Forum
to je zgodba , ki jo bomo vsi napisali!! brez kakih LOVE stvari,ker naj bo grozna

želite to?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. julij 2010
u21088
u21088
ja itaq!!!!!!
15. julij 2010
eno jutro me je poklical friend in vprašal , če lahko pride k meni in rekel sem , da ja.
prosila sma vsaki svojo mamo, če lahko spima pri meni in uspelo nama je!! ves dan sma se kopala , ob mraku pa šla na comp cilj ----> grozljivke.
na računalniku sma preko youtube gledala bloody marry in sma jo šla ob polnoči seveda klicat ni se nama pokazala po 10 minutah poskusa. večer sma že napol spala pa se je pokazala neka senca ...
15. julij 2010
u21088
u21088
sorry jst ne znam pisat zgodb tko da jzt ne bom pisu zgodb...če ne bom pa use zjebu
15. julij 2010
lahka tud js pisem??
15. julij 2010
jessica seveda, lahko, če ti gor piše, da VSI :mwa
15. julij 2010
zablisklo se je in nato je zmanjkalo eletrike. moj kuža je zacvilil a ko sva prihitela na hodnik kjer je bilo ogledalo. prikazala se je bloody mary in kužka ubila. vse je bilo krvavo in skoraj me je pobralo od groze. s a nato se je še enkrat zabliskalo in nastala je nevihta toda ne navadna nevihta z dežjem iz vode ampak iz krvi.
zjutraj je bila na dvorišču le mlaka krvi...
15. julij 2010
pogledal sem ogledalo . gor je pisalo vidva sta naslednja!!. črke so zbledele. odločila sma se da to noč ne zatisnema očesa. moji starši še naju presenetijo da gredo ob 19.00 na zaključno zabavo. postala sma bleda kot stena.
15. julij 2010
ko sma ležala v postelji sma se pogovarjala o bloody marry. v kuhinji se je prižgala luč. imela sma nabite plastične pištole, da bi prestrašila ˇˇstvar^^. vzela sma vsaki svojo baterijo in se odpravila. jaz sem še zmeraj imel nekaj smrdljivih granat od pusta vzela sma jih vsaki pet in vsaki tri dimne kroglice - extra močne.
16. julij 2010
ko sma prišla pred kuhinja nisma šla v njo . za presenečenje sma vsaki porebila polovico eksploziva -4stvari slišala sma krike iz kuhinje. oba sma dobila kurj kožo in dlake na tilniku so se nama postavile pokonci. na srečo sta bili pištolici polavtomatski.
16. julij 2010
naprej plis
16. julij 2010
u24654
u24654
začeli so tuliti psi. nekaj je narobe vzunaj. nisma vedla kaj naj. spet sma slišala krike iz kuhinje. oba sma se tako rečeno "posrala" v hlače. hotela sma zbežati ven iz hiše, ko ba ugotovima, da ni ključev. sledila nama je senca, ko pa je moj frend padel po tleh. omedlel je. nisem vedel kaj naj storim, zato sem začel kričati. vse je otihnilo.
16. julij 2010
u20887
u20887
naenkrat me je prijatelj pogledal v oči nisem se mogel upreti njegovemu pogledu zato so mu oči padle iz obraza ko sem hotel poklicati starša je zmanjkalo signala ostal sem sam v hiši, z truplom. ves čas sem razmišljal kako naj to povem njegovim in mojim staršem
16. julij 2010
u21088
u21088
hotel sem odditi iz hiše a ni šlo.potem sem se pripravil za skok skozi okno,in mislil sem si:nebom umrl nebom in nebom!letel sem in letel,vedno bolj ko sem letel se mi je senca bližala.ko sem prispel je ni bilo več za videti.ko sem videl starše in od prijatelja starše.............ko sem povedu.....................mi niso verjeli moji...................od prijatelja starši so se pa v solzah čudili..........nato pa...
16. julij 2010
vidijo kri kužka, ki je bil mrtev nato so pa verjeli. vsi smo se odločili poklicati policijo z mobija. zmanjkalo je elektrike . k sreči sem imel baterijo pri sebi in dal sem jo očetu.
16. julij 2010
oče je posvetil z njo in videl razbito ogledalo, krvavi nož in stopinje v razbito ogledalo. oče je klical policijo . skupaj s policijo so prišli tudi forenziki za DNK. krvi ni bilo v bazi podatkov. prstni odtisi z noža pa so bili od neke Adriane Wilson Comfit
16. julij 2010
naslednji dan sem surfal po internetu o tej ženski in izvedel: bila je serijska morilka, VEČKRAT ZAPRTA, zmeraj je zbežala iz zapora, prodaja orožja na črno, brez družine, mučilnica , kruta smrt
16. julij 2010
lepo!! js raj ne bom pisala
16. julij 2010
u21088
u21088
zka?
16. julij 2010
u24654
u24654
potem sem še izvedel, da je imela težko življenje. starša sta ji umrla ko je bila stara 14 let. hotela se je maščevati tistemu, ki je napravil prometno nesrečo hotela se je maščevati vsem tudi tistim, ki so jo mučili.
po eni strani se mi je smilila po drugi strani pa ne saj mi je ubila prijatelja!
16. julij 2010
nekaj je potrkalo na vrata. bil je poštar ki je prinesel paket v vratu pa je imel nož. bloody marry sem si mislil...
18. julij 2010
u24654
u24654
zaprl sem vrata. slabo sem se počutil in sem šel ležati. naenkrat je nekaj zaškripalo. šel sem pogledat, bil je sosedov maček, ki je skočil če naše okno. res sem se prestrašil.
21. julij 2010
u20249
u20249
zvečer sem si hotel umiti zobe,a je iz ovitka paste namesto paste pritekla kri.zdaj me je pa res strah.le kaj naj storim?
21. julij 2010
razmišljal in razmišlau sem dokler ni nekaj zaškripelo šel sem pogledat in videl sem človeka ki je imel nož in bil je cel krvav šel sem v sobo in hitro zaklenil vrata ko sem se obrnil sem videl spet tega človeka udaril me je in sem padel v nezavest kar naenkrat sem se zbudil v neki stari hiši
21. julij 2010
in padel sem v nezavest
21. julij 2010
u15323
u15323
ko sem se spet zbudil sem bil zvezan za neki steber. še zmeraj sem bil v stari hiši. na tleh je ležal majhen nož. z nogami sem tako dolgo brcal da sem dosegel nož in ga potegnil k sebi. z nožem sem prerezal vrv in se postavil na noge. še zmeraj se mi je vrtelo. nisem vedel kje sem. bil sem v sobi brez oken in brez vrat. kaj naj storim???
21. julij 2010
u20249
u20249
kjer je smrdelo po plesnivem in je bilo ogromno trupel.med njimi tudi truplo mojega prijatelja.bloody marry sem si zopet mislil.....
hotel sem zavreščati,a kot bi nekdo tlesknil s prsti je pred mano stala bloody marry.le kaj hoče od mene?
21. julij 2010
u20249
u20249
obe sva napisali enak del....kater šteje?
21. julij 2010
u20249
u20249
?
21. julij 2010
u20249
u20249
?
21. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg