Forum
Sem Zala. Stara sem 15 let. V mojem življenju, se dogajajo čudne stvari. Pa bom kar začela... Nekega dneva, je pome prišla moja mami. Bila sem presenečena, saj nikoli ne pride po mene. Pripeljali sva se domov, očka pa mi je nestrpno hotel nekaj povedati... Ampak mama ga je utišala. Povedala mi je da bom dobila bratca, in ker je stanovanje premajhno, se bomo odselili. Jaz sem naslednji dan vsa panična prišla v šolo. Vsi so me spraševali kaj je narobe, a povedala sem le moji najboljši prijateljici Nini. Selili smo se nekam v gozd, kjer sonce nikoli ni sijalo. Spraševala sem se zakaj gremo na takšen kraj.
NEXT? Vsaj tri nexte da nadaljujem... aja... pa ta grozn del se šele začne...
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALI BOŠ BRAL/A

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. julij 2014
u142302
u142302
next
03. julij 2014
hvala! še dva nexta
03. julij 2014
next
03. julij 2014
še en next... pa oglasujte plošim
03. julij 2014
u149312
u149312
next
03. julij 2014
u153756
u153756
next+novaa bralkaa
03. julij 2014
Sem Zala. Stara sem 15 let. V mojem življenju, se dogajajo čudne stvari. Pa bom kar začela... Nekega dneva, je pome prišla moja mami. Bila sem presenečena, saj nikoli ne pride po mene. Pripeljali sva se domov, očka pa mi je nestrpno hotel nekaj povedati... Ampak mama ga je utišala. Povedala mi je da bom dobila bratca, in ker je stanovanje premajhno, se bomo odselili. Jaz sem naslednji dan vsa panična prišla v šolo. Vsi so me spraševali kaj je narobe, a povedala sem le moji najboljši prijateljici Nini. Selili smo se nekam v gozd, kjer sonce nikoli ni sijalo. Spraševala sem se zakaj gremo na takšen kraj.
NEXT? Vsaj tri nexte da nadaljujem... aja... pa ta grozn del se šele začne...
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALI BOŠ BRAL/A
JA!! Itak
67%
MAH... Ke pa
0%
Nevem še
33%
03. julij 2014
Prišla sem v hišo. Tam je bilo povno prahu. Mama me je pospremila do moje sobe in mi rekla naj si jo ogledam. Videla sem zaprašen stol in na njem neko staro babico. prihodila je do mene. pol obraza je imela razžrtega in do kosti se je videlo. fffuuujjj. kričala in tekla sem kot zmešana kura. prišla sem do mami, ona pa vsa zmedena sprašuje kaj se je zgodilo. rekla sem ji da je krvava gospa v moji sobi. skupaj sva šli do moje sobe, gospe pa ni bilo več, in okno je bilo odprto...
NEXT?
4. nexte please
03. julij 2014
u153756
u153756
next
03. julij 2014
še tri...
03. julij 2014
u142302
u142302
next
03. julij 2014
2
03. julij 2014
Next
Next
03. julij 2014
Vse smo razpakirali v moji sobi, ves prah smo pobrisali in pobarvali smo hišo. Ko je bila hiša dokončana sem odšla v svojo sobo. Spet sem videla tisto staro gospo. Tokrat je nekaj tkala. In obraza ni več imela razžrtega. Ko sem prišla ven sem videla zombi-punce. Imele so dolge črne lase, niso imele oči, in iz lukenj za oči jim je tekla kri. Ena se me je dotaknila. Okužila sem se. Tudi jaz sem postala zombi.
NEXT? Pet nextov pa nadaljujem. Pa ne štejem če en dvakrat napiše next.
se slišmo
BYE
04. julij 2014
u142302
u142302
next
04. julij 2014
še 4nexte
04. julij 2014
Next
04. julij 2014
še tri.
04. julij 2014
next + nova bralka+ piši dalše nexte prosim drugače pa
05. julij 2014
Ok... Hvala. Še dva nexta!!
05. julij 2014
next
07. julij 2014
plis še en next
07. julij 2014

07. julij 2014

07. julij 2014
Ko sem postala zombie sem bila še ista jaz v zombiju... Bližnji sosed je poklical policijo. Vsi zombiji smo se vstrašili. S policijo je prišla tudi Nina. Pritekla je do mene, policaji pa so za njo se drli da se bo okužila. Nina jih ni poslušala samo tekla je proti meni. Prijela me je za roke in rekla da naj se zbudim!! In res sem se ker sem samo sanjala... Vsa zalimana sem vstala iz postelje, in šla v kuhinjo. Takoj ko sem se zbudila je pozvonila na vratih.
Mal vprašanj...
Kdo je pozvonil na vratih?
Kaj bo v nextu?
7 nextov. ne štejem če kdo dvakrat napiše!!!
18. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg