Forum
To je grozljivka. Pisali jo bova jaz in SarciiTheMeow.
Zgodbica bo govorila o 2 prijateljicah(BFF).
Eni je ime Jessica eni pa Sara. Kličejo jih Jess
in Sarči. No pa začniva. SarciiTheMeon piše v osebi
Sara,jaz pa v osebi Jessica.
_____________________________________________________________________________________
1.Poglavje: Začetek
Ravno sem bila na računalniku. Pogovarjala sem se s Saro na chatu. Pogovor je potekel tako:
J-Jess S-Sara

J-Živjo Sarči!
S-Oi Jess.
J-kako si?
S-dober pa ti?
J-slabo
S-zakaj?
J-mami me podi dol. Mamo kosilo.
S-mi jo mamo tut. prid pol gor.
J-okej
S-čawči
J-čaw baw pikica moja
In res mami je podila dol. Šla sem na večerjo. Za večerjo smo imeli Špagete s paradižnikovo omako. Njama,to je moja najljubša hrana. Po večerji mi je Sara napisala,da ne sme več gor zato sem se probekla v pižamo. Umila zobe in se ulegla.
Pižama:

predem sem šla spat sem še malo brala. Brala sem Somrak. Rada imam vampirje. Upam,da bom tudi jaz postala kdaj vampir. Ko sem prišla do strani 122 sem dala knjigo stran in zaspala. Naslednji dan sem šla v šolo. Za v šole se vedno uredim. Moja obleka je bila taka:

Danes smo se morali še posebej lepo obleči saj smo dobili 2 nova sošolca. Oba sta bila zelo lepa. Njihova koža je bila marmorno bela. Lasje enega so bile zlate,drugega pa blond. Tisti z zlatimi lasmi je bil zelo lep. Tako lep in vse. Takoj sem se zaljubila vanj. Bila je samo še ena prosta miza. Tam ni sedel nobeden zato sta se vsedla tja. Ko je prišel učitelj v razred sta se morala predstavit. Tisti z zlatimi lasmi je rekel:"Sem Alex. Rojstni dan imam 23.3. To je moj dvojček Marc. Marc je 1 uro starejši. Rad imam svojo sestro,družino,prijatelje in šport. Plešem break-dance. Marc trenira nogomet. No mislim,da je to vse." To je bilo vse zanimivega v šoli. Dobila sem 5,in Sara tudi. Mislim,da je bil Sari všeč Marc. No meni je bil Alex in napisala sem mu sporočilce. Na sporočilu je pisalo:
ԃɾαɠι αʅҽxǃ
ƚι ʂι ɱι ȥҽʅσ ʋšҽč.
υραɱ ԃα ʂҽɱ ƚυԃι ʝαȥ ƚҽႦι.
žҽʅιɱ ʂι ԃα Ⴆι Ⴆιʅ ɱσʝ ϝαɳƚ.
Podpisala nisem. Sara je tudi napisala sporočilo. Napisala je isto. Med pavzo sem mu malo ostala v razredu in mu sporočilce dala v torbo. Upam,da jo kmalu našel. Z Saro sva se zmenili,da greva ob 15.00 v kino.
__________________________________________________________________________________
Slike takoj
Nadaljuje sarciiTheMeow
20. maj 2012
Jessica:

20. maj 2012
next!
20. maj 2012
u92087
u92087
nextttt!!!
20. maj 2012
u92310
u92310
Sarah:

20. maj 2012
u92310
u92310
malo pred 15. uro sm se preoblekla v novo obleko:

in se naličla.
z jess sva se zmenli da jo bo pobral šofer limuzine s katerim bova šli do kina.

limuzina:

točno ob 15o sva z jess sedeli u kino in čakali na film.ljudi ni blo dostisaj je blo sred tedna.gledali naj bi film Mlada Luna. meni in jess je bil ful ušeč film in tut knjiga.
ko je blo filma konc sva se zmenli da greva še na en sladoled v bližnjo slasčičarno.
na poti iz kina sva se skoraj zaleteli v Alexa in Marca. Marc je pohvalil mojo obleko, Alex pa jessino. nato sta naju povabla na sladoled. razgovorili smo se. pogovor je potekal o šoli in o tem kje sta prej živela. proti večeru sva le prišli domoujaz sm se peoblekla v staro trenirko
in se usedla pred tv. gledla sm ponovitev moje njljubše nadaljevanke in potem sm kar zaspala na kavču. imela sm zelo lepe sanje...
20. maj 2012
u92310
u92310
nadaljuje you my friend
20. maj 2012
3 nexte
20. maj 2012
u92087
u92087
иeχт
πεχ†
ŋεхŧ
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. maj 2012
še 2
20. maj 2012
u92087
u92087
ŋεхŧ!!!
20. maj 2012
od različnih oseb
lah pa mal oglašuješ
20. maj 2012
u92636
u92636
ηєχт!!!!
20. maj 2012
še 1 next
20. maj 2012
next
20. maj 2012
u92087
u92087
lαнĸ zdeι ɴeхтαš, plιѕѕѕѕѕѕѕѕѕѕѕѕѕѕѕѕѕѕѕѕ
20. maj 2012
u92087
u92087
β†ω zĝøδβα jε Ŧulll δøƦα
20. maj 2012
Ko se šla spat sem si oblekla to pižamo.

Spat sem šla zelo vznemirjena. Saj sem mislila,da je Alex našel sporočilce. Hitro sem zaspala. Mislila sem samo na Alexa. Ko sem zjutraj vstala sem se naličila in se oblekla v to obleko:

Pred šolo sem videla Alexa. Stal je tam. Zakričala sem:"Alex,Alex počakaj me." Počakal je. Začela sva se pogovarjati. Pogovor je potekel tako.
J-Jaz A-Alex
J-živjo!
A-živjo!
J-meni je ime Jess!
A-sem ugotuvil.
J-nomkako si?
A-slabo?
J-zakaj?
A-ti si mi napisala sporočilce. Sara je MArcu jaz ti moram nekaj povedati
J-ja?
A-res si mi zelo všeč ampak ne morem biti tvoj fant. Je ena skrivnost,ki ti je ne morem povedati. Sama moraš ugotiviti. Ampak verjemi bolše,da nisi moja punca.
J-ampak želim si.
A-vem saj si tudi jaz.
J-ampak zakaj potem?
A-sama ugotovil.
J-poljubi me.
A-ne.
J-zakaj?
A-ne morem.
J-razloži.
A-povedal ti bom legendo samo po e-mailu.
J-okej povem ti ga
A-no da.
J-jessica.jess@gmail.com
A-o lep je
J-zdaj pa še ti svojega
A-Alex.Marc.Alex@gmail.com
J-o zakaj pa Marc
A-Marc ima podobnega samo da ima na sredini mene
J-aha
A-no pojdiva zdaj v razred
Prijela sem ga za roko. Bil je mrzel. In takrat ko sem se ga dotaknila me je obtekel električni šok.
20. maj 2012
Alex:

20. maj 2012
u92087
u92087
NEXTTT
20. maj 2012
naličila:

20. maj 2012
next!!
20. maj 2012
še vsaj 1 next
20. maj 2012
next
20. maj 2012
u92087
u92087
ŋεхŧ﹗ şąɱ şąŗƈïïïŧɧεɱεσщ ŋε ɓσ ŋεхŧąℓą đσ ʆųЗ ҡεŗ ʆε ŋï!!
20. maj 2012
u92310
u92310
ko sm se zjutro zbudila sm se spomnila na Marca zato sm se ful lpo ooblekla in uredila frizuro:

na poti u šolo sm srečala Marca in mi je rekel da je dobil en čuden listek. povedla sm mu da sm ga jst napisala..
pogovorjst-j, marc-m)
j:jst sm napisala tisti listek
m:ahmm sei smi je zdelo sam sei si ful prjazna,... sam mam punco.
jhhhhhhhhhhhhhhh
m:no lpo se mei, poleg tega pa je še enaskrivnost k tije ne morm zaupat, čauuu!
j:čau
usa žalostna sm se odvlekla u šolo...

Marc:

nadaljuje ♥vampirka
21. maj 2012
u92087
u92087
next!
22. maj 2012
u92636
u92636
next