Forum
Hey....Moje ime je Niki in stara sem 11 let. 31. Decembra bom dvanajst in komaj čakam! No, imam tudi NAJBOLJŠO prijateljico Elli, jaz sem noro zaljubljena v njenega soseda, ampak mislim da ona do njega čuti isto kot jaz. Vedno se samo pogovarjata, enkrat sem ga celo zasačila, da jo je hotel prijeti za zadnjico! Ona hodi k njemu na obiske, in ona pravi da se kao VEDNO pogovarjata o meni pa da je on nevem kak v mene...Nevem če ji naj verjamem, ampak ona se dostikrat zlaže...sploh ne vem če govori resnico. No nekega dne sem se odločila, da temu naredim konec za zmeraj!
Ura je že bila osem zvečer in jaz sem gledala film oz. komedijo. Ne vem naslova, ampak bilo je romantično. Film se je končal komaj ob devetih in jaz sem se hotela odpravit spat. Nisem in nisem mogla zatisniti očesa! Za to sem se raje preoblekla v pidžamo, si skrtačila zobe, počesala lase, umila obraz in naredila use kaj še nikoli nisem. Odšla sem tudi na fb in malo preletela objave mojih sošolcev, ko sem zagledala, da sem jaz mojemu sošolcu všeč. "o shit!" sem se zadrla in skoraj vrgla laptop iz postelje. "omg kako si drzne..kaka budala sovražim ga!!!!" zaradi moje ipike sem vgasnila računalnik in sem v trenutku zaspala.
...................................................................................................................
Next?
07. december 2012
u114904
u114904
next!!
08. december 2012
Vsaj dva nexta še
08. december 2012
u114904
u114904
next next!!! evo pa so trije
10. december 2012