Forum
Pč pisaŁa ßom eno ßedno zgodßo!

Smo ena skupinca važičk! Jap važičk! Govorijo nam barbike!! Why? Zto k smo najlepše u razredu! xD!!

1. (na teji sliki, svetlo rjavi lasje) Neja
2.(na teji sliki, tmno rjavi lasje) Łana (me)
3. (na teji sliki, blond lasje) ŠpeŁa
4.(na teji sliki, blon lasje) Laura

pač to smo me ''važičke''

Neja žvi bŁiz šole(mn k kilometr od njenga doma do šole)
Jst (Łana) Žvim 2 km od šoŁe!
ŠpeŁa se voz z busom
Laura jo prpele mat al p fotr!
...
ok i know! tole je blo bedno ampk če nadaljujem bo maybe bolš!!!

bom nadŁvaŁa!

BŁo je zvečer! ŠpeŁa me pokŁiče na fon in me povab vn u diskoteko! Pokličem še druge in se grem zrihtat!! Mat mi nepusti hodt ke zto jo bo treba uspavat! Na roki mam vedn skrivn prstan v katerem je ''čarobni'' prah xDDD ki uspava aŁdi mam še ene par prstanou 1. je ta 2. je za aŁbezn 3. je za umor 4. je za frendice
mam 4 prstane našŁa sm jih domana podstrešju in res use deŁuje!! zato mi bo zdaj 1. prav prišeu!!! ŠŁa sem u kuhno uzeŁa kozarec naŁiŁa vodo in vodi primešaŁa prah za uspavanje! Vodo sem nesŁa mami in ko jo je spiŁa je spaŁa k poŁh sred zime! xD (očeta nimam : () v napoto pa mi je še tamaŁa!!! Če bi njej daŁa prašek za spanje bi spaŁa do jutri zvečer in poŁ b bŁi probŁemi zato sm ji u vodo primešala prašek za prijateŁstvo. Ko je vodo spiŁa se ji je zavrtelo u gŁavi! Čez minoto pa je biŁa že prijazna dekŁica ki mami nebo nič zgopcaŁa!!! Za tem sem odšŁa v kopaŁnico se namazaŁa, potem obŁekŁa in obuŁa najvišje pete kar jih je kdaj bŁo! ura je bŁa že 23!! stekŁa sm vn ukradŁa rdeč avto brez strehe in prdiujaŁah tisti diskoteki! Ko sm zagŁedaŁa punce sm bŁa srečna k žirafa xDD (zakaj žirafa?? haha) Use smo se objeŁe! in takoj sem začeŁa razŁagati o...
a nextam??

NEXTAM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. junij 2011
next??
16. junij 2011
Next¨!♥
16. junij 2011
ok nextam!
16. junij 2011
next
16. junij 2011
... o tejih kao čarobnih prstanih!
Jst: punce neki nouga mam!!!
Neja: nej ugibam! čevŁe nora si na čevle!!!
ŠpeŁa: kaj puvej!!
Laura: ja sigurno mašš čevŁe!! aŁ pa ne Łejte kaj ma na roki!!
J: YAP! UGIBAŁA SI ŁAUŁICA MOIA!!
Š: kwa ie to??
N: a ne vidš prstane ma!!
L: ka so Łepi mater!! kje si jih dobiŁa???
J: Łejte use bom razŁoŽiŁa!!!

in z zanimanjem so poslušaŁe:xD
J: ŠŁa sm na podstrešje in zagŁedaŁa staro prašno škatŁo!!! OdprŁa sm jo in... notr so bŁi teji prstani zravn je pisaŁ:
4 PRSTANI
prvega uporabi za uspavanje
drugega za...(gor vam piše)

Š: eeei! punce to bi Łohka usaka enga meŁa in bi šŁe u akcijo za deci!!! ka praute?
USE: the best stari!
J: točno tako! xDD razdeŁe si jih bomo inn... kera bo kerga meŁa???
Š: NEja ti boš meŁa 1. (tistga za uspabvanje) ker ti bo doma najbl pršu sj veš d ti nč ne pustijo...
Łana(jst) ti boš meŁa tega za Łjubezn sj veš da i še najbl za fanti Łetaš!
Laura ti boš meŁa ti boš mela tega za ubijat sj veš da maš velik sovražnic xDDD!
In jst če vm je prou bi meŁa tega za prjatŁstvo!

Use: jaaa, the best stari, dobr si se spomnla!!
N: haha špeŁa gŁ€de na to da si bŁont si zŁo pametna!!!
Š: hhhhhhhh xD hahha (in se zasmejala zravn)

torej:
NEJA: PRSTAN ZA USPAVANJE
JST: PRSTAN ZA LJUBEZEN
LAURA: PRSTAN ZA UBIJANJE
ŠPELA: PRSTAN ZA PRJATLSTVO

J: no a gremo zdej u akcijo???
USE: jaa!

ŠŁE smo pač u diskoteko zapeŁjevaŁe smo fante in se umes dobivale! Najprej bom opisala sebe kako je blo:

ŠŁa sm po pijačo in tm je biu en cute fnt šla sem do njega:

J: HI!
Miha: sovražm važičke kot ste ve ( biu je on j aon moj sošolc bla sem vanga in on je našo skupinco sovražu)
šou je stran jst pa nism vedŁa al nej mu dam ta prah! nisem še čisto vedla ali se to ko daš kaj zgodi! zanjega mmi ni bilo useno! usedla sem se na sedežno k je bla tm mal stran od plesišča in razmišljala! Ko sm že čisto spiŁa pijačo xDDD sm bŁa pijana do taŁka!!! nisem se zavedaŁa kje sem. In nisem se zavedala da sem noro zaljubljena v mihata! ŠŁa sem do mojih frendic in rekla Lauri! dj posod prah za ubijanje! ZakJ MI JE ODGOVORILA! jST pa ji nazaj: ZA Mihata stran z njemu! ONA: um okej ka ti ni no dobr tle maš! in res ko je miha pogledou stran sem mu v kozarec natresla ta prah in hitro stekla daleč in tako hitro da sem se v tejih špičakih polomila in padla na tla usa pijana!!!
Omedlela sem!
KO sem se zbudiŁa sem biŁa čisto nekje drugje!!!
next?
16. junij 2011
ja next
16. junij 2011
nexttttt, next, next, next....
16. junij 2011
next, nujno!!!
ful dobro si začela
16. junij 2011
miha

16. junij 2011
next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
16. junij 2011
Bla sm v neki Łepi muderni hiši resss misla sm da sm u sanjah tako hišo si želi usak edin će je glup!! ampk bila sem prestrašen fuuul!!! čez nekaj časa sem zaslišala da nekdo hodi po stopnicah proti meni!!! one kaj nj nardim!!? bla sm tko prestrašena daa sm si začela grizt nohte!!! pogledala sm če mam u žepu mobitel in če mam še prstan use sm imela ampk!!!! bla sm tuki in nikjer drugje! In zagŁedaŁa sem moško postavo!

Moški: ooo si se zbudila ljubica! tako dolgo si spala in kako to da nisi šla v najino spalnico!?
J: aaaa...(potihom)
Moški: se ne spomniš kako mi je ime??? ime mi je matej!
J: aaaaaaaaa!!!!!! (zakričala) kdo si? zakaj sem tu'???
M: Łjubica to sem jaz tvoj mož!
J: prosim me lahko spustite!
M: če ne boš utihnila! (in se zadržal) čez nekaj časa bova skupaj odšla v spalnico in za tem boš bolj vesela! verjemi mi!
J: kaj ka ka kak kkkkkkkaj?

in je odšel! prestrašila sem se kje sem ali misli na sexs??? kaj z njim nebom khm omg kje sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nisem vedela kaj naj naredim! ZačeŁa sem počasi spuščati soŁze! MisŁiŁa sem da bom umrŁa in da nebom nikoŁi več viŁe mojih 4 prijateljic! biŁa sem žaŁostna sajso zdaj zagotovo samo 3 in so vesele da me ni! kaj če so me one sem prpeljale???? ojoj! kakšne prijateljice pa so to!!! in kmalu sem se pomirila in si mimslila da to ni mogoče! uzela sem telefon in špeli poslala sporočilo!
špeŁa je tekla domou pa čeprou živi daleč!!! šŁa je v usako hišo ki jo je vidila in je zgledala sumljiva! pozvonila je pri uski hiši in uprašala za me! bila je tako panična da sploh ni opazila je pozvonila pri svoji hiši očitno ji je zgledala sumljiva! odprla ji je njena mama in ko je zagledala mamo ji je zabičala
Š: vi ste tisti ki ste ugrabili Łano saj vem vi ste tisti!!! takoj jo spustite
kot vidite je bila res tako panična da je to rekla svoji mami!!! ko je mama to slišala jo je okregala grdo nadrla in zaprla u sobo!!!
M: hišni pripor imaš!!!!!!!
ker njena mama ni mogla verjeti svojim očem da ji je to rekla njena hčerka in da je pijana no to si je mislila se sploh ni zavedela da je rekla da so lano ugrabili!!!
ŠpeŁa ni veela kaj naj telefon je očitno izgubila na poti ki je vsa pnična tekla od hiš e do hiše zato ker ni imela telefona tudi ni mogla poklicati drugih in Łane!!!! JokaŁa je in jokaŁa saj je mislila da je Łana že mrtva! potem pa se je spomnila da se je mogoče lana hecala ampk ne zagotovo ne saj je bila takrat pijana in bi lahko kar koli naredila...
''ževem!'' je rekla špeŁa poklicala je mamo in ji rekla da je žejna mama ji je dovolila iz sobe in v mamin kozares je natresla prah za prijatelstv ko je mama popila se ji je zvrtelo padla je natla se žez minuto in pol pobrala in špela jo je poklicala! njena mama je seveda k svoji '' prijateljici'' hitro pritekla in špela ji je rekla naj jo izpusti in res izpustila jo je in špela je tekla naravnost k mihovi hiši in pozvonila to pa zato ker bi mogoče on vedel kje je ali pa jo ima on saj se je ves večer družila z njim!! odprŁa pa ji je od njega objokana mama! kaj bi rada si ti ubila mihata??? špeŁa je zakričaŁa stekla stran saj je mislila da je nora!!! prav use je bilo čudno! mama je trdila da špela pije mihata so ubili Łane ni sama sem zgubila telefon kar se mi še nikoli ni zgodilo... nevem kaj naj naredim!!
aaaaaaaaaa počakaj malo če sem blond še ne pomen da sem neumna!!! p aglih prejšnič so mi rekle da sem pametna joojjj nič paetnega se ne spomnin oo želim si da bi postala rjava da bi se spomnila kako naj rešim lano!!

nextam!??? inzveste ali bodo rešili lano in kako!
16. junij 2011
next
16. junij 2011
next next next next next next
16. junij 2011
u48222
u48222
nexT!!!
16. junij 2011
u48222
u48222
nexT!!!