Forum
u161626
u161626
✌ B L O G ✌
✌ vem ful je zdej tega shita,sam js hočem tut met x'd
✌ ja,messleters so mi že boring postali:'D
✌ ne sanja se mi še,o čem bom pisala x'd
✌ obstaja možnost da bo tema ful boring c':
✌ če se mi ne bo dalo pisat bom napisala da sm končala s pisanjem,ker se mi ne da s tem ukvarjat do konca mojega lajfa x'D
✌ ja,tut slovnične težave mam x'd (poleg psihičnih x'd)
✌ loh mi predlagate o čem naj pišem c;

✌ za začetek 3 nexte;3 (če vas zanima kaj bom sploh pisala,tako kot mene x'd )
✌ BTW jutri (8.7.) grem v kolonijo,pa me 1 teden ne bo,tako da ne bom mogla nextat x'd
✌ hvala?x'd
07. julij 2014
Neeeeext
07. julij 2014
u175305
u175305
next
07. julij 2014
neeext(:
07. julij 2014
u161626
u161626
Hvala girls cx
In naj vas spomnem,v naslovu piše da je blog bedn tko da ne me obtoževat pol x'D
Danes bom govorila o stvari,na katero sem najbolj ponosna.Sem GEEK x'D.In to velik- priznam.Moji starsi zarad tega ze zivce zgubljajo x'D- in zaradi tega js zgublam živce:'D Mislim da nisem edina,ki ji gre na zivce ko jo starsi podijo s kompjutra,tablice al fona:'P Najhujsi pa je un filing ko si na chatu pa te prekine-.-* in te sili pospravljat in pomagat... - horrible mother al kaj ze x'D Ampak ce me s kompa prežene,me v moji zvesti sobi čaka moj princ na belem konju - fon x'D sam frka je,da pol ne mores chata met vključenega:/ moja tablca pa je itak usrana - prestigio-.-* ta drek stalno zajebava,ze 2x smo jo mogli na popravilo nest- nikol ne kupi !!! Niti fona prestigio,ta pa je res gnil x'D No ja sm pa že doživela da me v moji sobi ni čakal princ na belem konju:'c mama ga je na popravilo nesla,brez da bi me prasala>.< kr sm kamere zjebala.. uff takrat je najtezje.. sploh nc ne morm delat..- kaj pa js ubistvu drugega delam?nc i guess x'd zato CUVAJTE svoj fon!!! (in nikol nobeni papigi zraven pustit x'D - naucila na tezji nacin x'D)
~ instagram
~ snapchat
~ skype
~ viber
~ we<3it
~ tumblr
Pisite sm al v zs - i don't care x'D
Ce se sprasujete zakva ask.fm nimam-sm ga zbrisala k je res en shit x'D

4 nexti x'D: *
07. julij 2014
u175305
u175305
next xđ
07. julij 2014
next<3
07. julij 2014
glede aska se strinjam kr tm ti sam eni bedni anonimci pišejo kar si ti ne upajo povedat v faco - nkol ne veš al ti piše tvoj najbolš prjatu -.-'
08. julij 2014
neext<3
-js mam tablco samsung galaxy tab3 in ej res fuul dobra *o*<3
16. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg