Forum
Vse je izmišljeno!!!!!!!!!
Začel se je 7. dan počitnic. Zjutraj sem se zbudila že ob pol 7h in nisem imela kaj za početi. Bila sem sama doma ker je bila sestra s šolo na maturantskem izletu, starša pa sta šla v Grčijo za en teden. Tako da sem tisti teden jedla pri babici. Toda tistega dne je babica šla na operacijo. Po končani operaciji pa so jo pridržali v bolnišnici. Na srečo je bilo vse v redu. Tako sem bila čisto sama doma. Poklicala sem mojo bff Lucy če bi prišla prespat k meni. Dovolili so ji in čez 10 min je bla že pr meni. Naredili sva načrt za današnji dan. Zmenili sva se, da greva dopoldne u shopping potem pa na pico z njenim fantom Janom. Superrrrrr komaj sem čakala. In gremo takoj u shopping. Kupila sem si 2 oblekici, kratke hlače, kopalke itd. Ko smo šli na pico smo se zmenili, da bi tudi on prespal pri meni, saj sem njegova frendica. In res zvečer pride k meni. Lucy je pekla kokice, on pa je prinesel vrečke chipsa. In sicer zakajjjjj??? Gledali bomo grozljiuko. Komaj sem čakala in pred kauč prinesla kokakolo, čips in sveže pečene kokice. Ugasnili smo luči in se posedli na kauč. Na ovitku filma je pisalo:
Opozorilo: Srčnim bolnikom ni priporočeno. Pogoste je tudi strah in dolgo ne morejo pozabiti na film.
Lucy: pa saj nimamo nič za početi no daj pritisni že play.
Pritisnem in dolgo je tema. Naenkrat se prikaže okostnjak, ki se morilsko smeje, okrog njega pa pari velikih netopirjevih oči.
Jan: aaaaaaaaaaaaaaaaa matr sm se ustrašu
Jst: nve če bi to gledli mene je strah
Vseeno gledamo naprej. Film se dogaja ponoči u neki hiši. Starša ravnokar odideta na zabavo. V njej je doma tudi punca Lucy stara 13 let. V sobi piše dnevnik. In nekaj potrka po oknu. Odprla je okno in na zunanji okenski polici našla list papirja. Pisalo je: V omari te čaka presenečenje… Od: neznano

Lucy je bilo tako strah da je jana prijela za roko. Pa še tevi je tako ime kot meni…

Lucy(v filmu) je pogledala v omaro. Iz nje skoči prikazen. Lucy omedli in se kmalu zatem zbudi. Čez nekaj časa pa pozvoni telefon s čudnim zvokom. Noče k telefonu ampak v posteljo toda v postelji najde truplu. Pa ravno včeraj ponoči ji je brat umrl.
Ugasnem film in rečem soryyy ampak mene je strah če želita vama ga dam da si ga sama ogledata.
Jan: no prav mogoče pa kdaj drugič. Ena ura ponoči je. Odločimo se, da gremo spat vsi na mojo veliko posteljo. Gotovo bi bil prostor še za enega pujsa. Umijemo se in odidemo v sobo. Tako nas je strah, da gremo vsi skupaj. Odpremo vrata. In pozvoni moj telefon. Tako zvoni, kot v filmu kar en neznan zvok ki ga sploh nimam gor na mobiju. Grem do mobija, se oglasim(dam na zvočnik) in reče neki spačen glas: I will kill you. Št. Je skrita. Vsem trem zamrzne kri in otrpnemo. Nato se oglasim: kaj pa če je samo kakšna butasta sošolka?
Nato gremo vsi v posteljo. Jan spi levo, lucy na sredi, jaz pa desno. Omara začne škripati. Stisnem se k lucy. Vsi 3 ustanemo in gremo pogledat. Odprem omaroooo……

Aja oprostite ker je mal u sedanjik mal u pretekliku.
12. julij 2010
neeeextt...SCARY! ;P
12. julij 2010
Vse obleke izginejo. Popolna tema. In nekaj potrka po oknu gremo pogledat. Pride sporočilce. piše tko k u filmu. v omari te čaka presenečenje. Mi ne vemo če bi odprli in bi mogli tko omedlet kot tista punca, ker bi vidli prikazen. ampak smo se opogumili in v strahu v kosteh odprli. notr je biu še en listk. pisalo pa je: te zanima, kje so obleke. jutri ob točno ob pol noči sedi na okensko polico. in res jan in lucy sedita na postelji jaz pa tam. in res neki balon je tam in na njem piše z velikimi črkami:
PODSTREŠJE. Gremo na podstrešje. Krvava sled je sledila vse do stare skrinje, ki je bila vsa zaprašena. Toda kje naj dobimo ključ do nje. Na njej je pisalo. kdor to skrinjo odpre, bo pogubljen. ob skrinji pa je bilo sporočilce. Pisalo je: poglej v omaro. in res šli smo spet v sobo in odprli omaro. vse moje obleke so bile spet tam. Toda skrinja mi še vedno ni dala miru...
12. julij 2010
nadaljuj!!!!!!!!!!!!! SCARY!! =/ mal me je strah.....
12. julij 2010
predlagam d bolj zvečer bereš, te bo še bolj.
XD
12. julij 2010
ok nadaljujem
12. julij 2010
next SCARY xD
12. julij 2010
Ko se je babica vrnila iz bolnišnice, sem jo vprašala, če ve kaj o skrinji na podstrešju. Rekla mi je, da jo nikoli ne smem odpreti. Bila je od njene praprababice, ki je bila pračarovnica. Rekla je tudi, da je skrinja prekleta. Nisem imela druge izbire, kot da pozabim na skrinjo, toda še vedno mi nekaj ni dalo miru. Zvečer pa sem naredila zabavo. Povabila sem vse svoje prijateljice. Pa tudi Tanjo-punco od moje lovee. Skrinjo sem prinesla v sobo. Bila je precej težka. Obrisala sem prah z nje in jo malce polepila, da je zgledala kot nova. Tanja je mislila, da sva frendici, ampak jaz sem imela boljši načrt...
12. julij 2010
nadaljuj prosim!!! zdej prosim!! in hvala za predlog (ga bom NEKOC upostevala)
12. julij 2010
Ko so vsi prišli smo šli v mojo sobo. Tanja je opazovala skrinjico. Rekla sem ji naj jo poskuša odpreti in da mi jo je poklonila sestrična. Res jo je odprla. In nje se je prikazala nekakšna megla. Kmalu je izginila, vendar tudi tanja. Vsi so čudno gledali ampak nihče ni nikoli preveč maral tanje, zato smo se odločili, da se bomo naprej zabavali. Ko je bilo zabave konec sem šla spat. Nekaj je zašumelo. Prižgala sem mobi in malo posvetila. Naenkrat se prikaže spaka. Bila je s črnim ogrinjalom, belo poltjo, dišala je po smrti. Srhljivo je bilo gledati njene čekane in kri, ki se ji je razlivala po teles. Bilo je grozno. Otrpnila sm in zamižala. Spaka je govorila: Dobrodošla v pogubi. Z mano in vsemi trpečimi boš okusila trpljenje žrtev. Izginila je. Tudi postelje, pa moja soba ter hiša je izginila. Bil je prazen nič. Nič niti tal. Lebdela sem v zraku, dokler mi niso scvrli las-pristala sem v hiši strahov ampak ne hiški, pravihiši strahov. Bila je hiša-lebdeča hiša okrog nje prazen nič, le tema. Dali so me v sobo, kjer je bilo vroče, kot v peklu. Tam sem morala opravljati težka fizična dela. In to za vedno. Toda...
12. julij 2010
ehh se moj deda k govori kk je blo u vojn govori bol grozliv xD ne ne hecC..heCc pa ze zanimiv
12. julij 2010
toda zjutraj sm se zudila in ugotovila da so vse samo sanje XD kar nejki se mi nda več
bedaaaa
12. julij 2010
xD
13. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg