Forum
∞heeey

Malo komu je všeč,da se je pričela šola in vsi hrepenimo po najbližnih počitnicah. Res je grozno,ko se v mrzlih dneh odpravite v šolo in je zgodaj treba zapustiti svojo toplo posteljo. Da pa šola nebo tako velik problem,sem naredila nekakšno temo,kjer bodo prijavljene razmenjevale mnenja!

PRIJAVNICA:
❅ime priimek
❅razred
❅najboljši predmer
❅najslabši predmet
❅koliko si imela lani zaključeno(približna ocena)

Na tej temi si boste naredile seznam ciljev,koliko želite imeti zaključene predmete,...in skupaj se bomo učili za teste ter spraševanja. Jaz vam bom dajala predloge kako se lažje učiti,kje,kako dolgo,...in ve boste potem povedale kako vam je šel test/spraševanje in če so vam metode učenja pomagale. To je kod nekakšni blog,le da tudi ve sodelujete.

Da začnemo se vas more prijaviti najmanj 8 potem se pa lahko še sproti prijavljate.
21. september 2013
u143237
u143237
PRIJAVNICA:
❅ime priimek Amanda .....
❅razred 8
❅najboljši predmer Tja
❅najslabši predmet Slo
❅koliko si imela lani zaključeno(približna ocena) 5 glih za glih
21. september 2013
❅ime priimek: Tina ..
❅razred: 7.
❅najboljši predmet: noben mi ni neki ne vem kaj če pa bi že mogla izbirati pa zgodovina, angleščina in slovenščina
❅najslabši predmet: matematika in geografija
❅koliko si imela lani zaključeno(približna ocena): če seštejem use skup sem mela 4-5 (mat sm mela 4 geo pa 5 samo mi zdaj začne delati težave -.-)
21. september 2013
Sprejeti (:
21. september 2013
u147963
u147963
❅ime priimek Ana ....
❅razred 7
❅najboljši predmet ija matematika sm zj je bol zatežena k lansko leto tk da mi ni neke već ućeš c:
❅najslabši predmet slovenščina,angleščina
❅koliko si imela lani zaključeno(približna ocena) 5 6 petk pa 4 štirke cx
23. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg