Forum
helouu everyone! :3
-------------------------
za začetek:
we just had sex. pisau bom zgodbico z jebemtipapigo. ;3 bo huda zgodbica tok da se splača brat. napiši next če ti je ušeč če ne pa odjebi z ostalimi komenti :*
-------------------------
jas sem Vid ;3

to pa je moja ljubezen Ansa ;3

we are young, wild and free. ;*
star sem 15 let. ana je eno leto mlajša. hodim v 1. letnik gimnazije ansa pa 9.r :Đ skupaj sva par že 2 leti. po 2 letih sva se odločila da se bova spustila tudi v malo globje razmerje. obema je bila zamisel všeč zato sva se odločila da to tudi izvedeva :Đ vsak dan po šoli sva se dobila pri meni, ali pa pri njej doma. starši niso vedeli za naju. to sva počela le ko jih ni bilo doma ;3 sepravi skoraj vedno. danes je bi prav poseben dan. petek, 13. jas sem anni predlagal da za naju to ne bo nesrečen in žalosten dan ampak najboljši dan najinega razmerja. podpirala me je tudi pri tem p: po šoli sva se dobila pri njej doma. še odložila nisva torbe že je strasno skočila name ime me začela poljubljat in grizt po vratu. narediu sem ji par metuljčkov, ko sva bila že naenkrat na postelji. moja roka je zlezla njej pod majco in ji počasi in nežno odpela modrc. ona pa je slekla. božala me je po trebuhu, jas pa sem ji slekel majco. naenkrat je bila brez vsega zgoraj. slekel sem še jas hlače in že pristal v boxrcah. ona pa v kratkih hlačah. začel sem jo poljubljat od vrata navzdol. ona pa je govorila ljubim te, želim biti vedno s teboj ;3 naenkrat je na vrat sobe potrkalo.. oba sva skočila v zrak...

13. junij 2012
u95107
u95107
neext. :$
13. junij 2012
aghhh :$
13. junij 2012
neext c:
13. junij 2012
neext :$
13. junij 2012
NEXT!!!
13. junij 2012
neext
13. junij 2012
neext
13. junij 2012
neext
13. junij 2012
next
13. junij 2012
no nadaljuj že!!!!!!!
13. junij 2012
nadaljuje še 2. pisateljica ;D
13. junij 2012
kdaj??
13. junij 2012
newem. ku bo :Đ
13. junij 2012
daj ti!
14. junij 2012
da bo čim preej!
14. junij 2012
HAHA. okj bom ju3 ;P
17. junij 2012
ona pa je govorila ljubim te, želim biti vedno s teboj ;3 naenkrat je na vrat sobe potrkalo.. oba sva skočila v zrak...
bil je hvala bogu njen mlajši brat ki ni vedel za kaj se gre. anna mu je rekla naj gre gledat risanke in res je odšel.

nadaljevala sva. ona je iz mojega žepa na hlačah ki so bile na tleh potegnila kondom. in sicer durex jagoda. počasi mi ga je nežno nataknla. dvignil sem jo v zrak iz postelje in jo pritisnil ob hladno steno ki naju je hladila. bila sva zelo vroča. privzdignil sem jo in jo tkoj za tem nežno položil na moj kurac. čutila me je v sebi in vzihovala. potem pa sva se s ulegla in resno nadaljevala. bila sva v doggy stil pozi. najprej sem jo porival počasi potem pa vedno hitreje dokler ni začela kričati. upočasnil sem da naju nebi kdo slišal. bilo je božansko. kar naenkrat pa sem jo položil še na mizo.

takrat sva ob uživala. ob tem sem jo tudi požal ona pa me je nežno poljubljala in vzdihovala. kmau za tem sva doživela vrhunec in odnehala. zaspala sva nasmejana v objemu drug drugega. pozabil sem na čas, in naenkrat naju je zbudil tresk vrat. skočil sem pokonci in pogledal na uro. bilo je že 16:15. njena mam je prišla domou. jas pa sem skočil hitro v omaro in počakal. med tem sem se oblekel. mama je potrkala in vstopila.
mama: kako si ljubica, zakaj pa ležiš?
anna: supr sm, utrujena sem od šole pa sem si malo odpočila.
mama: aha uredu, saj bo kmalu konec (; samo obleke ti dam v omaro.
takrat se je meni in anni posvetilo.. o šitt.!! videla me bo!
anna: maaaamaaaa! ne prosim ker te bo kap ker imam razmetano omaro. odloži obleke na stol jas pa grem zdaj pospraviti omaro.
mama: uredu, ampk ez 1 uro naj bo pospravljena!
anna: bo mam bo
odšla je! skočil sem iz omare. poljubil se anno in splezal skozi okno. zvečer me je poklicala ...
19. junij 2012
u95107
u95107
Neext :$
19. junij 2012
neext
20. junij 2012
next
20. junij 2012
u91604
u91604
nexštej :3
21. junij 2012
še kak next več rabm, kr drgaač se mi ne da x.x
23. junij 2012
haha. next :$$
23. junij 2012
next
28. junij 2012
kako sploh lahko pišeš teke zgodbe!!!
prej sem napisala next, samo zaradi tega, ker si se mi zdel prijazen!
fuj!!!
09. julij 2012
next
15. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg