Forum
u120727
u120727

W E L C O M E.
No jaz sem na nek način nova tukaj. Imela sem že milijon profilov na igrah in imam veliko pisateljskih izkušenj. S tem profilom pa bi rada začela na novo, z neko uspešno dokončano zgodbico. A tokrat sem se odločila, da bi zgodbico pisala še z nekom.
~~~♢~~~
KAJ BI PISALI.?
Sama bi tokrat rada napisala zgodbico o prijateljstvu, lahko bi bila zraven tudi zaljubljenost. Mislim, da bi govorila o neki punci, ki ima v šoli dobre ocene in jo nekateri iz zavisti kličejo piflarka. Nekega dne bi si našla eno prijateljico, ki bi ji bila podobna. Skupaj bi preživeli neverjetne dogodivščine, štrene pa bi jima zmešala še zaljubljenost v starejšega fanta.
~~~♢~~~
PRIJAVA.
Če ti je všeč zgornji grob osnutek zgodbice in si pripravljena pisati zgodbico se boš prijavila s pomočjo spodnje prijavnice na kateri morajo biti podatki resnični. Skupaj se bova nato preko sporočil dogovorili za naslov zgodbe, imena glavnih oseb, slike in vse kar še paše zraven. Si torej pripravljena.? Potem izpolni prijavnico:
~Ime:
~Starost:
~Tvoj opis (karakter):
~Kakšne vrste zgodbe najraje pišeš:
~Pisateljske izkušnje*:
*Ni pomembno, če jih nimaš, in ni ti treba limati linkov sem, lahko svoje prve pisateljske izkušnje pridobiš prav tukaj, kajti nekje jih boš morala.
Love you, Pia. < 33
24. januar 2013
~Ime: Tanja
~Starost:16
~Tvoj opis (karakter):Kumot lahko človeka sprejmem za prijatla, vedno sem se prpravlena zafrkavat, rada pomagam,... :3
~Kakšne vrste zgodbe najraje pišeš: Ljubezenske, žalostne, ubistvu nasploh nekako življenske
~Pisateljske izkušnje*: Mam veelik nedokončanih zgodbic na računalniku, zvezkih, pol tukej pišem eno zgodbo, rpg forumi,... ) Hope you like it
24. januar 2013
u120727
u120727
Super si, počakam še do Ju3, če se še katera prijavi, če ne pa se zmeniva po zs. :*
In res hvala ti. c:
25. januar 2013
~Ime:Angeina(Angel) ime je izmišljeno
~Starost:12
~Tvoj opis (karakter): kadar je treba bit resen sm resna, drugač pa vesela in nasmejana, lohku te vedno spravim v smeh, pomagam ljudem brez prijateljev,...
~Kakšne vrste zgodbe najraje pišeš vampirjih, ljubezenske, kriminalke
~Pisateljske izkušnje*:ja pišem že štiri zgodbice na igrah
25. januar 2013
čaki. ime mi je Angelina
25. januar 2013
u120727
u120727
Tudi ti si res super, kot sem že prej povedala počakam do Ju3, če se še kdo prijavi, če ne bom izbrala eno izmed vaju. c:
25. januar 2013
okej
25. januar 2013
u120727
u120727
Še kdo.?
25. januar 2013
mislim da ne
26. januar 2013
u120727
u120727
Ofkej, odločila sem se, da izberem;
HungryD1nosaur , potem si bova še vse zmenili.
Alone Wolf: Tebi pa se opravičujem, in zelo težko sem izbrala in sem dolgo premišljevala.
26. januar 2013
okej, nič hudega
26. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg