Forum
u35862
u35862
najprej se prijavi tukaj http://www.igre123.com/forum/tema/rise-of-the-guardians-2/48745/1

če si izbran-torej če tvoja prijaunica ustreza- se lahko če hočeš,prijaviš tukaj pa ni nujno,a si hudoben al prijazen...
PRIJAVNICA:

Ime:
Priimek*:
Starost :
Kaj delaš za otroke :
Pomočniki *:
Kratek opis :

* : ni potrebno izpolniti,če nimaš.Ampak samo če nimaš.
Usak si izbere en predmet,ki ga bo predaval,in se z eno osebo zmeni,da ga bo učil,na primer,da se oseba 1 in oseba 2 zmenita da bosta skupaj,in oseba 1 naredi učilnico za osebo 2 in obratno.Prijaviš se na 2 predmeta ali več,ampak morejo bit o tem,kaj je tvoja naloga (za otroke kaj delaš)To pomeni,da si izbereš 2 osebi.Npr. božiček se zmeni z osebo 1 in osebo 2 in 3,en čis tretji se pa odloč za 2 predmeta sam in se zmen z osebo 6 in 1.Pa moreta se oba strinjat,da bosta skupej.Upam,da razumete,ker je mau zakompliciran...če kej ne ve ste,pišite po zs.V eni učilnici je lahk tut več učenceu,od 1-5.

učitelj/ica se odloči,a bojo domače naloge al ne,pa pri usaki učilnici ki jo naredite,objavite link http://www.igre123.com/forum/tema/rise-of-the-guardians-2/48745/1.

to je naša šola

pa še PRAVILA:
1. Ne oglašuj če nisi sprejet/a!
2. Se ne kregat!
3. Ne govort 'o,ta slika je pa iz saga somrak' in podobno.
4. Ne delat tko ko ena biuša učenka iz VB,ko je medtem ko je profesorica predavala,ocenjevala njene slike!!
5. Če kej ne veš,upraši!
6. Če ti kej ni ušeč,uzemi svojo kanglico in lopatko in bejž iz tega peskounika
to je to folk
P.S. aja,a sm napisala 'če se hočeš prijavit'? No,MOREŠ se!!!!!!!

kaj si na http://www.igre123.com/forum/tema/rise-of-the-guardians-2/48745/1

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. februar 2013
Ime:
Zobna Vila
Starost :
veliko
Kaj delaš za otroke :
Pobiram njihove zobke,in jim nastavljam kovanec,po evro ali dva. Prinašam pa tudi srečo in veselje.
Pomočniki *:
Vile
Kratek opis :
Na pol človek,na pol kolibrij.Drobna sem, vendar neizmerno energična, saj 24 ur na dan in 365 dni v letu skrbim, da so izpod blazin pobrani vsi zobki. Vojsko svojih vilinskih pomočnic vodim kot generalka, hkrati pa se lahko v trenutku raznežim in moje čudovite turkizno modre oči se zalesketajo kot dragulji.

Če jaz nikoli ne utihnem, ker moram organizirati delo po vsem svetu, je Spanček Peščenjak moje pravo nasprotje.

24. februar 2013
u118455
u118455
ime: Jack
priimek*: Frost
starost*: 311 let
naloga: vsako leto otrokom pričaram zimo in se borim proti pitchu in njegovim moram.
pomočniki*: veter
kratek opis: brez odgovornosti(razen zime),pogumen,predrzen,hiter,neustrašen,zabaven

25. februar 2013
u35862
u35862
ime: Moonlight
starost*: 311
naloga: otrokom pričaram sanje vsako noč.
pomočniki*: Psi.So modre barve in me ščitijo.So zelo hitri in mi pomagajo,da vsak otrok odsanja lepe sanje.
kratek opis: moje sanje so drobci peska,ki jih oblikujem kakor hočem. Sem predrzna,rada si barvam lase,zelo veliko potujem,znam z besedami,in prepričam čisto vse,in to samo z mojim nasmehom.Z drgimi besedami;šarm

ena izmed mojih potovanj:

in moja nova frizura:

25. februar 2013
u35862
u35862
js sm se na uni prvi pa drugi sliki kr slikala,ker se mi una moja k sm jo narisala ne naloži...
25. februar 2013
u85618
u85618
uaaaaau,pa ti si čist ista na slikah!!!?!????

ime: Justina
starost*: 310
naloga: varuhe bom prepričevala,da je to vse skupaj ena bedarija in naj ne bojo varuhi.
pomočniki*: Konj z imenom Negotovost.Potuje od varuha do varuha in ga prepričuje,naj odide in pozabi kar je videl(varuhe)
kratek opis: sem hudobna,a lepa.Ljudi lahko prepričam z lahkoto,pa tudi konji mi pri tem pomagajo.

25. februar 2013
u113670
u113670
ime: Emmeline (Emma)
priimek*: Rider
starost*: 307
naloga(kako boš varoval/a otroke oz. kaj boš naredil/a zanje): dajala jim bom upanje, vero v varuhe in ljubezen do narave.
pomočniki*: veliko gozdnih živali, predvsem tigri
kratek opis: sem vesela, živahna, imam dolge rdeče lase in snežno bela krila. Spomladipomagam živalim in rastlinam, pomlad je moj letni čas. Otrokom vlivam upanje in vero v varuhe. Učim jih kako se ravna z živalmi in rastlinami, učim jih, da je narava lepša od računalnikov in takih stvari. sem živahna, in vedno polna energije. ob sebi imam tigra Wild in tigrico Free, ki me vedno spremljata, a tigri vsi so moji pomočniki
26. februar 2013
u113670
u113670

26. februar 2013
Ime: Bunnymund
Priimek*: /
Starost : 589
Kaj delaš za otroke : Vsako leto jim prinesem ter skrijem velikonočna jajčka ki jih iščejo za zabavo.
Pomočniki *: jajca
Kratek opis :

26. februar 2013
u35862
u35862
usi ste sprejeti;D
28. februar 2013
u52958
u52958
Ime: Blaze
Starost: 222
Naloga: Varovala praktično vse med nevihtami (ker lahko upravljam z elektriko, kao 'element')
Preveč ne mara dojenčkov, rada ima pa strele, njeno službo in Epsilona. V prostem času se rada pojavlja v mestih kot človek in igra nogomet ali košarko. Včasih je pametna in 'totalno pri stvari', včasih pa je zelo otročja. Ima zelo dolg jezik in nikoli ne bo zavrnila izziva.

Zmaj
Ime: Epsilon
Epsilon je zmaj, ki posluša samo Glaze. Do tujcev je nezaupljiv. Je prvak v letenju, še posebej v slabem vremenu. Včasih je muhast. Gre vsepovsod kjer gre Glaze. Pazi, če se ga dotakneš, kajti njegove dlake so iz čiste elektrike. Ne bruha ničesar. Ima znamenja, ki lahko zažarijo in oslepijo vsakogar. Zelo je nagajiv s svojimi brki.
Blaze:
[img]http://www.watchanimeon.com/forums//picture.php?albumid=822&pictureid=5338[/img]

Epsilon:

03. marec 2013
u52958
u52958
DX veste kaj na slike na mojem profilu bom dala slikico od Blaze kr tu ne gre.
03. marec 2013
u87744
u87744
ime: Rose
priimek: Black
starost:326 let
Kaj delaš za otroke: hudobna in otroke hočem speljati na napačno pot
kratek opis: največkrat se pojavljam oblečena v črno. imam črne lase in nekakšno krono okoli glave. sem hladna in otrokom se zdim prijazna in v resnici nisem

http://www.deviantart.com/download/71741139/Dark_Princess_by_Zindy.jpg
03. marec 2013
u87744
u87744
pomočnike sem pozabila kače in plazilci
03. marec 2013
u124875
u124875
ime: Vanellope
priimek*: von Schweetz
starost*: 10 let...drugače pa bo kmalu 50 obletnica moje igre na Japonskem
naloga(kako boš varoval/a otroke oz. kaj boš naredil/a zanje): otrokom bom pomagala uresničevati njihove sanje.(želje,sam ne koker barbiko pa lete pa počitnice nevem kje...)
kratek opis: nadležna,vedno pripravljena dirkati in trdno odločena uresničiti svojo odločitev...vedno!!

06. marec 2013
ime: stotnica Calhoun(kalhun)
starost : veliko
pomočniki: 1. strelec in ostali vojaki
naloga: pobiti vse Ci-ščurke
kratek opis: nedostopna z vseh strani in odločena,da bom predala prvemu strelcu medaljo ostale dame pa naučila pobijanja Ci-ščurkou.

06. marec 2013
Ashley (Ash)
Blaze
315 let
Moč: Ogenj in 'veselje'
Pomočniki: Volkulja črne barve. Po nogah zgleda kot da bi imela zavite plamenčke oranžne barve kličem jo Sky.
Sem Varuhinja
Otroke varujem in razveseljujem najpogosteje poleti
Kr. opis: Pogumna, rada se zabavam, rada sem v skupini, morda mal nagajiva. Ukvarjam se s športom, tudi učim ga. Vse kar se najde,

( ne da se mi iskat slike )
07. marec 2013
Lilly Rainbow
289 let
moč: Mavrica
Pomočnice: škratinje
Opis: Sem vesela, igriva, rada imam da se otroci razveselijo ko vidijo mavrico, sem prijazna.

07. marec 2013
u35862
u35862
obe sprejeti;'D
08. marec 2013
u35862
u35862
Vanellope,a je uredu?? http://static.tumblr.com/rbbcaxs/dvTmb8t75/dashboard.jpeg
08. marec 2013
u124875
u124875
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,carska jeeeee!!!!!!!!!!!
mwa,obožujem jooo
08. marec 2013
u124875
u124875
kaj,a vi ne boste mel pouka al kaj,noben se se ni zmenu za ucilnico?!!!
09. marec 2013
u128605
u128605
Božiček
okoli600let
Otrokom nosim lea darilca
Palčki
Malo okroglejši mož z brado. Imam sani za darila

slika:[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTLYeLQaVLVZZINhQwb_7YFNteELDDYA4KawsoaLG7dsRv8shJB[/img]
04. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg