je ni marala saj me je ona z njo seznanila že prvi šolski dan. Tokrat sem šla peš sa sta bila starša v službi. In ker sem vampirka mi dolgi sprehodi res ne delajo težav. Na igrišču pa srečam Miha, ki me hoče poljubiti a ga odrinem (pazila sem da ne premočno). Ker nisem mogla govoriti sem mu samo napisala sms da sem ga videla in stekla stran. Tekel je za mano a sem rekla da je konc in z človeško hitrostjo stekla za vogal, ko pa me ni več videl sem stekla z mojo vampirsko hitrostjo in tako o meni ni bilo sledu, ko je za vogal pritekel on.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 nexta
14. maj 2012
NEXT
14. maj 2012
u84247
u84247
next
14. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg