Forum
živjoo! sem Emilly, vsi moji prijatelji me kličejo Emy. Da se vam predstavim...
Stara sem 16 let in živim v L.A.-ju! Imam enega mačka, ki mu je ime Tobby in je pasme ruska modra mačka, imam pa tudi enega psa, ki mu je ime Afroon, kličem pa ga kar Afri... Živali imam zelo rada in če bilo po moje bi doma že imeli živalski vrt! haha... ampak pustimo zdaj to! Imam fanta, ki mu je ime Mike. Zelo ga imam rada! Fant in punca sva že približno tri leta. Lahko pa se vidiva tudi vsak dan saj je moj sosed! Potem imam veliko prijateljev saj v šoli veljam za priljubljeno
noo... moja BFF je Gabriella, ampak jo vsi kličemo Gabby! moja druga BFF je Zoey, vendar jo kličemo Zo! imam tudi BFF prijatelja, ki mu je ime Mark. Prav tako je moj najboljši prijatelj tudi Domen.
Kot pa sem že prej povedala v šoli veljam za priljubljeno in imam tudi kar nekaj ljubosumnih "sovražnic". Moji največji "sovražnici sta Jessica (Jessy) in njena BFF Sandra. Ta napetost med nami poteka že od osnovne šole, ko smo jih enkrat premagale v nekem tekmovanju.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
noo...da začnem zgodbo bom potrebovala vsaj en next! zdaj bom dala malo slik da si boste prestavljali osebe!
28. avgust 2013
jaz...Emily:

Zoey:

Gabriella:

Jessica: [img]http://media1.fashionfreax.net/outfits/5093aac4527e9_f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6[/img]

Sandra:

Mike:

Mark:

Domen:

Tobby:

Afroon:

ajaa... prej sem pozabila omenit, da je Afri pasme border collie
28. avgust 2013
next!
28. avgust 2013
ko sva z fantom prišla iz šole, ker sva soseda me je seveda pospremil čisto do doma in tam me sladko poljubil. nato sva se poslovila z objemom in šla noter. Doma me je čakala mama z kosilom. Hitro sem ga pojedla in odšla naredit nalogo nato pa na računalnik. Šla sem na facebook in tam me je kliknila najprej Gabby..
pogovor je potekal takole (J= jst, G= Gabby):
G: živjooo!!
J: ooj
G: kuko si?
J: supr! kuko si mi ti?
G: tut jest sm fajn...veš neki ti morm povedat... kaj če bi se dobile čez eno uro v kkšni kavarni?
J: a je kej narobe? ja itak se loh dubiva! Starbucks?
G: loh ja.. zdej morm jt pa nalogo narest! se vidva RTM <33
J: ok! RTM <33

kmalu zatem pa ne je kliknila še Zo...
(J=jst,Z=Zo)
Z: heeii
J: žiiiujo, kuko si?
Z: fajn sm..ti?
J: ja jest tut...čeprou veš mal prej me je Gabby kliklna da se morva nujno dubit..pol je pa moga jt nalogo narest in me ful skrbi zanjo!
Z: čudno ponavad njej naloga ni pomembna..
J: ja sj vem..
Z: jooj... sori morm jt z mami greva v trguvino! čaaauu <33
J:čaaaauuu <3<3

potem sm bla še nekej časa na facebooku in bila v skrbeh za Gabby, ko me potem klikne Mike (J=jst, M=Mike)
M: oj <3
J: o živjo sploh nism opazla da si na fejsu zdle
M: haha se mi je zdel..a je kej narobe k si tko tiha zdle in mi nč ne poveš?
J: ja vem da punavad nism takaa.. haha
a pridš vn da bova mal uzuni?
M: ja lahko ja <3
J: <3<3<3 čaaau
M: se vidvaa <33

no in pol sm šla vn in on je biu že vzunaj in me je čakal.
(vsedla sva se na stopnice in se pogovarjala)
"a mi boš povedala kaj te teži?" in me skrbno pogledal. Stisnila sm se k njemu in mu povedala glede Gabby. Potem sva se tako od nje naprej zgovarjala in nato je bilo samo še 15minut do mojega srečanja z Gabby. Hitro sem se "zrihtala" in odšla do Starbucksa. Tam me je že čakala. Videti je bila zelo vesela in sem jo vprašala kaj mi je hotela povedati. Rekla mi je da je pa sedaj prvič zares zaljubljena. Tako sem bila vesela, da ni kaj narobein jo objela. Rekla je da ga je videla, ko je šla domov in se zaletela vanj. Ker ona živi v bloku mi je povedala da tudi on živi v istem bloku in da jo je povabil, da bo prišla kdaj k njemu na obisk. Tako je bila videti vesela kot še nikoli. Vprašala sem jo kako mu je ime in je rekla da je Eric. Tako sva se o nje zgovarjali še kakšno uro, dorler Eric ni prišel mimo naju in pozravil Gabby. Gabby pa ga je samo rekla in meni se je zdelo da ji je zelo narodno, saj je kar zardela. Kmalu sva odšli domov in nato sva se poslovili. Na poti domov sem videla Mika ko se je poljubljal z drugo in videti je bilo da je srečen. Nato sem se samo zadrla: "upam, da si srečen!!!" in jokala in tekla dokler nisem prišla do klopce. Tam sem se usedla da bi se malo pomirila, saj sem vedela, da je doma moja mama in nisem hotela da izve kaj se je ravnokar zgodilo. "Kaj je narobe?" to vprašanje me je zbudilo iz mojih misli. Pogledala sem tam pa je stal Mark. rekla sem pa sem videla Mika z drugo on pa je reklel da ta fant ni vreden mojih solz, me objel in potolažil. Takrat pa se je zgodilo. Mark mi je bil vedno všeč kot prijatelj. Nikoli ga nisem imela, niti nisem hotela kaj več.. zdaj pa se je to spremenilo. Obrnila sem se k njemu on pa me je kar tako poljubil. Kot bi mi bral misli kaj hočem me je vprašal: " noo.. vem da je malo zgodaj in vse to ampak ali bi ti vseeno postala moja punca?" nasmehnila sem se in ga poljubila on pa je samo rekel: " upam da to pomeni ja" in tako sva se poljubljala, ko mi je kar naenkrat rekel, da je že dolgo zaljubljen vame in da je čakal da bom z Mikom naredila konec in to se je zgodilo sedaj pa imam še boljšega fanta ki me resnično ima rad. Glede Mika.. tudi videti ga nočem več!!! Nato pa me je Mark vprašal če bi šla z njim na zmenek. Jaz pa sem odgovorila: ja veš da saj si ti moj fant.. rada te mam in nato sva se še zadnjič poljubila nato pa odšla vsak po svoje...
naslednji dan...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
next?
28. avgust 2013
next!
28. avgust 2013
next ja itaak!!
28. avgust 2013
oo res hvala k bereta! ) že pišem
28. avgust 2013
Pride Mike do mene da bi šla skupaj v šolo jaz pa nočem iti z njim... ali je neumen ali ni slišal ko sem se zadrla! noo ja..verjetno ni slišal! potem pa sem šla z njim v šolo zato, da ga prašam zakaj mi je to naredil. Tako sva se pogovarjalo ko me je sredi poti prijel za roko in nakladal da me ljubi in bla bla bla... potem pa sem mu omenila tisto drugoin me je čudno pogledal in rekel.."no ti vsaj ne bo treba govoriti da je med nama konec ker to zdaj že veš!" potem pa sem mu rekla, da imam fanta, ker me je včeraj lepo potolažil in bil ves prijazen in da se 100x bolje poljublja kot on! videla sem da sem zadela v pravo točko, ko sem mu rekla da se slabo poljublja in me je udaril, pred vso šolo, z vso močjo! jaz pa sem ga pogledala in rekla da ga nočem več nikol vidt ker je idijot. saj ne da je bilo potem govora po celi šoli in dobila sem na tone vprašanj kaj je bilo zakaj se je šlo in podobno...povedala pa sem vse le mojim najboljšim prijateljem in pa seveda mojemu fantu. potem pa sem danes v šoli opazila, s katero se moj bivši zalizuje!!!! včeraj je nisem dobro videla sej sem bila preveč v šoku...prevaral me je z Jessico to svinjo in sovražim jo..ubila jo bom, nočem je več videti mi... je odmevalo v glavi nato pa sem stopila do Marka in ga tako poljubila kot nisem še nikoli nikogar. Delovalo je saj je Mike postal ljubosumen! hehe
no ja zdaj imam Marka on ve resnično vse o meni saj sva bila prej njaboljša prijatelja in sva si vse povedala.. tudi zdaj se ni nič spremenilo samo da so moja čustva do njega veliko močnejša kot prej.
in ja danes me je čakal moj prvi zmenek z Markom! <333 dobila sva se v parku in se strastno poljubila, ko je kar naenkrat Mike rekel: "Tako hitro si me prebolela, nič nisi jokala in čisto nič od nič!!" Nato pa se je zgodilo nekaj kar nisem pričakovala Mark je rekel, če bi ti vedel kako je jokala za tabo ne bi upal iti več do nje, ker bi te bilo strah kaj ti bo rekla... in nato sem ga poljubila.. ja dobil je nagrado ker je bil tako prijazen do mene. nato sva se poljubljala Mike pa je to težko gledal in šel raje stran, ko je videl da tukaj nima nič za iskat. Nato pa mi je Mark rekel: "zakaj si se namazala, ko pa si čisto naravna tako lepa, no saj si zdaj tudi samo...nisem te vajen videti tako...nato sem ga nežno prekinila s poljubom in stekla domov. Videti je bil žalosten, jaz pa sem si šla domov obrisat ličila in se preoblekla v udobne cunje. Ko sem prišla nazaj v park sem videla Marka, ko je sedel na klopci in.. jokal... jokal je?! šla sem do njega in ga poljubila tako močno on pa me je pogledal in dejal da je mislil da sem ga zapustila in objela sem ga in mu rekla da ga nikoli ne bi pustila nato se je nasmejal in potem sva se še doooooooolgo poljubljala do večera in potem sva šla vsak domov. ko sem prišla domov sem pojedla večerjo in odšla spat. zaspala sem zelo hitro..sanjala sem o naju z Markom, kako se poljubljava.. na srečo je bila naslednji dan sobota mame pa tako ali tako ni bilo doma, saj je bila na službeni poti. zato sem se zbudila ob enajstih se razgledala po sobi in videla da je Mark ob meni, pri meni je prespal pa to sploh nisem vedela ali je prišel danes takoj zjutraj ko se je zbudil. odločila sem se da ga bom vprašala vendar on je spal. vstala sem šla v kopalnico in šla nazaj v posteljo. ležala sem zraven Marka... nato pa........
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
usaj en next proosiiim
28. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeexxxxttttt najboljsa zgodbica doslej
28. avgust 2013
nato pa........ se je zbudil! kooončnoo nato sem ga vprašala kdaj je prišel k meni in je rekel da ponoči, ker ni mogel spat in me je pogrešal in prišel do mene. Če to ni neki najlepšiga karr mi je on kdaj reku!! noben od naju ni bil prav nekej zelo ublečen, saj sva pač spala in pol me je on začel poljubljat po vratu, na lička, na usta! in potem sem jest neku slekla majico in sem ga še jest začelo poljubljat po trebuhu, vratu, ustiiih, ličkiih <33 in use in pol je on men sleku majco.. povedala sem mu da še pred nobenmu mojmu fantom nisem bila gola! no ja..saj sem imela še spodnjice gor ampak vseeno.če povem bl tko oba sva mela sam še spodnjice na seb.. nato me je začel božat, poljubljat in blo je vse v najlepšem redu ko naenkrat nekdo pozvoni. hitro se oblečem in grem odpret tam je stal Mike z šopkom rož in s sporočilom gor in šopek mi potisne v roke na to pa se kar naenkrat za ano prikaže Mark.. samo v spodnjicah in ga nahruli, da sem jaz zdaj samo njegova in da je on imel svojo priložnost, a jo je zapravil in da naj izgine saj me je prizadel. Nato sem se slekla in šla pod tuš. Kajkmalu pa...........

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ej sori ful k je tok kratk next sam res morm jt! k pridem domov nextam, če bom lahko!! <3
28. avgust 2013
next!
28. avgust 2013
kmalu pa pride v kopalnico... Mark?! ja prišel je v kopalnico in šel k meni pod tuš.. jaa..bila sva gola!! špricala sva en drugega, saj sva se kopala v banji.
to je kopalnica:

jaa... nato pa je prišel romantičen del.. začel me je poljubljati in nato me je potegnil k sebi, da sem mu sedela v naročju..nato sva se zeloooo dolgo poljubljala in se nato začela zgovarjati v najini preteklosti.
(M=Mark, J=jst)
J: ko sva bila še navadna frenda si nikol nism mislna, da mi boš tko všeč, noo...moram priznat, da si mi biu prej tut všeč, vedno si bil srčkan in prijazen do mene in vedno si mi pomagal..ampak všeč si mi biu kt prjatu
M: (zasmejal se je) jaz pa že, ko sem te prvič videl sem te hotel imeti samo zase, zato sem se s tabo spoprijateljil in postala sva BFF. zdaj pa sva tukaj..skupaj se kopava in se pogovarjava.
J: imel si res dober plan. haha
(oba sva se zasmejala)
M: si že prebolela Mika ali ga še vedno pogrešaš?
J: (to vprašanje me je zadelo kot strela, čisto sem bila šokirana) ja seveda sem ga prebolela, saj imam tebe in ti si mi do tega pomagal (nekaj sem morala reči, bilo mi je hudo, v sebi sem zadrževala solze, nato pa raje začela z drugo temo). čudno mi je ko sva fant in punca, vajena sem, da ti povem, kako je moj fant najboljši in najboljši tip kar sem jih kdaj imela. potem pa se zavem, da si ti ta fant! haha rada te mam!! :*

nato sva se začela poljubljati ta poljub je bil nekaj posebnega, bilo je nekaj najboljšega in to sem hotela še in še. Mislim, da je Mark mislim enako.. haha<333
šla sva v kuhinjo in pripravila sem nama zajtrk. po zajtrku sva odšla na bazen kot sva odhajala vsako soboto, ko sva bila še samo prijatelja in odločila sva se da tega ne bova spremenila. prišla sva na bazen tam sva se slekla in on me je odnesel v najbolj mrzlo vodo!!! kričala sem on pa se je samo hihital. nato je Marka klicala njegova mama, saj ni vedela kje je. morel je oditi domov
prišla sem domov, doma me je čakal tisti šopek rož še od zjutraj in moj Afri in Tobby. prebrala sem sporočilo..
Emilly:
rad te imam in ne vem kaj mi je bilo, da sem te prevaral. žal mi je! prideš nazaj. pozvoni pri meni doma, če se želiš pogovoriti iz oči v oči.
Ljubim te, Mike<3
jaa..pa kaj še.. misli da mu bom kar tako odpustila!? hudo se moti. Poklicala sem Marka, saj me je zanimalo, če je doma vse ok. Pri njem je bilo vse v najlepšem redu in nato sva se poslovila z ljubim te! jaa.. šla sva na kosilo (jaz in Mark seveda) oblekla sem:

in si naredila tako frizuro:

(predstavljajte si mojo barvo las)

nežno sem si naredila makeup:

in se rahlo namazala z lip gloss-om.

nalakirala sem si nohte:

nato sem odšla. dobila sva se na pici in skupaj pojedla kosilo. za tem je odšel k meni domov. in ker sva bila utrujena kar oba sva objeta legla na posteljo. takoo sva zaspala..ko sem se zbudila njega ni bilo ob meni in šla sem pogledat v kuhinjo tam pa nama je pripravljal slastno večerjo. jaz pa sem med tem mizo okracila z cvetjem, šopkom in svečkam...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
en next da nadaljujem! :*
28. avgust 2013
next =D
29. avgust 2013
jaa.. bilo je romantično..priznam! nato pa je on moral iti. jaz pa sem se odločila, da bom napisala dva "dnevnika" 1.:moj ljubezenski dnevnik
prva stran je bila takale:

v ta zvezek bom pisala od naju z Markom in kaj sva čez dan počela itd..

2.najine super pustolovščine
naslovnica:

sem bom pisala kaj vse si želim početi z markom (npr.kam potovati in kaj obikati) .
tako sem že hotela opisati v dnevnik št.1 dan, ko me je vprašal, če bi postala njegova punca in najin prvi poljub in vse ostalo... Ko je nekdo pozvonil na vrata in me predramil iz mojih misli. Šla sem dol odpret. Pred vrati je stal...
29. avgust 2013
next???
29. avgust 2013
neext
29. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeext
02. september 2013
...Domen. Objokan in ves pukljast. Povabila sem ga napraj in ga objela. Počakala sem, da se je umiril in da mi je povedal svojo zgodbo. Povedal je kako sta se s punco razšla in zakaj. Ko je nehaj govoriti sem že jaz skoraj jokala, saj mi je bilo hudo za Domna kaj je videl (mislil je ža, da je spoznal dekle svojih sanj, vendar je nato ugotovil, da mu je do sedaj vse prekrivala, lagala mu je..bila je prostitutka, ki rabi denar vendar se je vanj baje res zaljubila in on je potem izvedel kaj ona v resnici je, saj je mimo njiju, ko sta jedla v gostilni prišel moški in jo pohvalil, da bi bila odlična in da bo še prišel). Jaa... potolažila sem ga, ko me je kar naenkrat objel in poljubil. Odrinila sem ga stran on pa me je samo čudno pogledal in rekel, da ve da nimam fanta, saj sem se ravnokar razšla z Mikom. Rekla sem mu, da verjetno ne ve za naju z Markom in da mi je on (Domen) všeč samo kot prijatelj...dober prijatel. Opravičil se mi je in ves zmeden odšel iz moje hiše. Ta dogodek se mi ni zdel nevem kako pomemben zato sem ga 'zradirala' iz glave in se lotila pisanja mojega dnevnika. Opisala sem najine skupne dni odkar sva par. V drugi dnevnik sem napisala, da si najbolj želim iti z njim v Pariz (v mesto ljubezni) in tam obiskati nekaj znamenitosti...nato pa oditi v Disneyland. Tako sem to pisala ko sem videla, da se je zabliskalo. Stopila sem do okna in ugotovila, da.........
01. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg