Forum
HeŁŁou!
Ime mi je Kate.Stara sem 17 let.Živim v Londonu.Zelo rada berem in se zabavam.Rada hodim v kino z najboljšo prijateljico.Obožujeva grozljivke.Ko vidiva kakšne prizore,si rečeva "to se nama ne more zgoditi nikoli".Mamo,očeta in sestro pa sem zgubila v prometni nesreči,ki jo je povzročil neznanec.
Look:

Imam mojo BFF.Ime ji je Melly.Stara je 18 let.Ona je tudi zgubila starše,ki so ju umorili,babico,dedka in majhnega brata pa so ugrabili ter so izginili neznano kam.Z Melly živiva v isti hiši.In to skupaj.In skrbiva druga za drugo.In sva nerazdružljivi prijateljici.Obe pa prihajava iz bogate družine.
Look:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next? Napišite
23. januar 2012
u70089
u70089
next!!!!!!!!!
23. januar 2012
u71846
u71846
nextiiii
23. januar 2012
u59027
u59027
Nextiii!!!*
23. januar 2012
u70089
u70089
http://www.igre123.com/forum/tema/g/28009/1

se kdo prijavi? to je fotografsko tekmovanje sam je mal čudn link. ne bo vam žal!
23. januar 2012
next!!!
23. januar 2012
1.Del:
Drin,Drin je zazvonila moja budilka.Vstanem se in jo vržem skozi okno.Awwww....Sem slišala,potem sem se sedla na posteljo in si mislila "Stavim,da je spet nekomu priletelo na glavo".Potem grem na okno in se zaderem "Oprostite,nisem mislila".Potem pa ona nazaj "Pazi se me,boš že videla,kaj ti bom JAZ naredila".Potem grem dol,po stopnicah kar v pižami z neurejeno frizuro.Sedem za mizo in rečem Melly "Dobro jutro Melly".Ona pa nič.
Da mi zajtrk.Pogledam jo in se mi nasmehne.Jaz pa rečem "Melly,saj to je moj najljubši zajtrk".
Look:

Potem se oblečem v poletna oblačila.Saj je bilo zelo vroče se oblečem takole,v mojo najljubšo kombinacijo poletnih oblačil.

Potem me Melly prime za roko in reče.Upam,da ne boš preveč presenečena nad tem:
Povej mi ji rečem.Melly reče:Čez 3 dni se seliva v novo hišo,kjer bova na novo zaživeli,brez skrbi brez vsega.Potem se obe 2 zadereva in se objameva kot še nikoli.Melly reče:Zdaj pa greva nakupovat novo pohištvo in obleke oziroma oblačila.
Potem se še Melly obleče,v obleko(Poletno):
Look:

Potem zakleneva vrata in se odpraviva na avtobus v mesto.Sabo vzameva veliko denarja.
Ko prideva v Mesto zagledava najine sanjske trgovine vse na kupu.New Yorker,C&A,H&M......
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?? Napišite
23. januar 2012
u70089
u70089
next
23. januar 2012
next
23. januar 2012
u74289
u74289
next
23. januar 2012