Forum
Heiiilaa..!
Odločla sm se, da bom pisala grozliuko :3 Trudla se bom pisat čim bl knižn, upam da vm bo ušeč ;*♥**

Odprla sem oči in zagledala svojo sobo. Bile so počitnice. Ustala sem in pogledala na uro. Bila je devet. Ob takem času smo imeli zajtrk zato sem se hitro oblekla, počesala ter odhitela dol. Oh, saj res, moje ime je Valerija, na kratko Vali. Stara sem 15 let, imam brata Jana, ki je star 17 let in večino časa preživi v svoji sobi. Ko sem prišla dol, me je na mizi čakal krožnik sveže pečenih palačink, a ni bilo niti sledu o očiju, ki je ponavadi pripravil zajtrk ali o mami, ki ga je medtem zabavala. Ko sem stopila k mizi sem zagledala zraven palačink listek na katerem je pisalo:"Draga Valerija in Jan! Oči mora na službeno pot na Florido in jaz grem z njim. Ob 11h pride Eva, ki bo z vama za ta dva meseca, saj bolje spim, če vem, da je z vama polnoletna oseba, čeprav ne prav resna c;. Pozdrav, mami." Ravno, ko sem prebrala do konca, se je po stopnicah primajal Jan."Ohoho smo pa zgodnji!" sem zažvrgolela. Skomignil je z rameni in zazehal."Kaj praviš na tole?" sem mu porinila listek pod nos."Odpade. Z Ano grem na morje," je rekel po nekaj sekundah, ko je nehal z očmi slediti vrsticam. In ja, Ana je Janova punca, Eva pa je moja sestrična, ki je stara 19 let in sva najboljši prijateljici. Jan jo je kmalu po zajtrku popihal, jaz pa sem počakala do 11h, ko je pri vratih pozvonilo...

Eva (levo) in Valerija (desno)

Jan

Evo, tok za začetk, skeri bo še postal c;

Bereš ;*♥?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. maj 2013
next♥
17. maj 2013
Huala še en next? ;**♥
17. maj 2013
neext< 3
17. maj 2013
next :3
17. maj 2013
Hvaliiš, nextam :3

Šla sem odpret in pred mano je stala Eva."Evaaa!" sem zakričala in se ji vrgla v objem."Valiiii!" mi je vrnila objem."Kje imaš brata?" se je najprej pozanimala."Pred nekaj urami je šel na morje z Ano, sami sva." Eva se mi je nasmehnila."Greva na najin vikend?" me je vprašala. Kot da ne bi poznala odgovora. Vikend sva imeli v gozdu ne prav daleč od tod. Eva ga je dobila za svoj 18. rojstni dan in od takrat tam še ni bila brez mene. Oboževala sem, ko sva sedeli na najinem kavču, stisnjeni druga k drugi, zatopljeni vsaka v svojo knjigo, medtem ko je zunaj v temni noči po oknu škrebljal dež. Oboževala sem take noči, ker je bilo vse nekako strašljivo in nekako povsem varno. Hitro sem spakirala kovček in odhitela nazaj dol k Evi, ki me je že čakala spodaj. Vsedli sva se v njen avto in se odpeljali do roba gozda.

(njen avto)
Potem je sledil najtežji del; priti do hišice po gozdni podlagi brez poti. Kot vedno sva prispeli nekoliko prepoteni, a to naju ni motilo. Evina hiška je bila na zunaj sicer lesena, a notri je bila moderna. Imeli sva toplo vodo, plazmo, vse kar rabiš. Najprej po tistem ko sva prišli sva se šli stuširat, potem pa sva šli razpakirat stvari. Zunaj je začelo narahlo rositi."Škoda, ne bova mogli na sprehod," se je takoj pritožila Eva. Zamahnila sem z roko in prižgala TV. Do večera sva gledali televizijo, potem je šla Eva v kuhinjo skuhat večerjo. Šla sem pogledat skozi okno, da bi videla, če je dež že ponehal. Oh, kako sem se zmotila! Zunaj je lilo kot iz škafa. Opazovala sem drevesa, listje, deklico, drevesa... Deklico?! Med drevesi je stala deklica, vsa bleda in tako... uboga. Gledala me je z žalostnimi očmi, kot, da bi mi hotela kaj sporočiti, a jaz sem se tako ustrašila, da sem zakričala, kot da umiram in stekla proč od okna."Kaj se je zgodilo?!" je iz kuhinje pritekla Eva."Tam... deklica.." sem izdavila in pokazala na okno. Eva je gledala skozi okno kake pol minute, se obrnila k meni in mi rekla:"Vali, a si ti uredu?" "Ne, prosim, ne imej me za noro, res sem jo videla!" "Lej, ni panike, razumem. Privid pač, ne?" je rekla in se nasmejala. V mislih sem si rekla: 'Eva ima prav, samo privid je, nič drugega. Samo zdelo se ti je.'

Evo to za zdej, še mal slikc:

Punčka

Dnevna soba

Kuhinja
[img]https://b2b.brest.si/binary/showimage/id/431/rw/600/rp/true/h/58f67d[/img]
Spalnica

Kopalnica
17. maj 2013
u61292
u61292
Eva nexti takojjjjj<3333
18. maj 2013
Next
18. maj 2013
Neekstaj prosim! Za mene en dooooolg nextek ;3
18. maj 2013
neeexxtt
18. maj 2013
The Sarchi: Nextam takoj sam še na sprehod grem xĐ
cυтє.мσηšтєя✝: Zate kasnej doug nextek :3**

Hvala za nexte drgač ;*D
18. maj 2013
Evolee:

Psihično sem se prepričala, da je bil le privid, ter odšla v kuhinjo pomagat Evi. Hotela sem pozabiti na dogodeg s punčko in z Evo to niti ni bilo težko. Eva je nalašč začela kuhati testenine, ki sem jih imela najraje. Pomagala sem ji narediti omako iz paradižnika in feferona. Končni izdelek pa je izgledal takole:
[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTRL0p6jBMQnd4aQLIVBphc3EOORA-Zo5GsQMr9slYT8_32fDmI[/img]
Ko sva končali mi je že krulilo v želodcu. Odnesla sem testenine na mizo. Odšla sem še po krožnike in ko sem se vrnila, je Eva nalivala belo vino v dva kozarca. Pomežiknila mi je, jaz pa sem jo očitajoče pogledala:"Kaj bi rekla mami?" Zamahnila je z roko in rekla:"Malo morava proslaviti, ne?" Zasmejala sem se ter sedla za mizo poleg nje. Ko sva pojedli in popili sem se počutila sito in nč pijano. Navsezadnje sem popila samo dva kozarca. Šla sem v kopalnico, da bi si umila zobe. Ko pa sem se pogledala v ogledalo, sem že drugič v tem dnevu zakričala, kot, da bi mi kožo drli. Na moji srajci je bil točno tam, kjer je srce, krvav madež. Eva je takoj prihitela k meni. Ko me je zagledala, je rekla z opitim glasom:"Ja kaj pa je?" "Ne vidiš?" sem se skoraj med solzami zadrla."Bučka, z omako si se popackala ali pa je le privid. Navsezadnje nisi prav trezna," je rekla ter me uščipnila v roko. Nato se je glasno smeje odpravila iz kopalnice. To sem ji zamerila. Točno sem vedela, da ni pijana, saj je popila točno toliko kot jaz. Zmajala sem zglavo, ter pomislila, da sem morda res malo opita. Preoblekla sem se v pižamo ter se ulegla v posteljo zraven Eve.

Naslednje jutro sem vstala pred Evo. Nalašč sem šla v kopalnico in se pogledala v ogledalo. Ne, nisem imela rdečih oči ter suhih ust kot ponavadi kadar imam mačka. Tudi glava me ni bolela. Potem pa sem šla nazaj v sobo. Pogled mi je ušel na belo srajco, ki je bila včeraj umazana. Eva se očitno ni motila. Bil je le privid, saj je bila majica kristalno čista. Prijela sem se za glavo.'Blede se mi.' sem pomislila. Groza. 'Morda mi bo svež zrak zbistril misli.' mi je šinilo v glavo. Oblekla sem se, napisala listek Evi, ter se odpravila na sprehod. Hodila sem po gozdu ter razmišljala o dogodkih zadnjega dne. Nenadoma pa sem spet zagledala... punčko. Le da to ni bila ista kot včeraj. Daleč od tega. Ni bila videti mila ali bleda. Bila je videti besna, oblečena je bila v črno, ki me je bodla v oči. Povsem drugače kot pri prvi punčki. Imela je črno obleko, njeno glavo je zakrivala kapuca. Njene oči pa so bile najhujše: povsem blede, brezbarvne, brez šarenice ter zenice. Pogled nanjo me je oblil z grozo.

Druga punčka (ignoriri volka pa babico xĐ)
18. maj 2013
Daj neeext
18. maj 2013
evaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nexti<33
18. maj 2013
Hahaha Hvala vama xĐ < 33;*♥♥
Še ene 2 nexta pa nextam :'3
18. maj 2013
next
18. maj 2013
next
18. maj 2013
evo piš zdej haha
18. maj 2013
Od enga druzga, Maša ;o
18. maj 2013
u61292
u61292
Nextttt
18. maj 2013
kok si bedna eva hahaahha ne sj ne
bom timoteju rekla nej napiše next hahahahaah
18. maj 2013
Hualla < 33;*
Še en xĐ
18. maj 2013
Kdo to biti ;o?
18. maj 2013
timotej biti moj prijatlej z iger in on biti moj mož na igrah lol in jaz biti dati teb link njegouga profila če želiš hahaahahah
18. maj 2013
Haha ja želim xĐ
18. maj 2013
zs hahaha
18. maj 2013
Olrajt ;*
18. maj 2013
sm ti na profil haha:**
18. maj 2013
Tut uredu ;**
18. maj 2013
u129738
u129738
NEXT!! zdej pa hitr piši naprej, ker me že fuuul zanima!!
18. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg